چگونه قند خون می تواند باعث مرگبار پاسخ ایمنی در آنفولانزا و احتمالا COVID-19

بسیاری از مردم در حال مرگ در رمان coronavirus همه گیر به نظر می رسد آسیب بیشتر سیستم ایمنی بدن خود را از ویروس خود را. عفونت می تواند باعث سايتوکين طوفان—افزایش همراه-سیگنالینگ پروتئین است که سریع التهاب—که بازدید ریه ها حمله به بافت ها و به طور بالقوه منجر به نارسایی ارگان و مرگ است. اما این پدیده منحصر به فرد نیست به COVID-19; گاهی اوقات اتفاق می افتد شدید آنفلوانزا بیش از حد. در حال حاضر یک مطالعه میریزد نور بر روی یکی از مکانیسم سوخت و ساز است که به کمک هماهنگ و موزون از جمله فراری التهاب است.

دانشمندان به مدت طولانی شناخته شده است که عفونت های ویروسی می تواند بر انسان سوخت و ساز سلولی سیستم از واکنش های بیوشیمیایی مورد نیاز برای تامین انرژی برای همه چیز سلول انجام دهد. در مقاله جدید محققان نشان داد که در زندگی موش ها و سلول های انسان عفونت با آنفلوانزا ویروس—یکی از دو نوع است که به طور معمول به علت آنفلوآنزای فصلی—مجموعه زنجیره ای از وقایع سلولی و یا یک مسیر است که باعث افزایش سوخت و ساز بدن از گلوکز است. این عمل به نوبه خود باعث تولید بهمن سايتوکاين. و مسدود کردن یک کلید آنزیم های درگیر در قند مسیر می تواند یک راه برای جلوگیری از یک کشنده سايتوکين طوفان با توجه به مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در علم پیشرفت.

اگر چه این تحقیقات نمی شد با تمرکز بر رمان coronavirus این تیم می گوید: این همان مکانیزمی است که به احتمال زیاد در بازی در این بیماری باعث می شود: COVID-19. این اتصال می تواند توضیح دهد که چرا افراد مبتلا به دیابت هستند در معرض خطر مرگ ناشی از ویروس است.

هنگامی که یک ویروس یک سلول آن را دزد منابع به منظور ایجاد کپی از خود را توضیح می دهد Paul Thomas, درمان در کودکان سنت جود تحقیقات بیمارستانی در ممفیس دنیاست. که درگیر در مطالعه جدید. سلول های آلوده را برای افزایش سوخت و ساز بدن خود را برای دوباره پر کردن این منابع و سلول های سالم نیز باید در انجام این کار به کوه طور موثر پاسخ ایمنی بدن او می گوید.

تحقیقات قبلی نشان داده بود که یک آنفلوانزا عفونت را افزایش می دهد سوخت و ساز گلوکز با مولکول قند که سوخت بیشتر فعالیت های سلولی. و در کار قبلی نویسندگان این مقاله جدید را شناسایی کرده اند یک مسیر مربوط به سیگنالینگ پروتئین به نام اینترفرون نظارتی عامل 5 (IRF5) که در آن یک عفونت آنفولانزا می تواند منجر به یک سايتوکين طوفان.

در آخرین مطالعه این تیم نشان داد در مفصل سطح مولکولی, چگونه یک متابولیسم گلوکز مسیر فعال آنفولانزا عفونت منجر به خارج-از-کنترل پاسخ ایمنی است. در چنین عفونت سطوح بالای گلوکز در خون باعث آنزیمی به نام O-مرتبط β-N-acetylglucosamine ترانسفراز (OGT) برای اتصال به و از نظر شیمیایی تغییر IRF5 در یک فرایند شناخته شده به عنوان گلیکاسیون. این مرحله را قادر می سازد یکی دیگر از اصلاح شیمیایی به نام ubiquitination که منجر به سايتوکين پاسخ التهابی.

محققان موشهای آلوده با آنفلوانزای A و سپس اداره گلوکوزامین قند است که آغاز این مسیر متابولیسم گلوکز. آنها نشان داد که انجام این کار افزایش تولید سايتوکاين. بعد آنها مهندسی ژنتیک موش هایی که فاقد این ژن را قادر می سازد که OGT تولید. این موش ها نه توسعه بیش از حد بالا سايتوکين پاسخ هنگامی که در معرض گلوکوزامین.

