چگونه شکلات می تواند کمک به صرفه جویی در این سیاره

شما می توانید در این واقعیت است که شکلات را به عنوان همیشه یک عامل اصلی از روز ولنتاین. شما همچنین می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی این واقعیت است که کاکائو کشت بد برای محیط زیست به ویژه برای جنگل های بارانی غرب آفریقا. که همراه با نگرانی بیش از کودکان کار در مزارع کاکائو است که به اندازه کافی به وجدان مصرف کننده فکر می کنم در مورد از دست دادن شکلات برای خوب است.

اما چه می شود اگر ما می تواند افراط در شکلات بدون گناه? یا حداقل بدون آب و هوا گناه? در واقع ما می توانیم زیرا هنگامی که کاکائو است که رشد پایدار آن در واقع می تواند کمک به صرفه جویی در جهان نه نابود کردن آن.

دانه های کاکائو رشد در تعداد غلاف در پوشیده از بوته همیشه سبز است که اغلب کاشته در, اما همچنین می تواند رشد زیر سایبان از جنگل انبوه درختان. به خوبی مدیریت گرو سایه رشد درختان کاکائو می توانید ذخیره مقدار قابل توجهی بالاتر از کربن از ذرت یا سایر سالانه محصولات زراعی —تا 150 تن در هر هکتار در مقایسه با 10 یا کمتر برای ذرت—و تا سه برابر مقدار ذخیره شده با کاکائو رشد را در آفتاب کامل است.

سایه رشد درختان کاکائو نیز بیشتر خشکسالی تحمل و علف های هرز مقاوم از آن رشد در باز است. آنها بیشتر دوستانه برای حیات وحش ایجاد دالان بین جنگل ها و افزایش تنوع زیستی. و آنها با ارائه یک راه برای برخی از جهان فقیرترین جمعیت به یک زندگی پایدار.

مشکل این است که کاکائو درخت نمی تواند کمک به محیط زیست است. مشکل این است که بیش از حد تعداد کمی از آنها را انجام دهد. دلایل این پیچیده هستند اما به طور عمده جوش پایین به کمبود منابع و عدم اطلاعات و ناامن تصرف زمین.

بسیاری از غرب آفریقا کشاورزان کاکائو هستند sharecroppers. آنها نمی تواند حذف قدیمی, درختان بیمار به دلیل این که خطر اندازد شکننده نگه داشتن آنها در زمین است. آنها نمی تواند استطاعت به کاشت درختان جدید ، به عنوان یک نتیجه جدید کاکائو مزارع معمولا ایجاد شده توسط کارآفرینان که قطع درختان و ایجاد شیمیایی-فشرده مزارع کشت خالص است که هر دو آلوده و کاهش تنوع زیستی.

به عنوان سیاره ای رشد می کند گرمتر و خشک کن هر چند این پرمحصول, تمام, خورشید, کاکائو, گونه های در حال پژمرده در گرما و تسلیم شدن به بیماری ها و آفات. بسیاری از مزارع کاکائو در غرب آفریقا کاکائو کمربند گسترش است که از ساحل عاج کامرون و لوازم تا 70 درصد از جهان کاکائو در حال حاضر رنج می برند از بهره وری پایین.

اما امید وجود دارد. زمانی که هزینه و تصرف زمین مسائل غلبه کشاورزان بیش از تمایل به رشد انعطاف پذیر کاکائو در سایه. برای مثال زمانی که کشاورزان دریافت کمک در به دست آوردن حق به مزرعه زمین کار می کنند آنها باید امنیت خود را برای بهبود نخلستان. که همراه با دسترسی به منابع مالی به معنی آنها می تواند جایگزین درختان مسن با بیشتر انعطاف پذیر ارقام. موفقیت پایدار جریان از استراتژی است که حفاظت از درختان و بهبود معیشت.

کاکائو درخت تنها چیزی که رشد در جنگل. مردم را بیش از حد. بسیاری از فقیرترین و به حاشیه رانده شده ترین افراد در جهان—یک پنجم از جمعیت جهان زندگی می کنند در جنگل و یا در لبه های آنها. این افراد نیاز درختان برای غذا یا سوخت و یا مسکن. آنها درآمد زندگی خود را از آنها.

ما نمی توانیم با قرار دادن یک حصار در اطراف جنگل به نگه داشتن مردم فقیر از بهره برداری از آنها. انجام این کار ممکن است به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اما واقع بینانه نیست. ما نیاز به مد یک آینده که در آن جنگل ها را می توان مورد استفاده قرار گیرد به نفع کسانی است که تعداد درختان برای زندگی خود را بدون وارد آوردن آسیب به بقیه از این سیاره است. و در کاکائو های غرب آفریقا که در این شرایط در حال ملاقات گیاهان و مردم پر رونق هستند.

درختان بسیار مهم هستند سلاح در مبارزه با تغییر آب و هوا, اما آنها نیز حیاتی برای معیشت از 1.5 میلیارد نفر از مردم از جمله کسانی که از کاکائو. بنابراین لذت بردن از شکلات خود را—به شرطی که آن را پایدار سایه, رشد نام تجاری. در واقع خرید خورند و به همان اندازه از آن به عنوان شما می خواهم. یار خود را خواهد شد با تشکر از شما. جهان را بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im