خانه ستاره گیج: بهترین تصاویر از انرژی خورشیدی در سطح هرالد عصر جدید

چرا جو بیرونی خورشید را بسیار داغتر از سطح آن? چه درایوهای طی 11 سال چرخه مغناطیسی فعالیت ؟ و چگونه آن باد خورشیدی انتشار به منظومه شمسی ؟ دانشمندان امید برای پاسخ به همه این پرسش ها و بیشتر در دهه آینده به لطف یک ناوگان از ماموریت های جدید است که مورد مداقه قرار دادن خورشید با جزئیات بیشتر از همیشه قبل از. با اولین دو بی سابقه فضاپیما و بزرگترین زمینی خورشیدی رصدخانه تا کنون ساخته شده است, پژوهش به خانه ما که در این مجموعه برای رسیدن به ارتفاعات جدید.

یکی از این دو فضاپیما در حال حاضر راه اندازی: ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر که افزایش یافت skyward در تاریخ 12 اوت سال 2018 است. طراحی شده به روش ستاره های ما در عرض تنها 4 درصد از زمین-خورشید فاصله یا 0.04 واحد نجومی (AU) آن است که نزدیک ترین ماموریت تا کنون فرستاده شده به ما ، از دیگر صنایع دستی سازمان فضایی اروپا (ESA) است خورشیدی مدارگرد ماموریت برنامه ریزی شده است به بلند کردن از کیپ کاناورال فلوریدا., در تاریخ 7 فوریه. اگر چه پیش بینی شده برای تنها رسیدن 0.28 او این ماموریت را تصرف برخی از دقیق ترین تصاویر از خورشید دیده می شود از جمله اولین تصاویر از آن قطب. و امروز دانشمندان منتشر شد نخستین تصاویر از چهار متر Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ (DKIST) در مائوئی در هاوایی است. اجرا شده توسط بنیاد ملی علوم در آمریکا, این دقیق ترین تصاویر را تا کنون گرفته شده از سطح خورشید.

“این بسیار هیجان انگیز به یک فیزیکدان خورشیدی در این نقطه در زمان با تمام این ماموریت می گوید:” توماس Rimmele یک ستاره شناس و مدیر پروژه DKIST در ملی خورشیدی رصدخانه. “فقط با اولین تصاویر [از DKIST] شما با جزئیات ببینید که ما هرگز قبل از دیده می شود. و این است که واقعا فقط آغاز است.”

DKIST پنج ابزار طراحی شده برای هر دو تصویر خورشید و کاوشگر آن میدان مغناطیسی اجازه می دهد دانشمندان برای تشخیص این زمینه قدرت و جهت. دانشمندان امیدوارند تا با استفاده از این اطلاعات برای کمک به حل راز دیرینه چرا خورشید را تاج—آن halolike بیرونی جو—است تا میلیون ها درجه داغتر از سطح آن است. داده ها از DKIST را نیز اجازه می دهد تا محققان به پروب مغناطیسی زمینه های گسترده ای سازه که قوس و حلقه بین این دو منطقه.

تکمیل DKIST هستند مذکور پارکر خورشیدی کاوشگر و خورشیدی مدارگرد. توسط بارها و بارها پرواز نزدیک به خورشید بیش از پنج سال آینده در ضبط-تنظیم سرعت حدود 700,000 کیلومتر در ساعت سابق خواهد بود قادر به اندازه گیری بکر مواد خارج شده از ستاره های ما است و در حال حاضر ارائه اطلاعات ارزشمند از آن زود عبور می کند. “پارکر خورشیدی کاوشگر است که به ما نشان امضا از باد خورشیدی و پلاسما در تاج که ما هرگز قبل از دیده می شود در ماموریت های قبلی می گوید:” Nour Raouafi پروژه دانشمند برای پروب در Johns Hopkins University Applied Physics Laboratory.

