هنگ کنگ, تایوان, چهره جدید COVID شیوع بیماری از اروپا و امریکا

هنگامی که مواجه با شیوع COVID-19 برخی از کشورها در زمان سریع خشن و اکشن بیشتر و یا کمتر wrangled coronavirus تحت کنترل است.

کسانی که عبارتند از: سنگاپور ، هنگ کنگ و تایوان و کره جنوبی که مشترک آزمایشی داستان های موفقیت است. اما در حال حاضر آنها در معرض خطر داشتن برای شروع همه را دوباره و دوباره با توجه به سیمی — با تشکر مسافران از آمریکا و اروپا reimporting coronavirus بازگشت به کشور است.

این یک مشکل جدید: ویروس ها احترام نمی گذارند مرزهای ملی و جهانی سفر چیزی است که گسترش این ویروس در سراسر جهان در وهله اول. حتی زمانی که چین ادعا کرد که در ماه گذشته به صفر در موارد جدید COVID-19 مقامات اذعان کرد که رقم به استثنای کسانی که سفر به این کشور در حالی که بیمار فنی این معنا نیست که بسیار در سطح سلولی.

“وجود دارد فقط تعداد کمی و سپس آنها نوع ناپدید شد” در هنگ کنگ بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: سیمی. “اما در پایان ماه فوریه و اوایل ماه مارس ما شروع به دریافت بیشتر وارداتی موارد از اروپا است. هنگ کنگ رو بسیاری از اروپا و آمریکا و دیگر نقاط جهان و تایوان رو بسیاری از آمریکا”

بخشی از مشکل سیمی گزارش این است که مردم از تایوان رفت به اروپا برای تعطیلات در حالی که بچه های خود را خاموش بودند از مدرسه و, دولت آماده پاسخ آن. هنگامی که آن زمان برای بازگشت آنها ممکن است سهوا آورده بیماری را با آنها.

“ما توقف همه پروازها از چین قبل از این که گفت ما باید با” جیسون وانگ یک استنفورد ماجرای کارشناس گفت: سیمی, به طور خاص در مورد تایوان پاسخ. “اما پس از ما که ما نمی انجام بیش از حد. پس از آن بود دم در جامعه و در حال حاضر ما در جامعه گسترش یافته است. و سپس مردم شروع به بازگشت از اروپا و ما حتی نمی فکر می کنم در مورد آن.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>