اچ آی وی ممکن است افزایش خطر حفره در کودکان

HIV را افزایش نمی دهد, خطر حفره دندانی در کودکان تحقیق می یابد.

این یافته ها بر خلاف مطالعات قبلی در مورد این موضوع.

این مطالعه جدید در علمی, گزارش نمونه نزدیک به 300 کودک در نیجریه از سه گروه: کودکان شده اند که HIV مثبت پس از تولد که از مادران HIV مثبت هستند; HIV منفی کودکان از مادران HIV مثبت و HIV منفی کودکان از HIV منفی مادران است.

با استفاده از نمونه خون اپیدمیولوژی Modupe کوکر اندازه گیری سطح سلول های سفید خون است که نشان می دهد ایمنی قدرت است. او در بر داشت که HIV مثبت کودکان عادی سطح ایمنی اغلب با توجه به موفقیت آمیز ضد ویروسی درمان, کاهش شيوع حفره.

HIV منفی کودکان با سیستم ایمنی ضعیف یا به علت مالاریا و یا سایر شرایط اساسی داشتند و احتمال بالاتر از حفره.

یافته بودند تعجب توجه به پیش فرض های قبلی درباره اچ آی وی و بیماری های دهان و دندان می گوید: کوکر استاد دانشگاه راتگرز در دانشکده دندانپزشکی بخش زیست شناسی دهان و دندان. “آن را افشا و خنثی فرضیه ما اما آن را بسیار هیجان انگیز آن را به عنوان افزایش می دهد آنهایی که جدید است.

“عفونت HIV به تنهایی ممکن است یک عامل خطر مهم بود که این فرض. حتی اگر HIV را می کشد سلول های ایمنی بسیاری از کودکان در درمان به خوبی انجام عفونت HIV به تنهایی کافی نیست به نشان می دهد افزایش خطر حفره. وضعیت ایمنی و عملکرد و توانمندی های بازی بسیار بزرگتر نقش است.”

بیشتر کوکر مشاهده میکروبی تفاوت در افراد HIV منفی کودکان با مادران HIV مثبت. “این کودکان بیشتر شبیه HIV آلوده کودکان در اوایل زندگی اما بعد از آن آنها به عنوان مسن تر رشد شروع به نگاه مانند آنها unexposed همتایان با توجه به دهان microbiota,” او می گوید.

کوکر امیدوار به استفاده از کار خود را که شامل حفره دندانی به کشف ژنتیک از یک چشم انداز وسیع تر. تحقیقات او در بخشی از یک مطالعه که به بررسی جنبه های دیگر از میکروبیوم در HIV در معرض و یا آلوده به کودکان از جمله ارتباط آن با پلاک میکروبی و کاندیدا یک عفونت قارچی است که اغلب به نظر می رسد در دهان.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de