ساعتی کارگران از دست داده اند و تا 90% از ساعت

ساعتی کارگران از دست داده اند در هر نقطه از 50 ٪ تا 90 ٪ از ساعت خود را با تفریح و سرگرمی های صنایع در میان کسانی که رنج می برند, بزرگترین زیان های اولیه از نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان می دهد.

جدید پروژه های پژوهشی با هدف تعیین کمیت اثرات آن بر کارگران ساعتی با استفاده از داده ها از حدود 40,000 کوچک و متوسط کسب و کار.

همکاری با Homebase یک برنامه ریزی و زمان clock نرم افزار شرکت است که به روز رسانی اطلاعات خود را روزانه محققان می تواند ایجاد به موقع فوری برای سیاستگذاران—کمک به آنها پاسخ سریع تر از آنها را با استفاده از ترین کار منابع داده.

“آنچه مشخص است در مورد تحقیقات این است که ما دسترسی به اطلاعات در زمان واقعی در صنعت و دولت کمک خواهد کرد که به اطلاع سیاستگذاران در هر سطح مورد مراحل کلیدی که باید در نظر گرفته شود برای اطمینان از آینده زنده ماندن کوچک کسب و کار و کارکنان خود می گوید:” ماریان برتراند, یک استاد اقتصاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار و دانشکده مدیر در Rustandy مرکز اجتماعی بخش نوآوری و در دانشگاه فقر در آزمایشگاه.

A chart shows hour declines by industry, with beauty and personal care losing the most hours along with leisure and entertainment
(اعتبار: Rustandy مرکز اجتماعی بخش نوآوری)

محققان در حال تجزیه و تحلیل روزانه timecard داده Homebase از مشتریان در ایالات متحده آمریکا و ردیابی تغییر در ساعت کار می کرد قبل و بعد از COVID-19 بحران آغاز شد. آنها را ارسال و به روز رسانی مکرر برای اندازه گیری چگونه این تاثیر در حال گسترش در سراسر کشور—از لحاظ جغرافیایی و صنعت—و چگونه این اثرات تغییر در پاسخ به دولت های محلی و اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و سفارشات.

بر اساس داده ها از Jan. 1 تا 8 مارس خود را از یافته های کلیدی عبارتند از:

  • توسط مارس 22 40 درصد از Homebase از مشتریان که عمدتا کوچک و متوسط شرکت های در حال تعطیل حداقل به طور موقت. توسط هفته مارس 22, 91 درصد از شرکت تا به حال ساعت کمتر نسبت به اواخر ماه ژانویه است.
  • ساعتی کاهش متفاوت صنعت و ضروری در مقابل غیر ضروری کارگران است. بزرگترین کاهش در ساعت شدند و در زیبایی و مراقبت های شخصی و تفریح و سرگرمی که در آن ساعت کاهش یافته است بیش از 90 درصد است. کوچکترین ساعت کاهش رخ داده در صنایع مانند خانه و تعمیر و حمل و نقل اما حتی این صنایع شاهد کاهش حدود 50 درصد است.
  • کاهش آغاز شده و در اوایل در stay-در-خانه متحده اتفاق افتاده است اما همه جا در مارس 16.
  • شرکت خاموش شدن ناگهانی و کاهش نه اخراج در درجه اول ناشی از دقیقه کاهش.

“ساعتی کارگران تمایل به آسیب پذیر ترین دوران رکود اقتصادی بود. درک چگونه آنها را تحت تاثیر قرار بسیار مهم برای سیاستگذاران که با توجه به نحوه حمایت بهتر از این نیروی کار می گوید:” جسی Rothstein یک اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و مدیر موسسه تحقیقاتی در بازار کار و اشتغال و کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه.

محققان از موسسه تحقیقات نیروی کار و اشتغال و کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی کمک به نتایج.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im