چگونه چین “بت زن” شکار کردن ویروس ها از آمريکا به کروناویروس جدید

پکن—مرموز نمونه های بیمار وارد در ووهان موسسه ویروس شناسی در 7 P. M. on December 30, 2019. لحظاتی بعد شیعه Zhengli تلفن همراه زنگ زد. این بود که او رئیس موسسه مدیر. این ووهان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال شناسایی شده از یک رمان coronavirus در دو بیمارستان بیماران مبتلا به پنومونی آتیپیک و می خواست آن را شیعه مشهور آزمایشگاهی به بررسی. اگر پیدا شد جدید پاتوژن مطرح می تواند یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی—به دلیل آن متعلق به همان خانواده خفاش منتقله از ویروس ها به عنوان یکی که ناشی از سندرم حاد تنفسی (سارس) یک بیماری است که گرفتار 8,100 نفر کشته و حدود 800 نفر از آنها بین سال های 2002 و 2003. “رها کردن هر آنچه شما انجام می دهند و مقابله با آن در حال حاضر” او به یاد می آورد مدیر گفت.

شیعه—یک virologist است که اغلب به نام چین “بت زن” توسط همکارانش به دلیل ویروس-شکار اعزامی در خفاش, غار در طول 16 سال گذشته—راه می رفت از کنفرانس او حضور در شانگهای و پریدند در قطار بعدی به ووهان. “من تعجب اگر [شهرداری اقتدار بهداشت] اشتباه کردم” او می گوید. “من هرگز انتظار می رود این نوع از چیزی که اتفاق می افتد در ووهان در مرکز چین است.” او تا به حال مطالعات نشان داده است که غرب نیمه گرمسیری مناطق گوانگ دونگ, گوانگشی و یوننان را بزرگترین خطر از coronaviruses پریدن به انسان از حیوانات—به خصوص خفاش ها یک مخزن شناخته شده برای بسیاری از ویروس ها. اگر coronaviruses شد مقصر او به یاد می آورد و فکر می تواند از آنها آمده اند از ما آزمایشگاه است؟”

در حالی که شیعه این تیم در آکادمی چینی علوم موسسه شتافت به کشف هویت و منشاء سرایت این بیماری مرموز گسترش مانند آتش سوزی. همانطور که از نوشتن این مورد 81,000 مردم در چین آلوده شده اند. از این تعداد 84 درصد زنده در استان هوبئی که ووهان پایتخت و بیش از 3,100 فوت کرده اند. در خارج از چین در مورد 41,000 مردم در سراسر بیش از 100 کشور و مناطق در همه قاره ها به جز قطب جنوب گرفتار ویروس جدید و بیش از 1200 نابود شده اند.

این بیماری همه گیر است که یکی از بدترین به پریشان جهان در دهه های اخیر. دانشمندان به مدت طولانی هشدار داد که نرخ ظهور بیماریهای عفونی شتاب گرفته است—به خصوص در کشورهای در حال توسعه که در آن تراکم بالا از مردم و حیوانات به طور فزاینده ای ممزوج و در مورد حرکت می کند.

“این فوق العاده مهم است به دقت اشاره کردن منبع عفونت و زنجیره ای از صلیب گونه انتقال می گوید:” بیماری بوم شناس پیتر Daszak رئیس جمهور EcoHealth اتحاد شهر نیویورک غیر انتفاعی بر اساس تحقیقات سازمان است که همکاری با دانشمندان مانند شیعه در سراسر جهان برای کشف ویروس های جدید در حیات وحش است. به همان اندازه وظیفه مهم او می افزاید: شکار کردن سایر عوامل بیماری زا—این “شناخته و ناشناخته”—به منظور “جلوگیری از حوادث مشابه از دوباره اتفاق می افتد.”

