هنگ کنگ در حال حاضر سانسور توسط چین “فایروال بزرگ”

فایروال بزرگ

با چین های اخیر اجرای جدید امنیت ملی قانون است که به آن بسیار بیشتر از قدرت بیش از هنگ کنگ منطقه در حال حاضر با سکوت و سانسور از طریق چین “فایروال بزرگ.”

با پلیس و دولت دارای حق اعمال گسترده جدید کنترل بیش از آنلاین, ارتباطات, معاون, اخبار, گزارش های که هنگ کنگ را که قبلا باز و قوی اینترنت در حال حاضر به نظر می رسد که screeched را متوقف کند.

رها کردن کشتی

قوانین بسیار جدید — اما موجودیت خود را ترک کرده است بسیاری در هنگ کنگ ترس به صحبت می کنند تا, معاون , گزارش, مبادا آنها را surveilled و بازداشت آنها چه می گویند. در همین حال عمومی سیستم عامل برای برقراری ارتباط آنلاین در حال اضمحلال: گوگل, مایکروسافت, توییتر, زوم و Facebook همراه با WhatsApp اعلام کرد که آنها می خواهم دیگر مطابق با درخواست دولت برای کاربر داده خواهد شد و به احتمال زیاد مسدود شود به عنوان یک نتیجه.

“آسیب در حال حاضر انجام شده است در نظر خودسانسوری” این pseudonymous فعال Charlie Smith, co-founder چینی-اینترنت-سانسور-ردیابی گروه GreatFire.org گفت: معاون. “پکن اقدامات در هنگ کنگ را با موفقیت ایجاد یک فضای ترس و وحشت. شما نمی نیاز به یک میلیارد دلار سانسور دستگاه زمانی که چیزی گفته است.”

Cyber سرکوب

قانون جدید اجازه می دهد تا پلیس برای به دست گرفتن دستگاه خوب و بازداشت منتقدان و در غیر این صورت سکوت مخالفت به نام امنیت ملی است.

“جدید اجرای قوانین صدای ناقوس مرگ به این شهر جامعه مجازی” فعال جاشوا وانگ گفت: معاون. “سیستم عامل ناشران و ارائه دهندگان خدمات اینترنت خواهد بود دستور داد به پایین هر پیام هایی که متهم از به خطر انداختن امنیت ملی است. با جریمه و زندان احکام این قانون جدید به طور موثر هموار کردن راه برای سختگیرانه تر سایبر کنترل.”

ادامه مطلب: بزرگ چین, دیوار آتش از سانسور است که در حال حاضر در حال بالا رفتن در اطراف هنگ کنگ [روزنامه]

بیشتر در هنگ کنگ چین به نظر می رسد سانسور هنگ کنگ تظاهرات از Infinite

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de