تاریخی آپولو 11 کپسول کامل دو سال و پنج شهر مقصد ماه’ تور


برش از آپولو 11 فرمان ماژول کلمبیا آن را به عنوان دیده می شود بر روی صفحه نمایش در هر یک از پنج سالن که به میزبانی اسمیتسونین “مقصد ماه: آپولو 11 ماموریت” نمایشگاه سفر از اکتبر سال 2017 از طریق فوریه سال 2020 است. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

“کلمبیا” است که یک بار دیگر عازم منطقه کلمبیا.

این فضاپیما که از نیم قرن پیش به پرواز در آمد و در اولین ماموریت به زمین و انسان ها در این ماه در حال بازگشت به خانه خود در ملی موزه هوا و فضا در واشنگتن پس از اتمام دو سال و پنج شهر تور به عنوان محور اسمیتسونین “مقصد ماه: آپولو 11 ماموریت” نمایشگاه سفر.

اما در ابتدا, کلمبیا یک مقصد بیشتر به مراجعه کنید.

“پس از دو سال تور ملت به عنوان بخشی از یک نمایشگاه سفر با آپولو 11 فرمان ماژول کلمبیا خواهد شد بازگشت به صفحه اصلی این راهپیمایی” ملی هوا و فضا موزه اعلام کرد در وب سایت خود را. “فضاپیما خواهد بود در نظر در Steven F. Udvar-Hazy Center در Chantilly Virginia برای حدود یک سال تا زمانی که آن را گرفته است نمایش داده می شود آماده برای نصب و راه اندازی در آینده ‘Destination Moon’ نمایشگاه در موزه DC.”

مرتبط با: آپولو فرمان ماژول هرگز لمس ماه. اما از آن ساخته شده فرود ممکن است.

آپولو 11 فرمان ماژول کلمبیا دیده می شود در Steven F. Udvar-Hazy Center در سال 2016 در حال بازگشت به ملی هوا و فضا موزه ویرجینیا پیوست برای مدت یک سال صفحه نمایش شروع در 3 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: اسمیتسونین)

این اب نبات شکل سفینه های فضایی و بیش از 20 مرتبط با مصنوعات است که همراه آن در “مقصد ماه: آپولو 11 ماموریت” تور به پایان رسید پنجمین و آخرین اجرا در روز دوشنبه (Feb. 17) در سینسیناتی موزه مرکز در اوهایو. برگزار شده توسط موسسه اسمیتسونیان سفر نمایشگاه خدمات (سایت), “مقصد ماه” مجاز کپسول باقی می ماند در نمایش عمومی از طریق سالگرد 50 از ماموریت خود را در حالی که در هوا و فضا موزه ساختمان در بازار ملی قرار گرفتند و چند سال هنوز در حال بازسازی است.

“پایان ‘Destination Moon’ تور تلخ و شیرین” گفت: Kathrin Halpern, سایت, مدیر پروژه در یک بیانیه ارائه شده به collectSPACE. “ما آغاز شد و با مفهوم به دنبال بازگشت به جشن سالگرد 50 از ماه فرود بلکه به دنبال به جلو به آینده است. ما می خواستیم به فریم بافت تاریخی و به اشتراک گذاری جذاب داستان و برجسته کردن تلاش های فوق العاده ای از صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر کشور که با هم برای رسیدن به این هدف به یاد ماندنی هدف است.”

“ما امیدواریم که ما باید با الهام از بازدید کنندگان به رویا و تلاش خود را برای moonshots هر آنچه که آنها ممکن است” Halpern گفت. “از آن شده است یک افتخار به کار این نمایشگاه با بسیاری از استعداد و پرشور افراد — بازیگران صدها نفر — در سراسر کشور است.”

از محور به نمایش گذاشتن

ابتدا در مارس 3, کلمبیا خواهد بود در نمایش فقط در خارج از ورود به James S. مکدانل فضای آشیانه در Steven F. Udvar-Hazy Center. این کپسول که انجام فضانورد نیل آرمسترانگ, آلدرین و مایکل کالینز به ماه و بازگشت را به طور موقت به جای یک لون موشکی واقع در پشت صفحه نمایش از یک Lockheed SR-71A “طرقه” هواپیمای شناسایی.

فرمان ماژول نمایش داده خواهد شد در همان تنظیمات به عنوان آن به نظر می رسد در مرکز “مقصد ماه” نمایشگاه سفر و نشسته در بالای یک اصلاح حمل و نقل حلقه با یک حصار به جای یک مورد حفاظت از آن از عمومی تماس بگیرید. این خواهد بود که آخرین فرصت برای دیدن این کپسول در باز.