ردیابی ویروس در منبع آن

به شیعه او اولین ویروس-discovery expedition احساس مانند یک تعطیلات. در شادی بخش, رو به آفتاب, روز بهار در سال 2004 او به یک تیم بین المللی از محققان به جمع آوری نمونه از بت مستعمرات در غارهای نزدیک ناننینگ پایتخت گوانگشی. او افتتاحیه غار بود و به نوعی از منطقه: بزرگ و سرشار از ستون های سنگ آهک و—به عنوان یک مقصد توریستی محبوب—به راحتی در دسترس است. “این مسحورکننده” شیعه به یاد می آورد با شیری-سفید قندیل های آویزان از سقف مانند یخ پاره ها درخشان با رطوبت.

اما holidaylike جو به زودی از بین می رود. بسیاری از خفاش ها—از جمله چندین حشرات-خوردن گونه از خفاش نعل اسبی هستند که فراوان در جنوب شرق آسیا—بیتوته عمیق و باریک غار در زمین های شیب دار. اغلب هدایت راهنمایی از روستاییان محلی شیعه و همکاران او تا به حال به پیاده روی برای ساعت های بالقوه اینچ و از طریق تنگ راک crevasses در معده خود را. و پرواز پستانداران می تواند دشوار است. در یکی از نا امید کننده در هفته, تیم کاوش بیش از 30 غارها و دیدم تنها یک دوجین از خفاش ها.

این سفر بخشی از تلاش برای گرفتن مقصر در شیوع سارس برای اولین بار عمده بیماری های قرن 21 است. یک دلار هنگ کنگ تیم تا به حال گزارش شده که حیات وحش معامله گران در گوانگدونگ اول گرفتار کوروناویروس سارس از civets, mongooselike پستانداران هستند که بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری آسیا و آفریقا است.

قبل از سارس در جهان تا به حال کمی اطلاع از coronaviruses—نام چون دیده را زیر میکروسکوپ خود را تند و تیز سطح شبیه به یک تاج می گوید Linfa وانگ که هدایت در حال ظهور بیماری های عفونی برنامه در سنگاپور دوک-NUS دانشکده پزشکی. Coronavirues بودند شناخته شده و باعث سرماخوردگی شایع است. “سارس شیوع بازی تعویض شد می گوید:” وانگ که کار بر روی خفاش عهده coronaviruses کردم سریع ذکر است در سال 2011 فیلمهای هالیوود سرایت. این نخستین بار بود که یک کشنده coronavirus با همه گیر بالقوه پدید آمده است. این کشف کمک به پرش شروع یک جستجوی جهانی برای حیوانات ویروس است که می تواند به پیدا کردن راه خود را به انسان ها است.

شیعه بود و زود جذب است که در سراسر جهان تلاش و هر دو Daszak و وانگ شده اند بلندمدت همکاران. اما چگونه civets کردم ویروس باقی ماند یک رمز و راز است. قبلی حوادث شد گفتن: استرالیا در سال 1994 Hendra عفونت ویروس است که در آن سرایت شروع به پریدن کرد از اسب به انسان و مالزی در سال 1998 Nipah شیوع ویروس در آن نقل مکان کرد و از خوک به مردم است. هر دو بیماری یافت می شود ناشی از عوامل بیماری زا که سرچشمه در میوه خوردن خفاش ها. اسب و خوک صرفا متوسط میزبان.

در کسانی که اولین ویروس-شکار ماه در سال 2004 هر زمان که شیعه را تیم واقع یک غار خفاش را خالص در باز کردن قبل از غروب خورشید—و سپس منتظر شبانه موجودات به سرمایه گذاری به خوراک برای شب. پس از خفاش ها به دام افتاده بودند محققان در زمان خون و نمونه های بزاق و همچنین مدفوعی سواب اغلب کار به ساعت کوچک. پس از ابتلا به برخی از خواب آنها خواهد بازگشت به غار در صبح برای جمع آوری ادرار و مدفوع گلوله.