در نهایت دانشمندان تجزیه و تحلیل خون جمع آوری شده از آنفولانزا بیماران و افراد سالم در ووهان چین بین سال 2018 و 2019. آنها دریافتند که آنفولانزا آلوده به افراد خون بالاتری سطح گلوکز—و نسبت سطوح بالاتری از سیستم ایمنی بدن مولکول های سیگنالینگ—بيشتر از افراد سالم. که در نتیجه بیشتر با پشتیبانی از این ایده که متابولیسم گلوکز نقش مهمی در عفونت آنفولانزا.

این یافته ها نشان می دهد که دخالت در این مسیر می تواند یک راه برای جلوگیری از سايتوکين طوفان دیده می شود در آنفولانزا و دیگر عفونت های ویروسی. چنین مداخله انجام می شود نیاز به دقت برای جلوگیری از خاموش کردن توانایی بدن را برای مبارزه با ویروس در دسترس نباشد.

“این می تواند مربوط به تداخل با متابولیسم گلوکز با استفاده از بازدارنده های شیمیایی و [به] زیر و بم توليد سايتوکاين می گوید:” مطالعه همکاری نویسنده Mengji Lu استاد در بیمارستان دانشگاه اسن موسسه ویروس شناسی در آلمان است. “اما باید گفت که انرژی سوخت و ساز بدن ضروری است برای ما سلول های ایمنی [به مبارزه] ویروس. این ممکن است مهم به ترکیب ضد ویروسی درمان و سوخت و ساز بازدارنده های سرکوب ویروس و کاهش جهش پولي واکنش ایمنی بدن در همان زمان.”

مشابه روند فراری توليد سايتوکاين مشاهده شده در COVID-19, لو می گوید. اما با وجود داروهای خاص که هدف SARS-CoV-2 ویروس است که باعث بیماری او می افزاید: بنابراین “تداخل با متابولیسم انرژی به تنهایی ممکن است منجر به شکست ما ایمنی بدن دفاع می کند و با ارائه یک بهره مند شوند.”

محققان دیگر ستایش مطالعه است. “این مقاله نشانی از یک کار خوب از پیشنهاد و اعتبار یک مکانیسم است که توسط آن تغییرات متابولیک می توانید به جلو به پاسخ های التهابی” توماس می گوید. مطالعات قبلی نشان داده بود به طور گسترده تر است که متابولیسم گلوکز نقش مهمی در پاسخ به عفونت آنفولانزا. اما این یکی از جزئیات آنچه در جریان است در سطح مولکولی و چگونه تداخل با این روند می تواند به جلوگیری از التهاب کنترل نشده او می افزاید.

این یافته ها تایید می کنند چه Haitao ون در حال حاضر استادیار ایمونولوژی در دانشگاه ایالتی اوهایو و همکارانش در سال 2018 مطالعه از همان مسیر سوخت و ساز مختلف با استفاده از RNA ویروس. یک 2019 مطالعه توسط یک گروه دیگر نیز به مشابه نتیجه گیری. تمام مطالعات نشان می دهد که OGT آنزیم های درگیر در این مسیر مورد نیاز است برای شروع میزبان استرس پاسخ به یک عفونت ویروسی است. “نقطه اولیه این واکنش پاسخ به استرس است که برای ساخت یک antipathogen پاسخ ایمنی و سعی کنید به مبارزه با ویروس می گوید:” ون بود که نه درگیر در مقاله جدید. “اما اگر پاسخ التهابی را نگه می دارد رفتن آن باعث خسارت های ناخواسته.”

با توجه به نقش گلوکز در مسیر می تواند در رژیم غذایی یک فرد یک اثر در خود و یا پاسخ به یک عفونت ویروسی? “این یک سوال بسیار خوبی است,” ون می گوید. “در این لحظه من فکر می کنم آن را خیلی زود به قضاوت [درباره اینکه] یک رژیم غذایی خاص می تواند در مبارزه با عفونت ویروس.” آنچه دانشمندان می دانند که افراد مبتلا به دیابت نوع 2 بیشتر در معرض شدید آنفولانزا عفونت. اما این خطر نیست زیرا آنها بالاتر و سطح گلوکز در خون خود. دلیل واقعی ون می گوید این است که آنها نمی توانند با استفاده از گلوکز به طور موثر و در نتیجه نمی تواند شروع یک ضد ویروسی مناسب پاسخ.

در نهایت امید است که با تداخل این متابوليسم گلوکز در مسیر ما ممکن است قادر به دفع مرگبار سايتوکين طوفان دیده می شود در موارد شدید آنفلوآنزا یا COVID-19. اما Lu تیم هنوز انجام مطالعات در مردم است. “در حال حاضر ما نمی داده ها را در بيماران نشان دادن اثر تداخل با متابولیسم انرژی,” او می گوید. “این است که خیلی زود به یک نتیجه گیری در مورد پتانسیل استفاده بالینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru