هیلتون اولین کوکی پخته در فضای ارائه شده به اسمیتسونیان برای نمایش

اولین کوکی پخته می شود در فضا ممکن است به زودی عازم اسمیتسونیان.

به تازگی DoubleTree by Hilton اعلام نتایج اولین پخت-off برگزار کردن این سیاره و در انجام این کار اشاره کرد در آینده بر روی صفحه نمایش برای حداقل یکی از آن امضای کوکی ها شکلات تراشه بازگشت به زمین از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در ماه ژانویه است.

“تکمیل فرآیند پخت برای ما DoubleTree کوکی زمان حتی بر روی زمین, بنابراین ما هیجان زده به یاد بگیرند که ما کوکی ها به نظر می رسد نگاه و بوی همان در ISS به عنوان آنها را در هتل” شاون McAteer, DoubleTree معاون ارشد رئیس جمهور و جهانی سر در بیانیه ای گفت.

مرتبط: غذا فضا تکامل: چگونه فضانورد چو تغییر کرده است (عکس)

پخته-در-فضای کوکی ها که ساخته شد با همان خمیر است که با استفاده کوکی ها مهمانان دریافت خواهید کرد هنگامی که چک کردن به هتل DoubleTree هنوز هم نیاز به بررسی توسط مواد غذایی دانشمندان برای درک بهتر عملکرد از فر که در آن آنها آماده شد. پس از آن مطالعه کامل است اگر یکی یا بیشتر از این کوکی ها ممکن است پیوستن به دیگر نمونه های تاریخی در فضای غذایی در نمایشگاه.

“DoubleTree by Hilton برنامه ای برای حفظ این کوکی ها که در آن بازدید کنندگان می توانید آنها را مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آزمایش و ارائه کرده است به کمک یکی به موزه ملی هوا و فضای موزه است که در آن در نظر گرفته شده برای مجموعه” مهمان نوازی شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

فضا و زمان و کوکی ها

این DoubleTree کوکی خمیر به مدت پنج کوکی ها راه اندازی شده بود به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه نوامبر سال 2019 در همان تجاری عرضه مجدد ماموریت که تحویل خصوص اجاق گاز مورد نیاز برای پخت آنها. صفر G فر ایجاد شده توسط Zero G, آشپزخانه, راه اندازی توسعه آشپزی لوازم برای استفاده در ایستگاه فضایی و ross k. mcgill یک فضای خدمات شرکت است که برای 10 سال گذشته شده است استقرار محموله به ایستگاه فضایی.

“ما هیجان زده برای دیدن ما فر برای اولین بار بخشی از فضای آشپزخانه ما مجموعه ای را برای ساخت بیش از دو سال پیش مورد استفاده قرار گیرد برای پخت غذا در فضا برای اولین بار” ایان Fichtenbaum co-آشپز و از بنیانگذاران صفر G آشپزخانه گفت: در بیانیه صادر شده توسط DoubleTree by Hilton. “ما در حال حاضر می دانیم که نتایج این آزمایش شیرین هستند و ما مشتاقانه منتظر به در حال حاضر درک چگونه ما فر و کوکی یافته ها ممکن است ساخت یک مرز جدید برای مهمان نوازی.”

ناسا فضانورد کریستینا کخ بازرسی از DoubleTree by Hilton شکلات تراشه کوکی ها پخته می شود با استفاده از Zero G آشپزخانه و ross k. mcgill’ Zero G فر در هیئت مدیره ایستگاه فضایی است. (اعتبار تصویر: ناسا)

فضانوردان روی ایستگاه فضایی از جمله Luca Parmitano از آژانس فضایی اروپا (ESA) و کریستینا کخ از ناسا نظارت پخت کوکی ها در یک زمان بیش از چند روز در ماه دسامبر تنظیم زمان پخت برای هر.

اولین کوکی قرار داده شد به 300 درجه فارنهایت (150 درجه سانتیگراد) برقی فر برای 25 دقیقه و آمد تحت پخته. دوم و سوم کوکی ها منتشر شد تازه پخته عطر پس از گرم برای 75 و 60 دقیقه بود.

چهارم کوکی که پخته شد به مدت 120 دقیقه و سپس از چپ به سرد خارج از فر برای 25 دقیقه و پنجم کوکی که پخته شد برای 130 دقیقه (و سپس از چپ به سرد فقط برای 10 دقیقه بعد) بودند و موفق ترین.

“من می تواند بوی آن را, و من فراموش رعایت برخی از شکلات ذوب” گزارش Parmitano پس از حذف از اجاق پنجم کوکی که پخته شد در 325 درجه فارنهایت (160 درجه سانتیگراد). “اما آن را قطعا به نظر نمی مانند کوکی خمیر کنه.”

یک DoubleTree by Hilton شکلات تراشه کوکی شناور در گنبد در ایستگاه فضایی بین المللی قبل از اینکه پخته با استفاده از Zero G آشپزخانه و ross k. mcgill’ Zero G فر. (اعتبار تصویر: ناسا)

زمان و حرارت بیشتر مورد نیاز به طور کامل پخت خمیر تعجب بود. مقایسه متوسط DoubleTree شکلات تراشه کوکی bakes در اجاق های همرفت در اینجا بر روی زمین به مدت 16 تا 18 دقیقه در 300 درجه فارنهایت است. صفر G فر با استفاده از هدایت به جای همرفت به پخت محتویات آن است.

“در حالی که ما باید اولیه بصری و بوی بازخورد از خدمه ISS ما هیجان زده به شیرجه رفتن به طور کامل درک پخت نتایج — از جمله شکستن چرا زمان پخت و درجه حرارت در فضایی متفاوت از آنچه ما استفاده می شود برای دیدن بر روی زمین و همچنین اگر سینی پخت که به طور خاص طراحی شده برای ایستگاه فضایی نهفته نهایی شکل پخته کوکی ها” گفت: ross k. mcgill ارشد داخلی محموله مدیر مری مورفی.

سه نفر از کوکی ها که پخته شد در فضا شد و به زمین بازگشت و در Jan. 7 و در حال حاضر ذخیره شده در ross k. mcgill’ امکانات در وبستر, Texas. DoubleTree by Hilton در حال کار با مواد غذایی متخصصان علوم برای تعیین بهترین راه برای حفظ کوکی ها برای طولانی مدت خود را به نمایش.

“نوآوری های نمایش داده شده در طول این آزمایش و تاکید بر ساخت طولانی-مدت سفر به فضا بیشتر مهمان نواز تأکید تعهد مداوم ما برای حصول اطمینان از مهمانان همیشه یک اقامت راحت هر کجا که ممکن است سفر” گفت: McAteer.

ملی هوا و فضا موزه مجموعه کمیته تشکیل خواهد شد به زودی به تصمیم می گیرید اگر آن را قبول ارائه کوکی برای نمایشگاه.

فضانوردان Luca Parmitano و کریستینا کخ مطرح با یک تازه پخته فضای کوکی و شیر. (اعتبار تصویر: ناسا)

“دلیل نوع بسته بندی از آنجا که از مطالب ما هنوز نمی دانند چه الزامات مورد نیاز برای نمایش و حفاظت خواهد بود اما من فکر می کنم که ارزش کاوش از نظر ما حفظ و نگهداری طولانی مدت [از کوکی] اگر ما برای به دست آوردن آن” جنیفر Levasseur یک سرپرست ملی هوا و فضا موزه گفت: در مصاحبه با collectSPACE.

اگر پذیرفته DoubleTree کوکی را به پیوستن به فضای دیگر مواد غذایی در اسمیتسونیان مجموعه از جمله سیب پرواز برای فضانورد جان گلن در آمریکا برای اولین بار مداری spaceflight در سال 1962 کیک های شکلاتی پرواز در آپولو 11 از ماه فرود ماموریت در سال 1969 و هر دو کوکا کولا و پپسی قوطی نوشابه پرواز در شاتل فضایی چلنجر در سال 1985.

“برای من به عنوان متصدی اگر ما قادر به جمع آوری این, من فکر می کنم [این DoubleTree کوکی] رتبه بسیار نزدیک بالا” گفت: Levasseur “در بخشی به دلیل آن را نمونه ای از تعادل بین تغذیه و روانشناسی چیزی است که من صحبت در مورد اغلب از نظر ما فضا جمع آوری مواد غذایی.”

“همه ما می دانیم که در زمین است که مواد غذایی دارای بیش از یک جایی در زندگی ما از یک تغذیه ای جای آن را نیز در مورد اثر روانی آن می تواند داشته باشد,” او توضیح داد. “من فکر می کنم این کوکی ممکن است بهترین نمایندگی ما می تواند داشته باشد که در آن اگر شما را به یک DoubleTree hotel شما می دانید که گرفتن که کوکی این است که یک نوع از یک چیز سرد. من فکر می کنم به همین ترتیب این آغاز یک مسیر جدید برای فضای غذایی که در آن ما در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه به آماده سازی غذا برای فضای نحوه مصرف آنها را به تنهایی واقعا یک انتقال بزرگ. این می شود یک مدل برای چه چیزهایی ساخته شده است رفتن به جلو است.”

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im