“ما باید کلمبیا در یک مورد جدید گفت:” مایکل Neufeld یک سرپرست ملی هوا و فضا موزه توصیف فضاپیما آینده نمایشگاه در “مقصد ماه” گالری باز در اوایل سال 2022. “آن را نمی خواهد در آن حلقه. از آن خواهد شد در یک مورد جدید که محصور آن را به طور کامل اما آن را کج و تا چنین است که hatch end کج شده است به طوری که شما می توانید ببینید به کابین خلبان.”

“یکی از چیزهایی که ما نمی تواند انجام دهد در این سفر بود روشن کابین خلبان و یا واقعا اجازه می دهد هر نظر از آن” Neufeld گفت. “اما در حال حاضر وجود دارد بیشتر خواهد شد توانایی دیدن را به کابین خلبان است.”

بسیاری از آثار که با تور کلمبیا از جمله بهبود injector صفحه از یکی از Saturn V موتور موشک است که راه اندازی آپولو 11 ماموریت و یکی از دو جعبه ذخیره سازی که استفاده می شود برای بازگشت به اولین سنگ ماه به زمین را نیز بر روی صفحه نمایش در “مقصد ماه” در سالن. آنها خواهد شد در Udvar-Hazy Center, اما از دید عموم تا نمایشگاه جدید آماده است.

جدید “مقصد ماه” نمایشگاه همچنین شامل بسیاری از آثار که بخشی از این تور از جمله آلن شپرد جیوه کپسول و لباس فضایی, the Gemini 7 فضاپیما و آرمسترانگ را به طور کامل حفظ آپولو 11 لباس فضایی.

ردیابی کلمبیا

به “مقصد ماه: آپولو 11 ماموریت” نمایشگاه سفر آغاز شد و در اکتبر. 14, 2017 در مرکز فضایی هوستون رسمی مرکز بازدید کنندگان برای ناسا در مرکز فضایی جانسون در تگزاس است.

از آنجا کلمبیا و مرتبط با آن مصنوعات بازدید Saint Louis مرکز علوم در میسوری از آوریل تا سپتامبر سال 2018 و پس از آن بر روی صفحه نمایش در این سناتور جان هاینز تاریخچه مرکز در پیتسبورگ پنسیلوانیا از طریق فوریه 2019. در آوریل 2019 در افتتاح نمایشگاه در موزه پرواز سیاتل, واشنگتن, که در آن در نظر برای سالگرد 50 از آپولو 11 ماموریت سه ماه بعد.

تور در اصل برنامه ریزی شده به پایان وجود دارد در سیاتل اما با توجه به تغییرات به ملی هوا و فضا موزه نوسازی برنامه پنجم محل اضافه شد — اتحادیه ترمینال در سینسیناتی موزه مرکز.

فدرال اکسپرس کارمند بارهای بر روی یک کامیون یکی از 58 جعبهها برگزاری آثار که بخشی از اسمیتسونین “مقصد ماه: آپولو 11 ماموریت” نمایشگاه سفر. (اعتبار تصویر: فدرال اکسپرس)

در مجموع “مقصد ماه: آپولو 11 ماموریت” نمایشگاه مشاهده شد نزدیک به سه چهارم از یک میلیون نفر است. در این دوره از رسیدن به آن مخاطبان آثار سفر حدود 10 ، 000 مایل (16,000 کیلومتر) در حالی که عبور از این کشور است. این تنها دومین بار است که کلمبیا به حال کشور سفر کرد و پس از ناسا 26,000 مایل (42,000 کیلومتر) 50 کشور ایالات متحده آمریکا تور در سال 1970 و 1971. (در مقایسه با کلمبیا سفر 953,054 مایل [1,533,792 متر] در آن سال 1969 سفر به ماه و برگشت.)

فدرال اکسپرس ارائه حمل و نقل برای اسمیتسونیان, تور, حرکت, 58 سفارشی جعبه در دو 53-پا (16 متر) تراکتور-تریلر کامیون. اسمیتسونیان ساخته شده سفارشی حمل و نقل جعبه برای کلمبیا که پشتیبانی ثبات دما و رطوبت نسبی محیط و کاهش حمل و نقل لرزش و تغییر و تسهیل تقلب به داخل و خارج از میزبان موزه ساختمان. فدرال اکسپرس حمل و نقل نیز در درجه حرارت کنترل شده و تا به حال سوار هوا سیستم تعلیق.

از طریق کلیک کنید به collectSPACE برای دیدن هنری ارائه آپولو 11 فرمان ماژول کلمبیا به نمایش در ملی هوا و فضا موزه جدید “مقصد ماه” در افتتاحیه نمایشگاه در اوایل سال 2020 است.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de