هالیوود و خشونت اسلحه

اخیرا یک فرد مسلح به ضرب گلوله یک لابی نوکر در بوستون بیمارستان جایی که من کار می کنند. من درمان بيماران در اورژانس زمانی که کامپیوتر من نمایش را دیدم, “فعال تیرانداز هشدار.” من هرگز فراموش نکنید که احساس قلب من غرق شدن که ما پرده ها و درها به ما بيمار در اتاق و منتظر مطمئن نیستید از آنچه اتفاق می افتد بعدی.

من به یاد داشته باشید احساس مشابه احساس اضطراب چند ماه پیش در سینما زمانی که من از تماشای Joker, یک روانی پیچیده بازگویی داستان چگونه بتمن قوس کینه جویی birthed بود فکر کردم از تیراندازی در یک شفق قطبی, Colo., تئاتر در سال 2012 به عنوان من عصبی چشم تئاتر خروج.

و سپس Joaquin Phoenix برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار برای بازی کردن این عنوان که در همان فیلم است. افتخار بود غنی سزاوار—اما آن را نیز یک پنجره به چه حد هالیوود هنوز هم به رفتن به در به تصویر کشیدن بیماری های روانی دقیق تر و مهربانانه. ققنوس و شخصیت آرتور Fleck, زندگی, زندگی ناتوان کننده افسردگی شیدایی و جنون. او هیچ سیستم حمایت اجتماعی است رها شده توسط مشاور سلامت روان دارای سوء سابقه خانوادگی است و با توجه به یک تفنگ با یک همکار—که او بعد از آن با استفاده از به ارتکاب اول خود را صادر کرد. Joker درگیر عمیق تر از دیگر خشونت آمیز فیلم با روایت چگونه یک فرد با مسائل مربوط به سلامت روان می تواند تبدیل به یک قاتل است.

به عنوان یک دکتر پیدا کنم داستان از مشکلات اجتماعی می شوند. بسیاری از بیماران من به اشتراک گذاری مرتب کردن بر اساس همان سختی ها. من نیز درمان قربانیان که در اثر زخم گلوله و دیگر بیمارانی که احساس خود را تنها گزینه بودند به کشتن خود و یا دیگران است. در یک زمان وقتی که تنهاست-تیرانداز اسلحه خشونت رو به افزايش است (وجود داشته اند بیش از 30 مستند تیرباران های دسته جمعی—کسانی که شامل بیش از سه نفر در سال 2020 به تنهایی), فیلم, مانند Joker beget, سوالات تناسب فروش سرگرمی اطراف حساس ملی themes. چه نقش و مسئولیت اگر هر چه صنعت رسانه باید نسبت به عمده بهداشت عمومی ،

در یک زمان وقتی که تنهاست-تیرانداز اسلحه خشونت در حال انجام است و فیلم مانند Joker بالا بردن سوال از تناسب ایجاد سرگرمی در اطراف حساس تم. چه نقش و مسئولیت اگر هر چه صنعت رسانه را به آدرس عمده مسائل مربوط به سلامت مانند سلامت روانی و خشونت اسلحه?

برای روشن یک فیلم است نه دلیل امریکا یک تفنگ خشونت مشکل است. فیلم کشتن مردم; مردم با اسلحه و کشتن مردم است. با اسلحه و مقررات کمتر از هر کشور توسعه یافته بر روی زمین این موضوع در امریکا است که بدون شک تعداد زیادی از سلاح گرم و به خصوص کسانی که در اشتباه مردم در اختیار داشتن. اما آن را هنوز هم عادلانه بپرسم که آیا خشونت آمیز فیلم می تواند در خدمت به عنوان استعاری ماشه کشیدن برای بیشتر خشونت اسلحه? ما بعد توده تیرانداز بود با الهام از یک فیلم که در آن یک شخصیت ایجاد معنا و هدف در زندگی خود را از طریق یک تفنگ ؟

در واقع یک مطالعه اخیر نشان داد که جرایم خشونت آمیز در واقع کاهش طول روز که خشونت فیلم های پرفروش منتشر شد—تا حد زیادی از نویسندگان این باورند زیرا بسیاری از مردم مستعد ابتلا به ارتکاب جنایت شد و در تئاتر است. اما وجود دارد در دراز مدت به دنبال یو پی اس; ما نمی دانیم که آیا افزایش جرایم خشونت آمیز ماه بعد در هر قابل توجه الگوی.