اما نمونه بعد از نمونه تبدیل شده تا هیچ اثری از مواد ژنتیکی از coronaviruses. این یک ضربه سنگین. “هشت ماه از کار سخت به نظر می رسید به پایین تخلیه رفته,” شیعه می گوید. “ما فکر coronaviruses احتمالا نمی مانند چینی خفاش ها.” این تیم بود در مورد به من بدهید تا زمانی که یک گروه تحقیقاتی در یک کشور همسایه آزمایشگاه تحویل آن یک کیت تشخیصی برای تست آنتی بادی تولید شده توسط افراد مبتلا به سارس.

وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد این آزمون را برای بت آنتی بادی اما شیعه به آن بروید به هر حال. “آنچه ما را به از دست دادن ؟” او می گوید. نتایج بیش از انتظارات خود را. نمونه از سه گونه خفاش نعل اسبی حاوی آنتی بادی علیه ویروس سارس. “این یک نقطه عطف برای پروژه” شیعه می گوید. محققان متوجه شدند که حضور coronavirus در خفاش ها شد زودگذر و فصلی—اما یک واکنش آنتی بادی می تواند گذشته از سال به سال. بنابراین کیت تشخیصی ارائه شده با ارزش اشاره گر به نحوه شکار کردن ویروسی توالی ژنومی.

شیعه این تیم با استفاده از آنتی بادی آزمون برای محدود کردن مکان ها و گونه های خفاش به دنبال در تلاش برای این ژنومی سرنخ. پس از رومینگ کوهستانی در اکثر چین ده ها تن از استانهای محققان تبدیل توجه خود را به یک نقطه: Shitou غار در حومه Kunming در استان Yunnan—جایی که آنها انجام شدید نمونه در فصول مختلف در طول پنج سال متوالی.

تلاش پرداخت. پاتوژن شکارچیان کشف صدها خفاش عهده coronaviruses با تنوع ژنتیکی. “اکثر آنها بی ضرر هستند,” شیعه می گوید. اما ده ها تن متعلق به همان گروه به عنوان سارس. آنها می توانند با آلوده کردن سلول های ریه انسان در یک ظرف پتری باعث سارس-مانند بیماری در موش و فرار از واکسن و داروهای موثر در برابر سارس.

در Shitou غار که در آن پر زحمت بررسی را به همراه داشت طبیعی ژنتیکی کتابخانه بت ویروس ها—تیم کشف یک coronavirus فشار در سال 2013 است که از خفاش نعل اسب بود و توالی ژنومی است که 97 درصد یکسان به یک موجود در civets در گوانگ. پیدا کردن نتیجه یک دهه جستجو برای مخزن طبیعی از کوروناویروس سارس.

غار خفاش شهد (Eonycteris spelaea) از سنگاپور. اعتبار: Linfa وانگ

ویروسی گلدان ذوب

در بسیاری از بت خانه شیعه است نمونه از جمله Shitou غار “ثابت مخلوط کردن انواع مختلف ویروس ها باعث ایجاد یک فرصت عالی برای خطرناک جدید پاتوژن ها به ظهور می گوید:” رالف Baric یک virologist در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. و در مجاورت چنین ویروسی گلدان ذوب شیعه می گوید: “شما نمی نیاز به یک حیات وحش گر به توان و حذف.”

در نزدیکی Shitou غار به عنوان مثال بسیاری از روستاها و پراکندگی در میان سرسبز دامنه کوه در منطقه شناخته شده برای آن گل سرخ و پرتقال و گردو و زالزالک و انواع توت ها. در اکتبر 2015 شیعه را در تیم جمع آوری نمونه خون از بیش از 200 نفر از ساکنان چهار نفر از کسانی که در روستاها. آن را یافت که شش نفر یا تقریبا 3 درصد انجام شده آنتی بادی در برابر سارس-مانند coronaviruses از خفاش ها—حتی اگر هیچ یک از آنها تا به حال به کار گرفته شده حیات وحش و یا گزارش سارس مانند و یا دیگر ذات الریه علائم مانند. تنها یک تا به حال سفر خارج از یوننان قبل از نمونه برداری و گفت: همه آنها تا به حال دیده خفاش ها پرواز در خود ایجاد کرد.

