چگونه نزدیک شما زندگی می کنند به یک شهر شکل خود را از سیاست

چگونه مردم زندگی می کنند به شهرهای بزرگتر اشکال سیاست خود را بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان با استفاده از داده های نظر سنجی گالوپ بین 2003-18 یافت شواهدی وجود دارد که شهری-روستایی شکاف سیاسی—بیشتر قابل توجه و تعیین کننده ای در انتخابات اخیر—که ریشه در جغرافیا و نه صرفا تفاوت در نوع زندگی مردم در این اماکن است.

“…ما تمایل به چشم پوشی چگونه محیط اجتماعی—خارج از نژاد و جنسیت و درآمد نقش مهمی در ما حزبی هویت.”

چگونه مردم زندگی می کنند به یک منطقه بزرگ شهری تعریف شده به عنوان شهرهای حداقل 100000 نفر و شهر خود را تراکم جمعیت نقش مهمی در شکل دادن به خود و اعتقادات سیاسی و حزبی وابستگی.

“شهری-روستایی تفاوت در حزبی سیاسی است وفاداری به عنوان آشنا در ایالات متحده به عنوان آنها در کشورهای دیگر می گوید:” coauthor Andrew J. ریوز, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“اجماع عمومی شده است که ریشه این تقسیم دروغ در ویژگی های شخصی افرادی که در زندگی روستایی یا شهری جوامع است. اما تحقیقات ما نشان داد که توضیح نیست که ساده است.”

The image is titled "Median distance from city centers by political affiliation" and shows that Democrats live 12 miles away, Independents live 17 miles away, and Republicans live 20 miles away
(اعتبار: شستن. ایالات متحده در سنت لوئیس)

جغرافیا و تعصب

در تحقیقات خود تجزیه و تحلیل ریوز و برایانت J. Moy یک دانشجوی دکتری در گروه علوم سیاسی همراه با دو دانشگاه مریلند نویسندگان دریافتند که جغرافیا است که مربوط به تفاوت های قابل توجهی در تعصب حتی پس از حسابداری برای یک میزبان از صفات فردی مانند سن و نژاد و جنسیت و آموزش و پرورش و مذهبی نداشته باشد.

برای مثال برگزاری همه دیگر ویژگی های فردی ثابت یک فرد احتمال شناسایی خود به عنوان دموکرات قطره توسط 12 درصد اگر آنها در یک زندگی دور روستایی منطقه است. نیز تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد که یک فرد در زندگی پر بسته بندی شده جامعه است که در مورد 11 امتیاز بیشتر احتمال دارد به شناسایی به عنوان یک دموکرات در مقایسه با همان فرد در زندگی یک کم جمعیت منطقه است.

“در یک دست یافته های ما نباید هر کسی را شگفت زده. تجربیات زندگی شکل ادراک ما از جهان است. از سوی دیگر ما تمایل به چشم پوشی چگونه محیط اجتماعی—خارج از نژاد و جنسیت و درآمد نقش مهمی در ما حزبی هویت” Moy می گوید.

“و اصلی است که غذای آماده از تحقیقات ما. محیط اطراف ما—فاصله ما زندگی می کنند دور از منطقه شهری و تراکم جمعیت—اشکال آنچه ما فکر می کنم در مورد جهان سیاسی و حزبی برچسب ما اتخاذ کنند.”

The image is titled "Population density by political affiliation" and shows Democrats live in places with 1197 people per square mile, Independents live where there are 738 people per square mile, and Republicans live where there are 585 people per square mile
(اعتبار: شستن. ایالات متحده در سنت لوئیس)

از نظر فاصله از شهر, شهرستان, تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که به طور متوسط خواهان زندگی 20 مایل از شهر در حالی که مستقل زندگی می کردند 17 مایل دور و دموکرات زندگی می کردند 12 مایل دور.

