چگونه می تواند به شما بگویم اگر شما باید کامل اجرا بشه ؟

Mariah Carey الا فیتزجرالد, بینگ کرازبی, Mozart, Beethoven, Jimi Hendrix و یانی. چه این نوازندگان در مشترک دارند ؟ همه آنها گفتند باید کامل بشه.

چگونه نادر است که کامل اجرا بشه ؟ اگر شما لازم نیست که آن را در حال حاضر شما می توانید آن را یاد بگیریم ؟

آنچه مناسب است (یا مطلق) اجرا بشه ؟

زمین کامل (از لحاظ فنی شناخته شده به عنوان زمین مطلق) است که توانایی شناسایی بدون تلاش و زمین از یک توجه داشته باشید.

بیایید می گویند کسی که نقش D بر روی پیانو. یک فرد با زمین مناسب—و موسیقی آموزش قادر به نام یادداشت ها—خواهد بود قادر به شناسایی توجه داشته باشید به عنوان یک D بدون هیچ گونه مرجع. و یا آنها ممکن است شنیدن توجه داشته باشید پخش شده و قادر به تولید مثل از آن را روی یک دستگاه و بدون نیاز به جستجو برای آن. اگر شما به کسی که تا به حال آموزش آواز و زمین کامل به خواندن آنها می شود قادر به انجام آن به راحتی.

هنگامی که کسی می تواند شناسایی توجه داشته باشید تنها زمانی که آن را بر اساس یک مرجع توجه داشته باشید که نام نسبی زمین. مردم با زمین مناسب از سوی دیگر نمی نیاز به یک مرجع توجه داشته باشید به برچسب قابل شنیدن تن به درستی.

چگونه نادر است که کامل اجرا بشه ؟

از هر 10000 نفر تنها بین 1 تا 5 از آنها را باید کامل بشه. از هر 10 ، 000 نوازندگان با این حال بین 100 تا 1100 (که 1-11%) ممکن است هدیه. زمین مناسب نیز مشاهده شده به اجرا در خانواده هایی که نشان می دهد آن را حداقل تا حدی ژنتیکی.

زمین مناسب است و بیشتر رایج در فرهنگ آن زبان است, مربوطه به اهنگ صدا. در زبان تونال همان کلمه گفت: در زنگ های مختلف دارای معانی متفاوت است. (که در مقایسه با فرهنگ که در آن تن نشان می دهد احساسات و نه معنی.) یک مطالعه از دانش آموزان موسیقی یافت می شود که 60 درصد از ماندارین زبان دانش آموزان که در حال مطالعه موسیقی از سن چهار یا پنج زمین مناسب نسبت به تنها 14 درصد از دانش آموزان زبان انگلیسی.

برخی از دانشمندان استدلال می کنند که این می تواند به معنای کامل زمین را می توان آموخت. که به ویژه برای کسی که می آموزد به تغییر و شناسایی زمین از سن جوان مانند زمانی که آنها در حال یادگیری به صحبت می کنند زبان اول خود را.

مطالعات دیگر نشان داده اند که زمین مناسب تر است, شایع در میان افراد مبتلا به اوتیسم. یک مطالعه از کودکان سن 7 تا 13 در بر داشت که کسانی که مبتلا به اوتیسم شد بهتر قادر به جدا کردن دو subtlely زنگ های مختلف و به یاد داشته باشید ملودی هفته بعد از neurotypical کودکان در همان گروه سنی است. این لینک است به خصوص جذاب به دلیل درک کامل زمین ممکن است کمک به ما در درک این لینک های ژنتیکی به اوتیسم را به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است درمان درمان.

تحقیقات واقعی تشریحی تفاوت پیدا کرده اند که مغز افراد مبتلا به گام کامل نگاه متفاوت است. آنها بیشتر ماده خاکستری در ناحیه ای از مغز ما مشکوک است مسئول برای شناسایی زمین مناسب شنوايی ، حق خود را شنوايی قشر و قشر نیز همراه با موسیقی پردازش نیز ضخیم تر نشان می دهد بیشتر فعالیت مغز وجود دارد.

جالب توجه است اگر شما زمین کامل آن را ظاهرا سخت به درک نه داشتن آن. (من می گویم “ظاهرا” از آنجا که من نه استعداد با چنین عملکرد بالا گوش.)

برای درک دلیل این است که قیاس به رنگ است که اغلب استفاده می شود. تصور کنید کسی که می توانید تمام رنگ و به آنها بگویید از هم جدا است اما می توانم به شما بگویم که اگر چیزی است که “زرد” یا “آبی” مگر اینکه آنها نشان داده شده است یک مرجع رنگ مانند “قرمز” ، برای کسانی از ما که با دیدن رنگ این باعث می شود هیچ حس! همان می رود برای کسانی که با زمین کامل زمانی که آنها سعی کنید به درک که چرا بقیه از ما نمی تواند برچسب توجه داشته باشید که ما آن را بشنوند خود را در آن. در رنگ قیاس یک فرد با زمین کامل می تواند در سایه ای از آبی بر کسی ژاکت و سپس رفتن به یک فروشگاه رنگ و پیدا کردن دقیق سایه ای از حافظه است.

پس چرا توانایی افتراق چیزی مانند رنگ بسیار رایج است اما مطلق زمین بسیار نادر? یک گروه پیشنهاد کرده است که شاید برخی از مولفه های زمین کامل است بیشتر رایج است—اجازه دهید آن را نمی-بسیار-کامل-اما-بهتر-از-تنها-قادر-از-مربوط بشه.

کار به رهبری دکتر الیزابت Margulis در دانشگاه آرکانزاس نشان می دهد که حتی مردم بدون هیچ گونه آموزش موسیقی رسمی نشان می دهد نشانه هایی از برخی از جنبه های مطلق زمین است. برای مثال آنها ممکن است قادر به انتخاب کردن فردی اشاره می کند که در حال خاموش-کلید بیشتر به راحتی برای آشنا فلس مانند C-major (فکر می کنم سفید کلید بر روی پیانو) در مقابل کمتر رایج فلس مانند کسانی که در D-مسطح اصلی (عمدتا سیاه و سفید کلید های پیانو).

Margulis و تیم خود را نیز پیدا کنید که توانایی ما برای پیگیری زمین مطلق ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه عاطفی احساس ما هنگام گوش دادن به موسیقی است. شرکت کنندگان در این مطالعه گزارش شده است که موسیقی احساس tenser هنگامی که آن را شامل یادداشت که در کلید اشتباه.

“ادامه مطلب “چگونه می تواند به شما بگویم اگر شما باید کامل اجرا بشه ؟” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>