چگونه ضد علم نگرش نهفته اند Coronavirus همه گیر در برزیل

برزیل محققان یک نبرد را در دست خود را. کشور جهان سوم بیشترین تعداد تایید COVID-19 موارد با بیش از 300,000 عفونت و از 20 ، 000 مرگ و میر. دانشمندان وجود دارد باید به مبارزه با نه تنها coronavirus بلکه دولت را ضد علم موضع.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro است که عکس دست دادن با هواداران در هفته های اخیر را رد کرده است اجتماعی-فاصله اقدامات در حالی که به شدت ترویج ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک coronavirus درمان با وجود فقدان شواهد آن موثر است. وزیر بهداشت سابق لوئیز Mandetta اخراج شد در اواسط ماه آوریل پس از اختلاف بیش از Bolsonaro پاسخ به همه گیر. جانشین او Nelson, Teich, استعفا داد و در 15 آوریل پس از فقط یک ماه در این کار است.

با وجود آشفتگی, برزیلی محققان در حال کار سخت برای غلبه بر چالش های همه گیر آورده می گوید: فیزیکدان Luiz Davidovich رئیس جمهور برزیل فرهنگستان علوم در ریو دو ژانیرو.

Davidovich صحبت به طبیعت در مورد تاثیر ضد علم نگرش ها و کاهش بودجه در کشور و همچنین به عنوان فرصت برای ارسال-همه گیر پژوهش است.

آنچه که دانشمندان نقش مهمی در این بیماری همه گیر در برزیل است ؟

دانشمندان به شدت در حال کار در سراسر کشور است. مهندسان در حال کار برای طراحی قابل اعتماد اما کمتر گران هواکش های داروخانه ها در حال بررسی ترکیبات ممکن برای درمان و ریاضی دانان با استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی مولکول های است که می تواند کمک به کاهش درد بيماران.

شده است وجود دارد همچنین تحقیقات ممکن است واکسن و آزمایش های بالینی در شهر مانائوس در منطقه آمازون در اثر کلروکين و hydroxycholoroquine مردم با COVID-19. اما محققان در این آزمایشات باید به حال مشکلات جدی به دلیل نتایج منفی. از آنجا که نتایج آزمایش نشان داد که مواد مخدر کار نمی کند, دانشمندان شروع به گرفتن تماس از افراد تهدید کننده زندگی خود و خانواده خود را. نشان می دهد که وضعیت ما را در اینجا. برزیل آکادمی علوم صورت گرفته با دولت برای مقابله با این دانشمندان و حفاظت از آنها.

چگونه است که این وضعیت تحت تاثیر تحقیقاتی است که مربوط به coronavirus?

دانشگاه ها تعطیل هستند و روشن نیست که آنها را بازگشایی شده است. این تاخیر در تحقیقات به خصوص تحقیقات تجربی. همچنین حضور فیزیکی بسیار مهم است. شما رفتن به ناهار با کسی و شما باید ایده های شما صحبت رسمی راه است. من نمی دانم که چگونه به زوم کسی و می گویند “بیایید با هم یک ایده”—آن کار نمی کند مانند آن است. من واقعا از دست این گفتگو هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد چیز دیگری است و این منجر به یک ایده جدید است. نه داشتن که قطعا بر توسعه علم است.

چگونه محققان در برخورد با دولت نگرش به علم ؟

علم سازمان صدور بیانیه های عمومی در انتقاد از دولت را ضد علم موضع. رئیس آکادمی ملی پزشکی و من امضا بیانیه ای در مورد استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین بیان آنچه علم می داند در مورد این داروها و انتقاد از دولت ، ما همچنین در حال کار با رسانه ها. در اخبار تلویزیون مصاحبه من گفت که داروها باید با تجویز شده توسط پزشکان نه توسط رئیس جمهور برزیل. ما همچنین سازماندهی تمام روز های مجازی مارس برای علم است که در آن این مسائل مورد بحث قرار گرفت.

وجود دارد بخش هایی از کشور که در آن مقامات دولتی هستند بیشتر علمی مشاوره ؟

بله—یک مثال خوب است در شمال شرقی برزیل است. که یکی از فقیرترین مناطق و وجود دارد بسیاری از دانشمندان در جنوب نسبت به شمال. اما در ماه مارس کمیته علمی تشکیل شد به کمک فرمانداران ایالت در شمال شرقی. این کمیته صادر شده در گزارش توسعه علم و راه هایی برای ایجاد آنچه که ما آن را “طبیعی” در کشور است. آنها در تماس نزدیک با استانداران و این یک مثال خوب برای کل کشور است. [فرمانداران از ریو دو ژانیرو و سائو پائولو نیز تشکیل کمیته مشورتی علمی.]

است که این بیماری همه گیر در حال تغییر برداشت عمومی از علم ؟

ما در حال تلاش برای ارزیابی این بیشتر از نزدیک اما علم در همه جا در مطبوعات. دانشمندان در حال دعوت توسط ایستگاه تلویزیونی به بحث در مورد علم است. مردم می گویند علم بسیار مهم است در حال حاضر — اما از سوی دیگر برخی از آنها هنوز هم فکر می کنم که زمین مسطح است که انسان ندارد و هر اثر بر روی آب و هوا و طبیعی است که انتخاب اشتباه است. اما من فکر می کنم برزیل رسانه ها توجه بیشتری به دانشمندان. ملی روزنامه O Globo در حال حاضر دارای یک بخش به نام A Hora da Ciência’ [علم ساعت]. این ویژگی های مختلف دانشمندان صحبت کردن در مورد علوم مرتبط با این بیماری همه گیر در هر روز. من امیدوارم که آنها را در ادامه این بخش پس از همه گیر.

چه درس هایی را برزیل یادگیری از Zika همه گیر است که اعمال می شود در حال حاضر ؟

به ما آموخته است که شما باید آماده سازی این کشور از قبل. زمانی که Zika اپیدمی آغاز شده و ما تا به حال labs که هنوز هم می تواند به خوبی کار می کنند. ما تا به حال همکاری بین دانشمندان در سراسر کشور و محققان راه هایی برای کمک به مادران برای جلوگیری از Zika به اقدامات احتیاطی. ما آموخته است که همکاری در علم مهم است. داشتن تجهیزات خوب مهم است. داشتن مردم خوب مهم است. ما ساخته شده است یک سیاست عمومی بر اساس این آموزش روند ؟ قطعا نه.

چگونه باید کاهش بودجه تاثیر علم در برزیل است ؟

پس 2013, علم, بودجه در برزیل رفته به طور پیوسته. ما منسوخ تجهیزات در بسیاری از آزمایشگاه و آزمایشگاه کمتر منابع. به دلیل کاهش به علم بودجه دانشمندان جوان برزیل را ترک کرده اند. چهار نفر جوان چپ گروه من در سال گذشته—روشن است که به کشورهای دیگر است. این فقط یک سوال از کمبود منابع. آن را نیز به طور کلی محیط در کشور این واقعیت است که آنها احساس می کنید هیچ تشویق از سوی دولت به انجام علم در برزیل. که بد برای برزیل به دلیل این افرادی که آوردن ایده های جدید و آنها بسیار با انگیزه هستند.

چه امکانات شما ببینید پس از همه گیر ،

برزیل را در صنعت داروسازی است که با تمرکز بر داروهای ژنریک تولید دارو که در اصل توسعه یافته توسط شرکت ها در کشورهای دیگر. وجود یک پارادوکس وجود دارد. برزیل حدود 20 درصد از تنوع زیستی در جهان و ما اصلا سود حاصل از آن به دلیل سیاست های صنعتی است که شرط بندی در generics و نه تحریک کننده شروع یو پی اس که می تواند با استفاده از برزیل تنوع زیستی برای بیومدیکال. این بیماری همه گیر افزایش داده است به بحث در مورد چگونه به یک صنعت داروسازی در محور بلجس بر اساس برزیلی تنوع زیستی.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در 22 مه سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>