بیمارستان ها با استفاده از iPads ها به نوبه خود ربات سگ به پزشکان

ربات تولید کننده بوستون دینامیک پیدا کرده است یک کار جدید برای آن سگ ربات نقطه مینی میان شیوع کروناویروس: تغییر نقطه روبات oufitted با iPads ها در حال حاضر اجازه دادن به پزشکان راه رفتن به اتاق coronavirus بیماران بدون خطر عفونت است.

بیمارستان ها درخواست شده است این شرکت برای کمک به کنترل از راه دور بهداشت و درمان.

“بر اساس این مکالمات و همچنین کمبود جهانی حیاتی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ما صرف چند هفته گذشته در تلاش برای درک بهتر بیمارستان مورد نیاز به منظور توسعه یک موبایل رباتیک راه حل با ربات ما نقطه” این شرکت نوشت: در یک به روز رسانی. “نتیجه یک پا برنامه ربات است که می تواند مستقر شود برای حمایت از کارکنان خط مقدم در پاسخ به این بیماری همه گیر در ad-hoc محیط مانند تریاژ چادر و پارکینگ.”

هدف این است که به منظور محدود کردن تعدادی از کارکنان پزشکی قرار می گیرد در معرض خطر ابتلا به ویروس.

“با استفاده از یک تلفن همراه ربات بیمارستان قادر به کاهش تعداد لازم پرسنل درمانی در صحنه و حفظ خود را محدود PPE عرضه” به روز رسانی می خواند.

یک نقطه کوچک است که در حال حاضر در بوستون بریگهام و بیمارستان زنان در آن استفاده می شود به عنوان “پزشکی از راه دور تلفن همراه پلت فرم اجازه می دهد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از راه دور به تریاژ بیماران است.”

به عبارت دیگر اپل نصب شده به بالای ربات اجازه می دهد تا آن را تبدیل به یک ersatz, دکتر, همانطور که در تصاویر اصلاح نقطه نشان می دهد.

بوستون دینامیک است که در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای اضافه کردن توانایی از راه دور اندازه گیری چیزهایی مانند دمای بدن و تعداد ضربان قلب و اشباع اکسیژن.

با کمک اشعه ماوراء بنفش-C نور آنها همچنین امیدوار نقطه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن ویروس ها در یک اتاق است که نیاز به ضد عفونی.

ادامه مطلب: با استفاده از یک تلفن همراه ربات بیمارستان قادر به کاهش تعداد لازم پرسنل درمانی در صحنه و حفظ خود را محدود PPE عرضه است. [Reason]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: پلیس آمریکا تست “همه گیر هواپیماهای بدون سرنشین” که نظارت اجتماعی فاصله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>