Honeywell: ما در حال ضرب و شتم همه در کوانتوم برتری

در حالی که آی بی ام و گوگل در حال مبارزه با بیش از است که بهترین و سریعترین کامپیوتر کوانتومی, بازیکن 3 رسما وارد بازی: Tech کنگلومرا Honeywell این شرکت که احتمالا ترموستات خود را.

“آن زمان تقریبا” شرکت افتخار در بیانیه ای. “در اواسط سال 2020 ما در حال انتشار قدرتمند ترین کامپیوتر کوانتومی نشده است.”

این خبر پس از گوگل ادعا به دست آورد کوانتومی “برتری” در ماه اکتبر. به عبارت دیگر یک کامپیوتر کوانتومی رشد یک کامپیوتر سنتی حل همان مشکل — ادعا می کنند که رقیب IBM بلافاصله رد.

این تیم در گوگل, هوش مصنوعی توضیح داده شده در آن زمان است که وظیفه خود را به کامپیوتر کوانتومی حل خواهد گرفته اند قدرتمند ترین ابر رایانه در جهان از 10000 سال است.

اما از کنار حرکت گوگل برای ما یک رقیب جدید در میان ما. Honeywell ادعای جدید خود را به کامپیوتر کوانتومی است که دو بار به عنوان قدرتمند به عنوان بهترین کامپیوتر کوانتومی در این صنعت با یک کوانتومی “حجم” از بیش از 64 — تا حدودی بی معنی ادعا می کنند با توجه به وجود ندارد استانداردهای جهانی پذیرفته شده برای قدرت یک سیستم کوانتومی.

Honeywell ادعای جدید خود “quantum شارژ دستگاه های همراه معماری” باعث می شود تا برای یک قربانی در شماره-خرد قدرت با یک افزایش بزرگ در ثبات است. به جای تکیه بر سریع تر ابررسانا تراشه های مانند آی بی ام و گوگل کوانتومی, کامپیوتر, Honeywell جدید کامپیوتر با استفاده از “یون تله” فن آوری است که اجازه می دهد تا فرد یون برگزار می شود در محل با استفاده از میدان های الکترومغناطیسی و در اطراف نقل مکان کرد با استفاده از پالس لیزر.

با توجه به Honeywell (نه-هنوز-کارشناسی) کاغذ سفید این یون تله می تواند در نتیجه یک دور بیشتر مقیاس پذیر کوانتومی کامپیوتر طراحی شده است. آنها همچنین می تواند اجازه می دهد برای کنترل عملیات موازی به گیرد و می تواند به محققان راهی برای توقف و تغییر مسیر محاسبات را به عنوان MIT Technology Review توضیح می دهد.

در حالی که یک برنامه کاربردی تجاری-کلاس کامپیوتر کوانتومی نمی کند در واقع وجود داشته باشد و در عین حال کوانتومی رایانه نظری برگزاری پتانسیل انقلابی در محاسبات قادر به حل تعداد گسترده ای از مشکلات به طور همزمان با استفاده از qubits به جای بیت است.

در یک کامپیوتر سنتی بیت نمایندگی یا صفر یا یک — qubits از سوی دیگر رفتار به مراتب بیشتر راه غیر قابل پیش بینی و توانایی منحصر به فرد برای نشان دادن هر دو صفر و یکی در همان زمان — رفتار است که به طور کامل درک نشده است.

Honeywell ساخته شده است که بسیار بزرگ ادعا می کنند امروز — و هنوز به نشان دادن هر گونه اثبات است. اما اگر این فن آوری صدای روند ساخت کامپیوترهای کوانتومی می تواند تبدیل به فقط که بسیار ساده تر.

پس ما فقط باید به کشف کردن آنچه که دقیقا آنها می تواند برای استفاده در آینده.

ادامه مطلب: Honeywell به رول کردن کامپیوتر کوانتومی [وال استریت ژورنال]

بیشتر در کامپیوترهای کوانتومی: اینجا چرا کوانتومی برتری مسائل

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im