چگونه علوم رفتاری کمک می کند حاوی Coronavirus

در اواخر ماه مارس دبورا Birx یکی از coronavirus مشاوران در ایالات متحده ساخته شده خیره کننده پذیرش: پزشکی نمی تواند ما را نجات دهد از COVID-19; تنها رفتار ما می تواند. “وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو. هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “این فقط رفتار. هر یک از ما رفتارهای ترجمه به چیزی است که تغییرات این دوره از ویروسی همه گیر.”

به عنوان یک رفتاری دانشمند من باید یافت Birx بیانیه به موسیقی به گوش من. به جای آن یک تماس فوری به عمل است.

حاوی بدترین بحران بهداشتی در بیش از یک قرن نیاز به تغییرات رفتاری در مقیاس گسترده است. اما مردم قانع کننده نیست به لمس صورت خود را به پوشیدن ماسک در خانه بمانند و به خودداری از بغل کردن را بیش از وخیم سیاسی در تریبون. بر خلاف آن نیاز به یک درک عمیق از چگونگی مردم در پاسخ به این تهدید به طوری که رهبران می توانند جفت کسانی که پاسخ با سیاست های موثر. برای به دست آوردن این سطح از بینش ما باید به مراتب بیشتر داده ها ما در حال حاضر.

بسیاری از معیارهای در اختیار ما برگه از عفونت و مرگ و میریک خوفناک ساعت ویروس را نهایی تلفات. بسیار کمی شناخته شده است در مورد چگونه عواملی مانند ترس و اطلاعات غلط و استرس و هنجارهای اجتماعی در حال شکل گیری رفتارهای که بر انتقال این بیماری است. حتی کمتر قابل درک است در مورد آنچه که ممکن است منجر مردم را به چشم پوشی دولت توصیه ها در دسترس نباشد.

برای پر کردن این شکاف یک کنسرسیوم متشکل از بیش از 100 رفتاری محققان در پنج قاره در حال حاضر در حال کار در سراسر ساعت برای اندازه گیری کامل اجتماعی و مواد عواقب ناشی از این بیماری همه گیر. هدف ما ساده است: به نشان می دهد در زمان واقعی چه کار می کند و چه چیزی نیست.

مطالعه ما طراحی شده است در سه مرحله. اول متشکل از 20 دقیقه-بررسی طولانی گرفته شده بارگیری در این هفته است که ابزار اندازه گیری که چگونه انسان در حال مقابله در طول این بحران بی سابقه ای. سوالات تمرکز بر فرد افکار و احساسات و نگرانی و انگیزه و چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد و همه چیز را از ایمان به رهبران نگرش نسبت به مهاجران. بیش از 45000 نفر در 100 کشور گرفته اند بررسی در 22 زبان, و ما در حال ثبت نام اضافی پاسخ دهندگان در هر روز است.

در مرحله دوم ما استفاده از این داده ناشناخته خواهد ماند—که شامل محل جمع آوری اطلاعات از طریق آدرس های IP—برای نظارت بر تغییرات در میزان عفونت و برای شناسایی روند چالش ها و راه حل های که از لحاظ جغرافیایی خاص. ما خواهد شد و سپس ادغام پایگاه داده ما با دیگر منابع اطلاعاتی—همه چیز از آمار بیکاری را به جرم گزارش به مقایسه بین سیاست و بین کشورها.

در نهایت در مرحله سوم ما به نوبه خود این مجموعه داده را عملی هوش با استفاده از رایانه های پیشرفته تجزیه و تحلیل برای استخراج الگوهای است که می تواند در اطلاع رسانی به تصمیم گیری. ما را به این داده های در دسترس به رهبران و دولت ها در همه جا.