فیزیکی شهری-روستایی شکاف کوچکتر بود در میان نژادها و اقوام و کسانی که آموزش عالی و درآمد بالاتر است. در میان دارندگان مدرک دانشگاهی جمهوری خواهان زندگی 17 کیلومتر از شهرستان در حالی که دموکرات ها زندگی می کردند 10 مایل از شهرستان. اسپانیایی خواهان زندگی می کردند نه مایل از شهر اسپانیایی که در حالی که دموکرات ها زندگی می کردند هفت کیلومتر از شهرستان. اگر چه شکاف کوچکتر بود در میان این گروه آن را هنوز هم به اندازه کافی مهم به طور قاطع در نزدیک مسابقه رقابت.

شهری-روستایی تقسیم در سیاست

شهرهای کوچک همواره محافظه کار تکیه. زندگی مردم در مناطق روستایی تمایل به ارزش های سنتی و مقاوم در برابر ایده های جدید ریوز می گوید.

“در مناطق روستایی کمتر از مناطق ساکن هستند بیشتر احتمال دارد به یک دیگر و صحبت کردن با همسایگان خود است. کسانی که در روابط میان فردی بسیار تاثیرگذار است و می تواند ایجاد یک فشار اجتماعی را مطابق با,” او می گوید.

“نیز وجود دارد مقدار زیادی از خشم در بخشی از ساکنان روستایی نسبت به جوامع شهری. وجود یک درک مشترک است که شهرستانها دریافت بیش از سهم عادلانه خود را از منابع و نگاه کردن در جوامع روستایی. رسانه ها کمک می کند تا اجرای این باورها با پوشش خبری که عمدتا با تمرکز بر شهرهای بزرگ و منافع شهرنشینان.”

در مقابل بزرگ به شدت جمعیت شهرستانها به طور سنتی بیشتر شده است باز به ایده های لیبرال و انطباق بیشتر به سمت رفتارهای غیر متعارف و اعتقادات. ساکنان شهرستان یک فرصت بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با افراد متنوع است که پرورش تحمل. آنها همچنین باید توانایی به ناشناس که تشویق احترام به حریم شخصی مردم.

با توجه به ریوز یکی ممکن است به این نتیجه رسیده است که مردم را انتخاب کنید برای زندگی در شهری یا روستایی جوامع بر اساس ارزش ها و باورهای سیاسی اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که سهم کوچکی از محرک در نظر گرفتن عوامل سیاسی به طور مستقیم در فرایند تصمیم گیری است.

“وجود دارد قابل توجه و معنیداری بين جغرافیای محل اقامت و شناسایی” ریوز می گوید. “در هر شهری و روستایی تنظیمات جغرافیا و تراکم جمعیت به نظر می رسد به اعمال اجتماعی تاثیر بر پارتیزانی شناسایی در حالی که شاید همچنین در خدمت به عنوان یک رسم برای محرک به دنبال اتصالات و سازگار مقصد.”

این یافته ها دارای پیامدهای در سال 2020 انتخابات و فراتر از آن ریوز می گوید.

“همانطور که ما به مدت طولانی شناخته شده دموکراتیک رای دهندگان تمایل به بسته بندی خود را به شهرستانها است که ناکارآمد در شرایط برنده شدن کرسی یا کالج انتخاباتی, رای,” او می گوید. “نگاه در ایالت میسوری ، St. Louis, کانزاس, شهرستان Columbia آبی هستند و پس از آن بقیه امور خارجه قرمز است.

“موجب از ما چگونه ما انتخاب اعضای کنگره و حتی رئیس جمهور ما دموکرات ها در یک نقطه ضعف است و ممکن است تنها به بدتر بر اساس نوع مبارزه ما را از رفتن در مقدماتی.

“بسیاری از نامزدهای دموکرات در حال تکیه بیشتر به سمت چپ. این است که رفتن را به نفع خود بیش از رای دهندگان روستایی که بیشتر مقاوم در برابر ایده های مترقی. حزب دموکرات در حال رفتن به در افزایش انتخاباتی نقطه ضعف اگر آنها تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به حزب شهری مترقی است.”

این مقاله به نظر می رسد در رفتار سیاسی.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im