‘Honey, I Shrunk ناسا حمل بار’ چالش به دنبال کوچک طرح برای ماه

آیا شما عشق دوستداشتنی, چیزهای کوچک? آیا شما تا به حال از داشتن چیزی شما طراحی شده زمین بر روی ماه ؟ اگر پاسخ شما بله به هر دو این سوالات شما احتمالا باید وارد ناسا رقابت جدید: “Honey, I Shrunk ناسا حمل بار.”

ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) صادر کرده است یک چالش برای افرادی که به طراحی ابزار است که می تواند پشتیبانی طولانی مدت حضور انسان بر روی ماه. مسابقه مراجع نام فیلم ضربه “Honey, I Shrunk the Kids” که عرضه در سال 1989.

“کوچکتر بر روی کامپیوتر کاربر در حال بازی-تغییر” صباح Bux یک JPL کارشناس, گفت: در بیانیه ناسا. “آنها به ما اجازه خواهد داد به منظور توسعه فن آوری های بیشتری به انجام اکتشاف و علوم کوچکتر بیشتر سیستم عامل های تلفن همراه.”

کسانی که وارد این رقابت باید شانس خود را برای برنده شدن یک بخش از $160,000 خواهد شد که در میان جوایز در دسته بندی های مختلف با توجه به بیانیه. JPL تیمی با ناسا مسابقات آزمایشگاه به راه اندازی مسابقه در heroX سایت وردپرس است.

مرتبط با: ناسا آرتمیس ماه برنامه فقط photobombed یک راهپیمایی فضایی

ناسا بزرگ قمری جاه طلبی. با این آرتمیس برنامه هایاین سازمان در نظر دارد به بازگشت انسان به ماه با فرود اولین زن و مرد در سطح 2024. این سازمان امیدوار است برای ایجاد یک پایدار حضور انسان بر روی ماه است که پشتیبانی از هر دو پژوهش های علمی و آینده crewed ماموریت به مریخ است.

اما به اکتشاف ماه محققان و آینده قمری فضانوردان نیاز به استخدام یک میزبان از روبات ها است. ناسا در حال حاضر در حال توسعه rovers برای ماه مثل ادم خائن و بدنهاد (از رايحههاي بررسی قطبی Exploration Rover) که سفر به ماه را در قطب جنوب در جستجوی آب یخ. اما کوچکتر rovers به طور بالقوه می تواند پوشش زمین و مهم جمع آوری اطلاعات علمی با استفاده از سوخت کمتر و قدرت.

بنابراین در این چالش جدید سازمان این است که به دنبال مردم به ارائه طرح ها به صورت کوچک بر روی کامپیوتر کاربر بدون بزرگتر از یک صابون است که می تواند دردسر سوار شدن به ماه و کمک به جمع آوری این اطلاعات مهم خود را.

برای واجد شرایط برای چالش طرح باید بزرگتر از 3.9 اینچ 3.9 اینچ 1.9 اینچ (100 میلیمتر توسط 100 mm 50 mm و وزن بیش از 0.8 پوند است. (0.4 کیلوگرم). طرح های پذیرفته خواهد شد از طریق ژوئن 1 و کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است در اینجا.

آینده ناسا چالش خواهد شد و فراخوان مردم به نمونه اولیه و تست و ساخت کامل این مینی کامپیوتر با توجه به این بیانیه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد “عسل من منقبض ناسا حمل بار” مسابقه از جمله نحوه درخواست و شرایط ورود اینجا را کلیک کنید.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>