مورخ: VE برجسته روز پیچیده میراث جنگ جهانی دوم

سومین روز معنی متفاوت در هر یک از کشورهای درگیر در جنگ. برای آمریکایی ها آن را به یاد می آورد یک لحظه از پیروزی یک زمان به یاد داشته باشید موفقیت ها و فداکاری های ساخته شده است که پیروزی ممکن است. جنگ جهانی دوم یک اخلاقی وضوح برای آمریکایی ها است که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر شرکت کنندگان در بخش های بزرگ به این دلیل که ما تنها به ظهور از جنگ با بیشتر ثروت و قدرت است.

بریتانیا به خاطر حل و فصل شخصیت توسط [نخست وزیر وینستون] چرچیل اما هزینه جنگ بزرگ بود و فوری پس از جنگ سال بودند خسته کننده است. برای انگلیسی, میراث 1945 کمتر قوی تر از سال 1918. برای آنها تاریخ 11 نوامبر نمی مارس 8, مهم ترین روز ملی بزرگداشت.

در فرانسه جنگ به سمت چپ پیچیده میراث. پس از ارتش فرانسه شکست خورده بودند در عرض چند هفته در سال 1940 فرانسه شد و متفقین با آلمان است. رئیس جمهور فرانسه شارل دوگل موفق به تبدیل این ملال انگیز رکورد به یک میراث از مقاومت و بازسازی, اما حقیقت فرانسه در زمان جنگ نقش مزاحم را نگه می دارد در این افسانه است.

برای آلمانی ها جنگ به پایان رسید در میان عظیم تخریب و مرگ است. تنها به عنوان آلمان (به خصوص در نیمه غربی) شروع به بهبود می یابند می تواند در ماه مه 1945 به نظر می رسد مانند یک شروع جدید به جای یک پایان فاجعه بار.

8 مه 1945 به ویژه مهم است برای روس ها که درد و رنج بود بزرگترین و سهم آن به شکست آلمان مهم ترین بود. این است که چرا پوتین برنامه ریزی شده به یک جشن بزرگ در مسکو در این سال بود که طراحی شده است برای یادآوری روسها از آنچه آنها انجام داده بود و آنچه که می تواند آنها را دوباره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>