در ضمن خورشیدی مدارگرد است که توانایی به طور مستقیم تصویر خورشید از آن نزدیک vantage point—چیزی پارکر خورشیدی کاوشگر فاقد است. تحریک از طریق سوراخ های کوچک در فضاپیمای تیتانیوم سپر حرارتی, دوربین ارائه خواهد شد نزدیک ترین تصاویر از خورشید تا کنون گرفته شده است. فراتر از تحویل این خیره کننده فوری دانشمندان در حال حاضر هیجان زده در مورد دیگر بینش این ماموریت ممکن است نشان می دهد, مانند این که چگونه ما ستاره راه اندازی عود و تاجی mass ejections—”فضا و آب و هوا” حوادث است که می تواند به شدت مختل قدرت های جهانی شبکه و ارتباطات از راه دور. “مشکل اصلی با فضای آب و هوا در لحظه ای است که [ما] 12 ساعت هشدار در اکثر می گوید:” استفانی Yardley یک فیزیکدان خورشیدی در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند است. “اگر ما [بدانید] تکامل از میدان مغناطیسی خورشید و اتمسفر خورشید ما می توانید به دست آوردن برخی از بینش چگونه این فوران ها در واقع تشکیل شده است. آن را در حال حاضر بسیار دشوار است [برای پیش بینی آنها را].”

خورشیدی مدارگرد دارای یک حقه تا آستین خود را بیش از حد. آن را با استفاده از تکرار زهره ، به تدریج افزایش تمایل مدار خود و در نهایت رسیدن به 33 درجه بالای هواپیما از سیارات اگر به امید این ماموریت تمدید اولیه آن هفت سال است. انجام این کار خواهد شد فعال کردن آن به دور خورشید در یک زاویه بالا گرفتن تصاویر از خورشید لهستانی. “ما امیدواریم که برای دیدن چگونه میدان مغناطیسی در سطح مهاجرت به سوی قطب و در نهایت تحت تاثیر ‘تلنگر’ خورشید ‘ قطب [هر 11 سال]” Yardley می گوید.

متعدد خورشید-مشاهده سفینه فضایی راه اندازی شده است اما بدون قابلیت های پیشرفته از این ماموریت های جدید. ESA ناسا را به طور گسترده ای در نظر گرفته و هنوز عملیاتی خورشیدی و Heliospheric Observatory (سوهو) در سال 1995 راه اندازی شد اما این تنها نشسته در دور 0.99 AU از خورشید است. آلمانی-ایالات متحده هلیوس پروب در سال 1970 در ضمن مجموعه ای از رکورد قبلی برای نزدیکترین رویکرد به خورشید 0.29 AU, در عین حال آنها شده اند تحت الشعاع قرار پارکر خورشیدی کاوشگر. و اسا و ناسا فضاپیمای اولیس با استفاده از یک گرانشی کمک از مشتری به پرواز بیش خورشید قطب در اواسط 1990s و 2000s اولیه اما از آن پس بدون دوربین برای تصویر آنچه مانند نگاه.

با هم Raouafi می گوید: این ماموریت های جدید نوید آینده “عصر طلایی” خورشیدی مطالعات. “آنها باید از این پتانسیل برای تعریف مسیر آینده خورشیدی و heliophysics تحقیقات” او می گوید. و گرگوری Fleishman از نیوجرسی موسسه فناوری امیدوار است که آنها ممکن است الهام بخش و حتی بیشتر پروژه ها در آینده نزدیک. او در حال حاضر بخشی از یک تیم به دنبال بودجه برای جدید خورشیدی بزرگ رادیو تلسکوپ پس از فقط استفاده بیشتر از متوسط آرایه به پروب فوران میدان مغناطیسی در خورشید است. “عصر طلایی به معنی اندازه گیری هستند [سراسر] تمام طول موج” Fleishman می گوید. “یکی از مهم محدوده است که به طور کامل از دست رفته: رادیو محدوده که منحصر به فرد است چرا که آن را تنها پنجره که در آن ما می توانید اندازه گیری پویا تاجی میدان مغناطیسی.”

برای دانشمندان است که اشتیاق برای پاسخ به برخی از خورشید جذاب ترین سوالات, اما شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به زیرخاک در اوردن اسرار خود را. با پارکر خورشیدی کاوشگر انتظار می رود به بررسی خورشید تا سال 2025 خورشیدی مدارگرد پایدار تا سال 2030 اگر ماموریت آن توسعه یافته است و DKIST بالقوه رعایت دهه های آینده خورشیدی فیزیکدانان مانند Yardley هیجان زده هستند در آنچه که در آینده نگه می دارد برای درک ما است. “ما قصد داریم این سه [مأموریت] به ما ارائه با تمام این مشاهدات دوست دارد که ما تا به حال هرگز قبل از,” او می گوید. “امیدوارم [آنها] می توانید پاسخ برخی از این سوالات پاسخ داده نشده ما در فیزیک خورشیدی در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im