هیچ پایان دادن به این سوالات داده های ما می تواند کمک به پاسخ. به عنوان مثال خواهد بسته های مشوق بزرگ مانند آنهایی که تحت فشار قرار دادند از طریق در آمریکا و بهبود مردم احساسی خوب بودن ؟ آیا کمبود تجهیزات پزشکی کاهش امید ؟ چه سیاست و یا عوامل کاهش اعتماد به دولت ؟ و چرا برخی از مردم به رعایت بهداشت توصیه و دیگران را نه ؟

یکی از تعریف ویژگی های COVID-19 همه گیر شده است و دروغ. تئوری های توطئه و تبلیغ و افسانه ها—آن است که یک bioweapon ایجاد شده توسط سازمان سیاکه آن را در شبکه های 5Gیا که نوشیدن الکل inoculates به نام فقط چند—باید شتافت در سراسر رسانه های اجتماعی تضعیف اقتدار مقامات بهداشتی. بدون شواهد علمی برای توضیح آنچه اتفاق می افتد ذهن مردم اجرا وحشی.

اما فقدان اطلاعات گسترش به عرصه اجتماعی نیز هست. در حالی که تحقیقات کتابخانه ها پر از مطالعات بررسی این که چگونه انسان در پاسخ به گذشته بیماری های همه گیر و تلاش شده است به درخواست درسهایی از تاریخ برای ما وضع فعلی—مانند یک مطالعه اخیر منتشر شده توسط همکاران در N. Y. ایالات متحده و استنفورد—قفسه نسبتا لخت و وقتی که می آید به COVID-19.

برای مثال ما می دانیم که کمی در مورد اینکه چگونه افراد در حال مقابله با استرس از این همه گیر جهانی و در چه راه هایی مانند سیاست های سازندگان: کسب و کار بسته شدن مدارس و وادار کردن خود به انزوا مؤثر هستند عاطفی و سلامت مالی. ما ابتکار عمل با هدف تعیین کمیت این آثار و به کمک دولت ها طراحی یا طراحی مجدد پاسخ که بهتر کالیبره شده برای رفتار انسان است.

در نظر بگیرید برای مثال قطب بندی سیاسی. قبل از اجتماعی فاصله گرفتن خانواده بود, مدت, مردم, تشکیل, دیدگاه های سیاسی خود را در بخشی از طریق تماس شخصی. در حال حاضر در حال حاضر منابع اطلاعاتی هستند که به ترتیب اولویت یک روند است که می تواند به تعمیق سیاسی و فرهنگی بخش. بدتر زمانی که مقصر این ویروس نسبت به فرد جوامع یا کشورها تبعیض می تواند در نتیجه. اما اگر ارزش مانند همکاری و مشارکت هستند تأکید تعصب را می توان کاهش می یابد.

در بیماری های همه گیر قبلی بیماری تنها اولین موج ناآرامی; دوم رسید که پارچه های اجتماعی شروع به نزاع. در 14 قرن اروپا ویرانگر سلامت تلفات از طاعون منجر به خشونت گسترده به عنوان بازماندگان به دنبال تصویب انتقام در کسانی که تلقی به عهده دارد. اخیرا در طی اپیدمی آنفولانزای خوکی در سال 2009 مردم در اطراف بسیج پرچم های خود را و کمتر تحمل تفاوت. ما در حال حاضر شاهد این روند ظهور در مکان هایی مانند ایتالیا که در آن شبانه singalongs داده اند راه به ترس از خرابکاری و سرقت و خشونت.

برای کمک به جهان کاهش موج اول و محافظت در برابر دوم دولت نیاز به تدبیر راه حل های که برای حساب پیچیدگی های رفتار انسان. عدم درک اجتماعی انشعابات از یک سیاست می تواند عواقب به عنوان ویرانگر به عنوان پزشکی خرید اینترنتی.

کارشناسان مانند Birx صحیح هستند: COVID-19 علوم اجتماعی مشکل اول است. تنها ابزار ما برای مبارزه با آن را در لحظه ای رفتاری هستند. به همین دلیل رفتاری دانشمندان باید در خط مقدم این جنگ است. با ورودی سیاست گذاران می تواند اطمینان حاصل شود که استراتژی آنها استخدام امروز موثر در مدیریت بحران فردا.

برای تکمیل این نظر سنجی بازدید https://psycorona.org/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>