سه سال پیش از آن شیعه است تیم شده بود به نام در به بررسی ویروس مشخصات mineshaft در یوننان است کوهستانی Mojiang شهرستان—معروف آن تخمیر چای pu’er—که در آن شش معدن رنج می برد از pneumonialike بیماری (دو نفر از آنها فوت کرد). پس از نمونه برداری از غار برای یک سال محققان کشف یک گروه متنوع از coronaviruses در شش گونه خفاش. در بسیاری از موارد متعدد ویروسی گونه های آلوده به یک حیوان تبدیل آن به یک پرواز کارخانه ویروس های جدید.

“این mineshaft stunk مثل جهنم می گوید:” شیعه در رفت و با همکاران خود را با پوشیدن ماسک محافظ و لباس. “خفاش, کود مرغی, پوشش داده شده در قارچ, آشغال غار.” اگر چه قارچ معلوم شد پاتوژن است که تا به حال بیمار کارگران او می گوید: این امر تنها شده اند یک ماده از زمان قبل از آنها گرفتار coronaviruses اگر مال من نشده بود به سرعت خاموش.

با رشد جمعیت بشر به طور فزاینده تجاوز در زیستگاه های حیات وحش با سابقه تغییرات در استفاده از زمین با حیات وحش و حیوانات و حمل و نقل در سراسر کشور محصولات خود را با حمل و نقل در سراسر جهان و با یک افزایش شدید در هر دو داخلی و بین المللی, سفر, بیماری جدید شیوع بیماری همه گیر در مقیاس یک در نزدیکی ریاضی یقین است. این شده بود نگه داشتن شیعه و بسیاری از محققان دیگر بیدار در شب—طولانی قبل از مرموز نمونه فرود آمد در ووهان موسسه ویروس شناسی که شوم شب در ماه دسامبر گذشته.

حدود یک سال پیش شیعه این تیم منتشر شده دو بررسی جامع در مورد coronaviruses در ویروس ها و طبیعت بررسی میکروبیولوژی. نقشه کشی شواهد از مطالعات خود—که بسیاری از آنها شد منتشر شده در مجلات علمی بالا و از دیگران شیعه و نویسندگان هشدار داد خطر ابتلا به آینده شیوع بیماری های منتقله از راه بت coronaviruses.

مسابقه در برابر یک Deaadly پاتوژن

در قطار بازگشت به ووهان در دسامبر 30 سال گذشته شیعه و همکاران او در مورد راه هایی برای بلافاصله شروع به آزمایش نمونه های بیمار. در هفته بعد—شدید ترین و پر استرس ترین زمان از زندگی خود—چین زن خفاش احساس او در حال مبارزه با یک نبرد در او بدتر کابوس حتی اگر آن را یکی از او آماده شده بود برای بیش از 16 سال گذشته. با استفاده از یک روش به نام روش واکنش زنجیره ای است که می تواند به تشخیص ویروس های تقویت آن مواد ژنتیکی اولین دور از آزمون ها نشان داد که نمونه ها از پنج نفر از هفت بيماران شامل توالی ژنتیکی شناخته می شود در حال حاضر در تمام coronaviruses.

شیعه دستور او تیم به تکرار آزمون و در همان زمان ارسال نمونه به یکی دیگر از آزمایشگاه به توالی کامل ژنوم ویروسی. در ضمن او دیوانه وار رفت و از طریق آزمایشگاه های خود را از سوابق چند سال گذشته برای چک کردن هر گونه نادرست تجربی مواد به خصوص در دفع. شیعه تنفس آه امداد هنگامی که نتایج آمد: هیچ یک از دنباله های همسان آن دسته از ویروس ها تیم او تا به حال نمونه برداری از غار خفاش. “که واقعا در زمان خاموش ذهن من,” او می گوید. “من تا به حال نه خواب یک چشمک برای روز.”

