هوستون ما تا به حال یک تاخیر: Apollo 13 50th جشن موکول

پرواز طرح شده بود واصل تدارکات تایید و شمارش معکوس بود به جشن 50 سالگرد ناسا ماموریت آپولو 13.

سپس جهان تا به حال یک مشکل است.

ظهور coronavirus (COVID-19) همه گیر و اقدامات احتیاطی گرفته شده در پاسخ رهبری به موزه ها و سازمان دهندگان این رویداد به تعویق انداختن و یا در غیر این صورت تغییر برنامه خود را به مناسبت بد بخت ماموریت نیم قرن نقطه عطف.

“من نمی دانم که چگونه این ویروس در حال رفتن به نگه داشتن ما از آن, اما من همه برنامه ریزی برای رفتن خداحافظی به من فضاپیما در هاچینسون کانزاس و سپس خانواده را به مرکز فضایی کندی برای نهایی آپولو 13 50th anniversary” آپولو 13 فرمانده Jim Lovell که در حال حاضر 92 گفت: در یک مصاحبه. “اما همه که در خود نگه دارد.”

مرتبط: از پرتاب به زمین نشستن کامل هواپیما: گیج کننده زمانی آپولو 13

مانند ماموریت خود را که در 13 آوریل سال 1970 دچار یک فضاپیما-فلج انفجار در راه به زمین Lovell و قمری خلبان فرد Haise در ماه رویدادهای برنامه ریزی شده به ویژگی های ناسا را “موفق به شکست” از خط خارج شد.

“من هموطن, Jim Lovell می گوید: نفرین آپولو 13 در ادامه گفت:” Haise, 86. “ناگهان چیزی است که اتفاق افتاده است. ما از طریق نه فقط به عنوان یک کشور اما در همه جا در سراسر جهان در حال حاضر عمده مجموعه ای از شرایط است که مردم مجبور به مقابله با بسیاری از تروما است.”

“درس آپولو 13 چیزی است که ما تا به حال برای زنده ماندن. ما در حال حاضر قادر به تغییر هنجار اگر شما خواهد شد, از آنجا که ما تا به حال برای مقابله با بسیاری از چیزهای جدید و روش های جدید به کار در اطراف و از طریق آن همه” Haise گفت: collectSPACE.com. “و این دقیقا کاری است که جهان و مردم نیاز به مقابله با امروز است.”

“آن متفاوت است کل نوع اضطراری و بسیار گسترده تر گسترش اما همان کسانی که مواد تشکیل دهنده در بازی با قوانین جدید سعی کنید به گذشته این چیز” او گفت:.

با ناسا بازدید کننده مراکز و جهان, هوا و فضا موزه ها در حال حاضر بسته به بسیاری از آپولو 13 سالگرد حوادث در اصل برنامه ریزی شده برای خرما در ماه مارس و آوریل در حال حاضر شده است موکول به سقوط در حالی که دیگر جشن ها را دوباره با تمرکز بر فرصت های آنلاین.

“ما مفتخر است که افراد از 22 [ایالات متحده] متحده و شش کشور خارجی خریداری بلیط به آپولو 13 رویداد” جیم Remar, مدیر اجرایی Cosmosphere گفت: در بیانیه ای اعلام کرد که آن آپولو 13 ماموریت انتخاب و جشن و سرور در اصل برنامه ریزی شده در آوریل 4, بودند که به تعویق افتاد.

این Cosmosphere در هاچینسون کانزاس خانه به آپولو 13 فرمان ماژول اودیسه (تصویر) موکول کرده است آن آپولو 13 ماموریت انتخاب و جشن و سرور در ماه نوامبر سال 2020 است. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

هاچینسون کانزاس موزه فضایی که بازسازی و نمایش آپولو 13 فرمان ماژول “اودیسه” است موکول رویداد برای نوامبر. 14. در علاوه بر این به میزبانی Lovell و Haise این Cosmosphere تایید مشارکت آپولو 13 پرواز مدیران ژن Kranz جری گریفین Glynn Lunney و اسپرم Windler و همچنین به عنوان یک تعداد پرواز, کنترل, که در کنترل ماموریت برای اورژانس.

و در آوریل 16, Remar میزبان مجازی ارائه “آپولو 13: ماموریت بقا” در Cosmosphere را در Facebook صفحه.

