تاریخی دو زیستگاه مسخره ماموریت مریخ آغاز می شود در صحرای یوتا

یک خدمه جدید وارد شده در “مریخ” در مریخ کویر ایستگاه تحقیقات (MDRS) در یوتا برای نادر دو زیستگاه شبیه سازی به ببینید که چگونه دو تیم مختلف مقابله با شرایط اضطراری در سیاره سرخ.

این MDRS واقع شده است در بیابان خشن از جنوب یوتا و بزرگترین و طولانی ترین در حال اجرا مریخ-آنالوگ برنامهاستفاده شده است که برای شبیه سازی ماموریت مریخ برای, تست, آموزش و توسعه آموزشی. جدید 12-عضو خدمه — تعیین خدمه 220 — از مریخ آکادمی آمریکا (MAU) وارد ایستگاه در هفته گذشته.

در این مرکز که توسط اداره مریخ جامعه یک فضای حمایتی سازمان خدمه زندگی و کار مانند فضانوردان در یک شبیه سازی شده مریخ زیستگاه محیط زیست است. برای آینده این ماموریت یکی از خدمه به کار خواهد کرد از MDRS در حالی که خدمه 220 عمل مائو زیستگاه با توجه به بیانیه ای از مریخ جامعه است.

مرتبط با: 9 جالبترین مسخره ماموریت های فضایی

در حالی که برخی از اعضای خدمه 220 خواهد ماند در MDRS تسهیلات را به ماندن در MAU زیستگاه. خدمه خواهد سوئیچ از یک زیستگاه دیگر در نیمه راه از طریق این ماموریت است. که راه هر دو تیم می تواند تجربه هر زیستگاه و شبیه سازی چگونه فضانوردان ارتباط برقرار خواهد کرد از مکان های مختلف در طول واقعی سیاره سرخ ماموریت.

این MAU زیستگاه موقت دوم ساختار مجموعه نزدیک به MDRS زیستگاه. آن شامل یک مجموعه به هم پیوسته هندسی چادر که خانه هر دو خدمه چهارم و پژوهش منطقه است. خدمه 220 متشکل از متخصصان پزشکی که تست خواهد شد که چگونه به بهترین همکاری در اورژانس پزشکی در “مریخ” تنظیم می باشد.

“ما هیجان زده و حمایت از مائو را ادامه داد:” خارج از جعبه “تفکر در کاوش ما چگونه خواهد عمل پزشکی به عنوان یک spacefaring مردم” شانون روپرت از MDRS مدیر در بیانیه ای گفت:. “این کار باید باز ایده های جدید در مورد ما چگونه عمل خواهد شد با بیش از یک ایستگاه جدا شده بر روی یک سیاره دیگر است.”

علاوه بر تست های پزشکی و روش های ارتباطی در MDRS دیگر مناطق از تحقیقات را به تمرکز بر روی, زمین شناسی, مهندسی رباتیک و میکروبیولوژی.

شما می توانید به دنبال خدمه 220 به عنوان آنها به زندگی می کنند در “مریخ” بیش از دو هفته آینده آنلاین با تشکر از به روز رسانی از مریخ جامعه است.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im