مشابه مطالعات به بررسی بازی های ویدئویی و لینک خود را به خشونت است. یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه هاروارد و استنفورد دریافتند که بازی های ویدئویی در ارتباط بودند با افزایش رفتار پرخاشگرانه—اما آن است که اثر کوچک بودند. با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد خشونت اسلحه دانیل وبستر مدیر جانز هاپکینز مرکز تفنگ سیاست و پژوهش می گوید: “در حالی که من نمی توصیه به تماشای بسیاری از خشونت فیلم و یا بازی بسیاری از بازی های ویدئویی خشن و فکر می کنم آن را خوب است برای سلامت روانی خشونت رسانه ای نیست که در آن من در زمانی که من در نظر بگیرید چگونه برای کاهش خشونت مسلحانه و قتل.”

داده ها به وضوح محدود در مورد اینکه آیا خشونت آمیز فیلم به طور مستقیم باعث خشونت اما ما می دانیم که با یقین است که فیلم تاثیر مردم است. آنها طراحی شده است برای انجام دقیقا همان است که گاهی اوقات خوب و گاهی اوقات ناخواسته برای بد است. به عنوان عضو و من نمی تواند کمک کند اما احساس همدردی برای بذله گو به خصوص که جامعه اطراف او را آنقدر به او فشار پایین. خشونت خود را حداقل در ابتدا در یک صحنه که در آن او است که حفاظت از خود را به تصویر کشیده که تقریبا قابل توجیه.

علاوه بر وجود نقاط طرح ساخته شده است که ما را از انسانیت در او. در یک صحنه تنش او با کمال تعجب قطعات یدکی زندگی یک مرد گفت: “شما تنها یکی است که همیشه خوب است به من.” متاسفانه این داستان می آید به اشتباه نتیجه گیری: که خشونت ممکن است پاسخ به افسردگی و یا روان درمانی بیماری—که هر دو در حال انجام شیوع در ایالات متحده است. و در حالی که این به معنای داستان یک تبه کار, در زمان, می شود آن را آسان برای فراموش کردن آن است.

صنعت رسانه در برخورد با این وضعیت نه بیش از حد طولانی پیش. در سال گذشته Universal Pictures اوراق, انتشار فیلم ترسناک شکار پس از, El Paso, تیراندازی در تگزاس است. و برادران وارنر است در پاسخ به نصب مقاومت مواجه برابر Joker فیلم گفت که آن را “نه قصد فیلم فیلمسازان و یا استودیو برای برگزاری این شخصیت به عنوان یک قهرمان است.”

اما قصد این است که تنها نیمی از معادله است. و اگر آثار هنری در حال رفتن به شامل مسائل مربوط به بهداشت عمومی و سپس بهداشت عمومی می شود, در بخش هنرمندان مسئولیت نیز هست.

کنترل اسلحه است که یک موضوع پیچیده است. صنعت رسانه قادر نخواهد بود به آن را حل کند. اما نه صنعت مراقبت های بهداشتی; سیستم قضایی; اجرای قانون; قوه مقننه; روانپزشکان; جلیقه ضد گلوله; اسلحه بیشتر یا کمتر اسلحه. پاسخ به نیاز متنوع راه حل های میان رشته ای. آنها خواهان آن است که همه—از جمله moviemakers—شرکت در یک تلاش هماهنگ. تنگ تر قانون اسلحه از جمله کاهش تعداد اسلحه در گردش خواهد شد بدون شک خشونت اسلحه کمتر احتمال دارد. اما یک تک تیرانداز است که با الهام از یک خشونت آمیز طرح با یک شخصیت که او را به یاد آنچه که او می تواند لزوما متوقف شود با این اقدامات به تنهایی.

خانواده های قربانیان شفق تیراندازی رسیده اند به برادران وارنر, درخواست برای یک شرکت تعهد به کنترل اسلحه اقدامات سیاسی از طریق لابی و از آنها خواسته است که این شرکت در پایان هر گونه پشتیبانی برای داوطلبانی که در حال حمایت NRA. این امر می تواند عاقلانه برای این شرکت به انجام این کار. علاوه بر این, Warner می تواند با استفاده از سود به صندوق کمک به تحقیقات بیشتر به چه چیزی باعث ایجاد توده بورس—و شاید در روند اطمینان همه ما آن است که در واقع خشونت آمیز نیست ، صنعت رسانه ها دارای قدرت بسیار زیاد—به مراتب بیشتر از من گوشی پزشکی—و آن را باید با استفاده از این قدرت برای محافظت از سلامتی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de