The Astronaut Scholarship Foundation, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده توسط جیوه 7 فضانوردان برای حمایت از نسل جدیدی از دانشمندان و کاشفان موکول آن فروخته مارس 18th, جشن و سرور در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

“The Astronaut Scholarship Foundation تیم مجدانه همانطور که ما حرکت را از طریق این زمان بی سابقه. ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن با شما که تاریخ جدید برای Apollo 13 سالگرد 50th جشن و سرور است در روز شنبه, اکتبر 9 سال 2020” بنیاد نوشت و به آن جشن شرکت کنندگان.

فضانورد بورس تحصیلی پایه اش را برگزار خواهد کرد آپولو 13 سالگرد 50 جشن در مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده در زیر یکی از آخرین باقی مانده Saturn V راکت در ماه اکتبر سال 2020 است. (اعتبار تصویر: مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده)

سیاه و سفید کراوات اختیاری جشن شامل Lovell و Haise و همچنین به عنوان “آپولو 13” نویسنده جفری Kluger و تعدادی از آپولو و شاتل فضایی-عصر فضانوردان ناهار خوری در زیر یکی از آخرین باقی مانده Saturn V راکت.

ناسا برای آن بخش متمرکز بزرگداشت ماموریت آنلاین. علاوه بر حمایت های چند رسانه ای جدید سایت “آپولو 13 در زمان واقعی” آژانس برتر خواهد شد یک فیلم مستند کوتاه در آن کانال تلویزیونی و وب سایت “آپولو 13: خانه امن” در 8 p. m. EDT در سهشنبه, مارس 10.

“30 دقیقه برنامه ویژگی های یک مصاحبه با Lovell, گفتگو با Haise و پرواز مدیران ژن Kranz و Glynn Lunney و مهندس هنک راتر در ترمیم آپولو ماموریت اتاق کنترل مخلوط با آرشیوی از فیلم” توصیف ناسا.

دیگر آپولو 13 سالگرد 50th حوادث تحت تاثیر عبارتند از:

  • بی نهایت علم مرکز سالانه جشن است که به افتخار Haise گریفین و آپولو پرواز دینامیک افسر (FIDO) جری Bostick, موکول شده است از مارس 21 Oct. 17 دراین رفت و آمد مکرر در بیلاکسی ،
  • شهر نیواورلئان و می سی سی پی قدرت را جشن “شهر قهرمان” فرد Haise رو به جلو خواهد رفت در آوریل 11 با رونمايي از “سکوی پرتاب” یک ماکت پایه یک Saturn V موشک اما در حال حاضر محدود به Haise خانواده در حضور و غیاب و ثبت خواهد شد برای ارائه در وب سایت شهر و در یوتیوب. Bronzed مجسمه Haise در خود فضانورد دنده بودن مجسمه توسط هنرمند مری Ott ترمل Davidson اضافه خواهد شد به سکوی پرتاب در تاریخ بعد.
  • مهد موزه حمل و نقل هوایی در باغ شهر نیویورک واقع است که در آن Apollo lunar ماژول ساخته شده است و کار به برنامه ریزی مجدد آن مارس 23 شام. Lovell, Haise, Kranz, گریفین, Windler و آپولو برق, محیط زیست و سیستم های ارتباطی (EECOM) پرواز کنترل جان آرون برنامه ریزی شده است برای حضور در.
  • سن دیگو Air & Space Museum در کالیفرنیا نیز به تعویق افتاد آن رویداد “آپولو 13: ماموریت کنترل, داستان.” برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 11, پذیرایی و شام برنامه به ویژگی های گریفین, Lunney, Windler فضانورد و آپولو 13 در حمایت از اعضای خدمه ونس برند و بازیگر Clint Howard بود که در سال 1995 در فیلم “آپولو 13.” یک تاریخ جدید است که هنوز هم اعلام می شود.
  • فضای انجمن استرالیا میزبان یک رویداد آنلاین در آوریل 11 به مناسبت این کشور نقش مهمی در این ماموریت است. اعضای پیچ امین الدوله نهر ردیابی ایستگاه و پرکس رادیو تلسکوپ بحث خواهد شد پرواز در طول یک زوم مجازی نشست.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>