ژانویه 7 ووهان تیم مشخص شد که این ویروس جدید تا به حال در واقع ناشی از این بیماری در آن دسته از بیماران دچار—نتیجه گیری بر اساس نتایج حاصل از روش واکنش زنجيرهای پليمراز anaylsis کامل ژنوم توالی آنتی بادی آزمایش نمونه خون و ویروس توانایی آلوده کردن سلول های ریه انسان در یک ظرف پتری. توالی ژنومی ویروس—شرکت رسمی به نام SARS-CoV-2 به دلیل آن است که مربوط به سارس پاتوژن شد 96 درصد یکسان است که از یک coronavirus محققان تا به حال شناسایی شده در خفاش نعل اسبی در یوننان آنها گزارش شده در یک مقاله منتشر شده در ماه گذشته در طبیعت. “این روشن است که خفاش ها, یک بار دیگر, طبیعی مخزن می گوید:” Daszak بود که نه درگیر در مطالعه است.

تیم بین المللی از دانشمندان طول می کشد خون و سواب نمونه از خفاش ها در شب به منظور کشف پتانسیل خفاش-پاتوژن. اعتبار: ووهان موسسه ویروس شناسی

توالی ژنومی از ویروسی جدا شده از بیماران در واقع بسیار شبیه به یک دیگر با هیچ تغییر قابل توجهی از اواخر ماه دسامبر گذشته بر اساس تجزیه و تحلیل از 326 انتشار ویروسی توالی. “این نشان می دهد این ویروس به اشتراک گذاری یک جد مشترک” Baric می گوید. داده ها نیز به یک مقدمه به انسان و به دنبال آن پایدار انسان به انسان انتقال, محققان می گویند.

با توجه به این که این ویروس به نظر می رسد نسبتا پایدار است و بسیاری از افراد آلوده به نظر می رسد که علائم خفیف دانشمندان گمان پاتوژن ممکن است شده اند در اطراف برای چند هفته یا حتی چند ماه قبل از اولین موارد شدید مطرح شده زنگ است. “وجود دارد ممکن است کوتاه شیوع بیماری های, اما این ویروس سوخته” قبل از ایجاد خرابی Baric می گوید. “در ووهان شیوع این است که به هیچ وجه اتفاقی است.” به عبارت دیگر وجود یک عنصر غیر قابل اجتناب به آن است.

به بسیاری از منطقه حیات وحش رو به رشد بازار—که فروش طیف گسترده ای از حیوانات مانند خفاش civets, pangolins ، badgers و تمساح—مناسب ویروسی گلدان ذوب. اگر چه انسان می تواند گرفتار ویروس مرگبار از خفاش ها به طور مستقیم (با توجه به مطالعات متعدد از جمله کسانی که توسط شیعه و همکاران او) مستقل تیم پیشنهاد کرده اند در preprint مطالعات که pangolins ممکن است ميزبان. این تیم باید گزارش کشف SARS-CoV-2–مانند coronaviruses در این حیوانات که کشف و ضبط شد antismuggling عملیات در جنوب چین است.

در فوریه 24 کشور اعلام کرد ممنوعیت دائم در حیات وحش مصرف و تجارت به جز برای تحقیقات یا دارویی یا مقاصد صفحه نمایش—که تمبر از یک صنعت به ارزش 75 میلیارد دلار قرار داده و حدود 15 میلیون نفر از مشاغل با توجه به یک سال 2017 گزارش به سفارش آکادمی فنی و مهندسی است. برخی از استقبال از ابتکار, در حالی که دیگران مانند Daszak نگران است که بدون تلاش برای تغییر مردم باورهای سنتی یا جایگزین معیشت یک پتو ممنوعیت ممکن است فشار کسب و کار زیرزمینی. این می تواند به تشخیص بیماری و حتی بیشتر به چالش کشیدن. “خوردن حیات وحش شده است بخشی از سنت فرهنگی در جنوب چین” برای هزاران سال Daszak می گوید. “آن را نمی خواهد تغییر یک شبه.”

