خانه در آمریکا سیل در مناطق بسیار گران قیمت روی آوردند

قوانین ایالتی که نیاز به homebuyers گفته شود در مورد اموال خطر سیل می تواند کمک به کاهش برخی از اثرات تغییر آب و هوا با کاهش ارزش مستعد سيل خواص و دلسرد توسعه در دشتهای سیلابی یک مطالعه جدید می یابد.

یک تجزیه و تحلیل توسط حزبی اداره ملی تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که خریداران آینده نگر می دانم در مورد خطر سیل کمتر آنها حاضر به پرداخت برای یک ملک.

“با ترکیب آب و هوا خطر ابتلا به دارایی قیمت بازار دلسرد می تواند توسعه بیش از حد در مناطق خطرناک” مطالعه نتیجه می گیرد.

این پژوهش مفاهیم به صورت فدرال و مقامات دولتی به عنوان آنها در تلاش برای به حداقل رساندن رشد آسیب را از سیل تغییر آب و هوا و تشدید موج طوفان و بارندگی های شدید. این مطالعه نشان می دهد که سیل افشای قوانین که اغلب تبلیغ برای حمایت از مصرف کننده می تواند کمک به جوامع جلوگیری از خسارت سیل با ساخت سیلابی توسعه کمتر سودآور است.

“این مزایای افکار عمومی با تضمین ما به طور مداوم بازسازی مسکن و زیرساخت های آن را در معرض خطر گفت:” جوئل Scata آب و آب و هوا وکیل با شورای دفاع منابع طبیعی است که پشتیبانی از سیل کردهاید ، “خوب داشتن افشای قوانین در این کشور بسیار حیاتی است برای گرفتن اطلاعات به دست مردم است که آنها می توانید استفاده کنید برای تصمیم گیری هوشمند در مورد که در آن به زندگی می کنند و چگونه زندگی می کنند.”

این NRDC تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 29 متحده نیاز به برخی از نوع از افشای خطر سیل در یک معامله املاک و مستغلات و 21 کشور از جمله فلوریدا را بدون نیاز. دو حزبی مجلس سنا در لایحه نیاز به تمام آینده نگر homebuyers به عنوان به خوبی به عنوان مستاجر به گفته سیل تاریخ ملک آنها با توجه به خرید و یا اجاره.

سیل افشای “باید مورد استفاده قرار گیرد نه تنها به عنوان یک راه برای برقراری ارتباط خطر ابتلا به مصرف کنندگان اما به عنوان یک راه برای تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد بزرگتر جامعه توسعه و توسعه های جدید گفت:” لورا Lightbody پروژه مدیر سیل-آماده جوامع ابتکار در تراست خیریه پیو.

این مطالعه جدید که توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی به دنبال تجزیه و تحلیل چقدر از قیمت “مجازات” قرار داده شده است در ویژگی های است که داخل در معرض خطر سیل در مناطق سیل نقشه های ایجاد شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال. FEMA قرار می دهد هر گونه اموال با حداقل 1% احتمال جاری شدن سیل در هر سال در داخل معرض خطر سیل منطقه و معمولا نیاز به صاحبان اموال به بیمه سیل.

اما بسیاری از خریداران نمی دانند که یک ملک است که سیل مستعد و در نهایت نادیده گرفتن خطر آنها به عنوان پیشنهاد در یک خانه.

“در سراسر کشور نتایج نشان می دهد شواهد کمی وجود دارد که اطلاعات در مورد خطر سیل به طور کامل قیمت در بازار ملک” مطالعه یافت می شود.

بسیاری از 3.8 میلیون خانه های ایالات متحده در معرض خطر سیل در مناطق “هستند بالاتر از حد ارزشگذاری” و سیلابی توسعه “به احتمال زیاد بیش از آنچه که مشاهده می شود اگر قیمت دارایی ها به طور کامل منعکس اطلاعات در مورد خطر سیل” مطالعه یافت می شود.

3.8 میلیون خانه در دشتهای سیلابی هستند بسیار گران قیمت روی آوردند و با مجموع مبلغ 34 میلیارد و یا به طور متوسط $8,950 در صفحه اصلی این مطالعه می گوید.

اما محققان دریافتند “بسیار قوی تر شواهدی وجود دارد که بازار با بهتر-به اطلاع خریداران تخفیف سیلابی خواص نسبت به امن تر خواص.”

این مطالعه شناسایی دو نوع اطلاع خریداران: کسانی که زندگی در ایالات متحده است که نیاز به سیل افشای طی معاملات املاک و مستغلات و “پیچیده تجاری خریداران” که تجربه کافی برای تشخیص اموال خطر سیل.

مطالعه نوشته شده توسط Miyuki Hino از دانشگاه کارولینای شمالی و مارشال برک از دانشگاه استنفورد آمده است که برقراری ارتباط آب و هوا خطر “بحرانی برای فعال کردن سرمایه گذاری در دارایی های انعطاف پذیر و در نهایت محدود کردن خسارت در حال تغییر آب و هوا.”

انجمن ملی از Realtors گفت که آن را می خواهد homebuyers “به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است” و این که “FEMA باید تاریخی سیل داده های موجود به پتانسیل خریداران ملک.”

تنها دیگر فدرال برای افشای معاملات املاک نیاز به خریداران آینده نگر و مستاجرها برای مطلع شدن از سرب بر اساس رنگ در خانه های ساخته شده قبل از سال 1978.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im