صفحه اصلی از فضا, Christina کخ نشان دهنده حرکت از مدار به زمین

شش روز پس از بازگشت از سابقه و رکورد اولین ماموریت فضایی ناسا فضانورد کریستینا کخ گفت که آن را در زمان طولانی تر برای تنظیم به زندگی در مدار از آن برای انتقال به پشت بر روی زمین است.

کخ که صرف 328 روز در ایستگاه فضایی بین المللی تنظیم یک رکورد طولانی ترین ماموریت واحد توسط یک زن گفت: روز چهارشنبه (فوریه. 12) که او احساس در خانه در هیئت مدیره مدار آزمایشگاه فقط حدود یک سوم از راه را به او 11 ماه سفر.

“من می خواهم بگویم فقط حدود سه ماه است که شروع کردم به مرتب کردن بر اساس احساس در خانه وجود دارد” گفت: کخ در اولین ناسا در کنفرانس خبری پس از فرود از ایستگاه فضایی در روسیه سایوز MS-13 فضاپیما در فوریه. 6. “چیزهای مختلف است که ما در طول زندگی روزانه ما عادی به نظر می رسید به من — شما می دانید با استفاده از فنجان برای نوشیدن آب و پر کردن مواد غذایی بسته های اطلاعاتی و چیزهایی شبیه به آن.”

مرتبط با: عکس ها: فضانورد ناسا کریستینا کخ به زمین بازگشت و پس از شکستن رکورد پروازهای فضایی

“حتی شناور” او به یاد می آورد. “من به شوخی می گویند که من به نوعی فراموش کرده بودم شناور تا زمانی که خدمه جدید خواهد آمد و آنها خواهد بود بسیار هیجان زده در مورد شناور است که من فکر می کنم,” اوه, من حدس می زنم ما شناور ندارد.'”

او با تجربه انتقال بین زمین و فضا که او را به عنوان “واقعا شسته و رفته” سریع تر در بازگشت به زمین, او گفت:. بر خلاف برخی از فضانوردان پس از بلند مدت spaceflightsKoch یافت می شود که بدن او به سرعت دوباره متناسب با کشش جاذبه.

“[برای] بسیاری از مردم به دلیل های مختلف عصبی یا سیستم دهلیزی چیز و تغییراتی که در ایستگاه فضایی زمانی که شما دوباره تطبیق با یکی گرم و به زمینشما ممکن است تجربه برخی از بیماری حرکت و چیزهایی مانند آن. من واقعا خوش شانس است که من آن را تجربه کرده است که” او گفت:. “اما آنچه من متوجه شدم این است که تعادل را گرفته در حالی که کمی برای رسیدن به.”

“من [نیز] برای اطلاع در مورد یک روز که گردن من سخت شد. من احساس مانند یک دو هفته ای است که من در واقع تا به حال به کار سخت به نگه دارید تا من خود سر” کخ گفت.

“و پس از آن وجود داشت این بود.” ناسا فضانورد کریستینا کخ بازدید از ساحل در گالوستون تگزاس پس از بازگشت به خانه از یک سابقه و رکورد 328 روز ماموریت در ایستگاه فضایی بین المللی. (اعتبار تصویر: ناسا)

بیشتر قابل توجه از تغییرات فیزیکی هر چند او روان واکنش به آمدن به خانه.

“شما نگاه کنید ذهن خود را از خواب بیدار به تجربیات حسی که تعریف زمین و چیزهایی که در اینجا” کخ گفت. “شما می دانید که در عرض دو دقیقه از پشت بر روی زمین دیدم بیشتر مردم چهره تر از من دیده بود در یک سال.”

و این نه فقط افرادی که در انتظار بودند به او خوش آمد می گوید.

“اولین چیزی که من بعد از من به خانه رفت بود که دوباره با سگ من که فوق العاده بود,” کخ گفت و اشاره کرد که LBD او “کمی قهوه ای سگ” بود که نجات از جامعه انسانی است. “من مطمئن هستم که بیشتر هیجان زده بود برای دیدن دیگر.”

“این فقط یک نماد از آمدن به افراد و مکان ها که شما را دوست دارم برای دیدن حیوان مورد علاقه خود را,” او گفت:.

فضانورد کریستینا کخ در ناسا کنفرانس مطبوعاتی پس از فرود از او ضبط-تنظیم ماموریت ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون در روز سه شنبه ، 12, سال 2020 است. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

یکی دیگر از چشم خوش آمدید شد کاسه و کاسه خاص میان وعده غذایی که او گفت که او از دست رفته در حالی که در فضا.

“من واقعا خوش شانس بودم چون من تا به حال یک زن و شوهر از مردم ارائه هدیه, بنابراین من به خانه آمد به یک آشپزخانه پر از چیپس و سالسا بود که واقعا هیجان انگیز است!” کخ گفت. “حتی برخی از سالسا خانگی از برخی از همسایه من دوستان است. پس از آن بود واقعا شسته و رفته برای دیدن که مردم تا به حال نوع honed بر روی آن است که چیزهای کمی در زندگی بر روی زمین است که همه ما را برای اعطا شد نوع خاص از چیزهایی که من به خانه آمده است.”

کخ به خانه بازگشت و با هدیه برای خانواده و دوستان بیش از حد. “ما بسیار بسیار کمی در سایوز بنابراین همه چیز رفت و برگشت در چه خواهد بود معادل حدود یک جعبه کفش که واقعا به اندازه کافی برای حمل آن همه” کخ گفت: پاسخ به یک سوال از collectSPACE.com در مورد بسته بندی برای سفر به خانه. “مهم ترین چیز برای من است که من به ارمغان آورد به فضا شدند و همه چیز را از دوستان و خانواده و یادگاران که آنها می توانند با آنها و به یاد داشته باشید که من انجام آنها با من و آنها که زندگی بدون آنها برای یک سال و در حالی که آنها در مراقبت از من و در مدار زمین است.”

“پس از آوردن آن همه چیز به عقب بود احتمالا من شماره یکی از مهم ترین چیز,” او گفت:.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su