در هر صورت شیعه می گوید: “حیات وحش تجارت و مصرف هستند و تنها بخشی از مشکل است.” در اواخر سال 2016 خوک در چهار مزارع در قینگیوان شهرستان در گوانگدونگ—60 مایل از سایت که در آن شیوع سارس منشأ رنج می برد از حاد استفراغ و اسهال و نزدیک به 25000 از حیوانات درگذشت. دامپزشکان محلی نمی تواند تشخیص هر گونه پاتوژن شناخته شده و به نام شیعه برای کمک به. علت این بیماری به نام swine اسهال حاد سندرم (غمگین) تبدیل به یک ویروس که توالی ژنومی شد 98 درصد یکسان به کروناویروس در بر داشت در خفاش نعل اسبی در یک غار در نزدیکی.

“این جدی است دلیلی برای نگرانی می گوید:” گرگوری خاکستری, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه دوک است. خوک و انسان بسیار شبیه سیستم ایمنی بدن, ساخت آن آسان برای ویروس ها برای عبور از بین این دو گونه است. علاوه بر این یک تیم در دانشگاه ژجیانگ در چین شهر Hangzhou یافت غمگین ویروس می تواند سلول های آلوده از بسیاری از موجودات زنده در یک ظرف پتری از جمله جوندگان جوجه غیرانسان پستانداران و انسان است. با توجه به مقیاس خوکی کشاورزی در بسیاری از کشورها مانند چین و ایالات متحده آمریکا را خاکستری می گوید به دنبال رمان coronaviruses در خوک ها باید در اولویت است.

اگر چه ووهان شیوع ششم یکی ناشی از بت منتقله از ویروس ها در گذشته از 26 سال —پنج نفر دیگر در حال Hendra در سال 1994 Nipah در سال 1998 سارس در سال 2002 ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) در سال 2012 و ابولا در سال 2014—”حیوانات [خود] هستند و نه مشکل” وانگ می گوید. در واقع خفاش ها کمک به ترویج تنوع زیستی و سلامت اکوسیستم خود را با خوردن حشرات و گرده افشانی گیاهان است. “مشکل ناشی زمانی که ما در تماس با آنها را,” او می گوید.

دفع شیوع آینده

بیش از دو ماه به این بیماری همه گیر و هفت هفته پس از دولت چین تحمیل حمل و نقل citywide محدودیت در ووهان یک megacity از 11 میلیون—احساس زندگی تقریبا عادی, شیعه می گوید, خنده. “شاید ما در حال گرفتن به آن استفاده می شود. بدترین روز قطعا بیش از.” موسسه کارکنان یک پاس به ویژه سفر از خانه به آزمایشگاه خود را اما آنها می توانند به هر نقطه دیگری است. برای بیش از یک ماه آنها را مجبور به گذران زندگی در رشته فرنگی از طریق مسنجر در طول ساعت های طولانی در آزمایشگاه به دلیل موسسه غذاخوری بسته شد.

محققان دریافتند که این کروناویروس جدید وارد ریه انسان سلول با استفاده از یک گیرنده به نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE2). این دانشمندان پس از غربالگری شده برای مواد مخدر است که می تواند آن را مسدود کنید. آنها به عنوان به خوبی به عنوان دیگر گروه های پژوهشی نیز مسابقه به توسعه واکسن و تست امیدوار کننده نامزدها. در دراز مدت این تیم قصد دارد به منظور توسعه broad-spectrum واکسن و دارو در برابر coronaviruses تلقی خطرناک برای انسان است. “در ووهان شیوع یک شوکی” شیعه می گوید.

