هنگ کنگ است که با استفاده از روبات برای ضد عفونی کردن قطار مترو

ضد عفونی رباتها

در پاسخ به coronavirus مقامات حمل و نقل در هنگ کنگ در حال گرفتن خلاق در نگه داشتن اتومبیل های مترو جیر جیر تمیز…. هنگ کنگ به جرم حمل و نقل راه آهن (MTR) شرکت دولتی متعلق به راه آهن اپراتور است نورد از یک ضد عفونی کننده ربات برای تمیز کردن قطار کوارتز ،

مینی یخچال-اندازه روبات قادر به مستقل نورد پایین قطار را به عنوان آنها اسپری “vaporised پراکسید هیدروژن” (VHP) راه حل. به جای به طور کامل جایگزین انسان کارکنان تمیز کردن روبات ها به منظور کمک به آنها را با گرفتن به شکاف های کوچک که سخت برای رسیدن به, با توجه به بیانیه.

پاشش بخار

اپراتورها هم می توانید با کنترل از راه دور روبات ها در عرض 20 متر (66 فوت) و یا قرار دادن آنها را بر روی خودکار توسط قبل از تنظیم طرح طبقه. این ربات در حدود چهار ساعت به پاک کردن کل 8-ماشین قطار با توجه به شرکت.

“ما برنامه ریزی برای استقرار در مجموع 20 VHP روبات برای آموزش تمیز کردن در انبار و امیدوارم که این کمک می کند تا برای اطمینان از راحتی از مسافران سفر با ارائه همیشه سلامت بیشتری برای حفاظت از همکاران و مشتریان به طور یکسان” تونی لی عملیات مدیر MTR شرکت در بیانیه ای گفت:.

نمودار ون

بزرگتر از خود-رانندگی کامیون های در حال استفاده توسط مقامات چینی برای ضد عفونی کردن تمام جاده ها و کمک به ارائه تجهیزات پزشکی.

هنگ کنگ تا به حال موفقیت خوبی در نگه داشتن شیوع در چک. در مجموع تنها 129 موارد تایید شده اند تا کنون 39 آمد که از خارج از مرزهای آن.

ادامه مطلب: هنگ کنگ مترو ارسال روبات ها برای ضد عفونی کردن قطار از coronavirus [کوارتز]

بیشتر در ضد عفونی رباتها: شایان ستایش خود رانندگی کامیون های ضد عفونی جاده ها در چین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im