داغ چرخ نورد 2 کنترل از راه دور Cybertrucks (cracked بیوه و همه) در سال 2020

تسلا اینده Cybertruck در حال حاضر یک چرخ ، و آن را همراه با “پنجره ترک خورده دشنه” به طوری که شما می توانید بطور منظم احساس برخی از خودرو مهیج ترین لحظات.

زمانی که مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk اول نشان داد الکتریکی Cybertruck مردم حیرت زده شد توسط آن ahem شکل منحصر به فرد. این خودرو که ممکن است یک روز کاوش در سطح مریخ نگاه تقریبا مانند یک ماشین اسباب بازی با آن تیز و زاویه خطوط. در حال حاضر چرخ های جدید را معرفی کرده است دو کنترل از راه دور Cybertruck اسباب بازی.

اسباب بازی بخشی از چرخ های داغ جدید Cybertruck R/C خط یکی کوچک و یکی بزرگ.

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین مریخ, موشک, تصاویر,

3-اینچ Cybertruck 1/64 اندازه واقعی چیزی که در نمونه های داغ چرخ اندازه. (اعتبار تصویر: Mattel)

در مقیاس 1:64 واقعی Cybertruck کوچک Cybertruck R/C 3-اینچ مدل است که اندازه معمولی از چرخ های ماشین. رادیو کنترل وسیله نقلیه همراه با یک کنترل کننده است که شارژ آن است. این Cybertruck می تواند شتافت در هر چرخ های داغ, آهنگ, و می تواند در هر دو “لرز” و یا “ورزشی” سرعت. این مدل طراحی شده است برای سنین 5 و تا.

شما می توانید وسیله نقلیه “در افقی مسیر مسابقه و یا آن را در حالت عمودی بر روی یک کلاسیک داغ چرخ حلقه تا 9 اینچ بالا. منظورم این است که ما چرخ های داغ بعد از همه” یک بیانیه از ماتل صاحب Hot Wheels گفت.

بزرگتر داغ چرخ Cybertruck 1:10 اندازه از چیزی که واقعی است. طراحی شده برای سنین 14 و تا این limited-edition سرگرمی-درجه وسیله نقلیه نیز سفر و در هر دو خنک و سرعت. آن می تواند رسیدن به سرعت بیش از 25 مایل (40 کیلومتر/ساعت). در مقایسه مشک را Cybertruck می تواند تا 130 مایل در ساعت (209 متر/ثانیه, آسمان صاف;).

در 1/10th اندازه واقعی Cybertruck این مدل بزرگتر این است که بسیار نزدیک به چیزی واقعی و همراه با یک میزبان از ویژگی های منحصر به فرد (مانند ترک خورده دشنه پنجره). (اعتبار تصویر: Mattel)

گذشته از اینکه بزرگ, سرد, و, سریع, خودرو همچنین دارای چراغهای جلو و چراغهای عقب یک تلسکوپی درب عقب اتومبیل است که چین را به بارگیری رمپ متحرک بدنه پلاستیکی (بنابراین شما می توانید ببینید داخل کشور از جمله باتری و پیشرانه) و یک باتری قابل شارژ 9.9 V 3300 میلی آمپر باتری.

اما یک قطعه همراه با وسیله نقلیه است که مطمئن شوید که به “crack” چند لبخند است که قابل استفاده مجدد cracked-پنجره کاغذ خود چسب وینیل. بنابراین شما می توانید بطور منظم احساس این لحظه که این خودرو منجر طراح Franz von Holzhausen شکست خود ویندوز بر روی صحنه در مقابل مخاطب در حالی که تلاش برای نشان دادن پنجره های قدرت است.

کوچک Cybertruck هزینه خواهد شد $20 در حالی که بزرگتر Cybertruck می رود برای $400. هر دو در دسترس هستند برای پیشسفارش در اینجا.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im