بسیاری از دانشمندان می گویند جهان باید حرکت فراتر از صرفا مرگبار در پاسخ به عوامل بیماری زا زمانی که آنها بوجود می آیند. “بهترین راه رو به جلو است, پیشگیری از” Daszak می گوید. از آنجا که 70 درصد از حیوانات به عهده ظهور بیماری های عفونی آمده از موجودات وحشی “که در آن ما باید شروع به پیدا کردن همه کسانی که ویروس ها در حیات وحش در سطح جهان و توسعه بهتر تست های تشخیصی” او می افزاید. انجام این کار خواهد اساسا معنی نورد از آنچه محققان مانند Daszak و شیعه انجام شده است در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

این تلاش ها باید تمرکز در معرض خطر ویروسی گروه در برخی از پستانداران در معرض ابتلا به کروناویروس عفونت مانند خفاش و جوندگان badgers ، civets, pangolins و غیرانسان پستانداران Daszak می گوید. او اضافه می کند که کشورهای در حال توسعه در مناطق استوایی که در آن تنوع حیات وحش است, بیشترین, باید در خط مقدم این نبرد در برابر ویروس ها.

در دهه های اخیر Daszak و همکارانش به تجزیه و تحلیل حدود 500 انسان, بیماری های عفونی از قرن گذشته. آنها دریافتند که ظهور جدید پاتوژن تمایل به اتفاق می افتد در مکان های که در آن یک جمعیت متراکم شده بود تغییر چشم انداز با ساخت جاده ها و معادن به قطع جنگل ها و تشدید کشاورزی است. “چین است که نه تنها کانون,” او می گوید و اشاره کرد که عمده دیگر اقتصادهای در حال ظهور مانند هند ، نیجریه و برزیل نیز در معرض خطر است.

هنگامی که بالقوه پاتوژن در حال نقشه برداری از دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی به طور منظم بررسی برای عفونت ممکن است با تجزیه و تحلیل خون و سواب نمونه از دام حیوانات وحشی که در حال پرورشی و داد و ستد و در معرض خطر جمعیت های انسانی مانند کشاورزان و کارگران معدن روستاییان زندگی می کنند که نزدیک به خفاش ها و افرادی که در شکار و یا رسیدگی حیات وحش, خاکستری می گوید. این روش شناخته شده به عنوان “یک سلامت” با هدف یکپارچه سازی مدیریت حیات وحش سلامت دام و بهداشت و سلامت انسان است. “تنها پس از آن می تواند ما را در گرفتن شیوع قبل از آن تبدیل به یک بیماری همه گیر” او می گوید:, و اضافه کرد که این رویکرد می تواند به طور بالقوه صرفه جویی صدها میلیارد دلار مانند یک بیماری همه گیر می تواند هزینه.

در ووهان چین بت زن تصمیم به بازنشستگی از خط مقدم از ویروس-شکار اعزامی است. “اما این ماموریت باید در, می گوید:” شیعه خواهد شد که منجر به ادامه برنامه های تحقیقاتی. “آنچه ما کشف این است که فقط نوک یک کوه یخ.” Daszak تیم تخمین زده است که وجود دارد به عنوان بسیاری از 5,000 coronavirus, گونه های در حال انتظار برای کشف شود در خفاش ها در سطح جهان است. شیعه در حال برنامه ریزی یک پروژه ملی به طور سیستماتیک نمونه ویروس در خفاش غار—با بسیار بیشتر دامنه و شدت از تیم خود را در تلاش های قبلی.

“خفاش عهده coronaviruses باعث خواهد شد بیشتر شیوع بیماری” او می گوید: با یک تن از brooding یقین است. “ما باید در پیدا کردن آنها را قبل از آنها پیدا کردن ما.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de