فشار خون بالا در حین ورزش ممکن است یک هشدار جدی علامت

بالاتر فشار خون در طول ورزش و تاخیر فشار خون بهبود پس از آن مرتبط با خطر بالاتر ابتلا به فشار خون بالا بالینی و بالینی بیماری های قلبی و مرگ و میر در میان میانسال به افراد مسن محققان گزارش.

پاسخ فشار خون به ورزش قابل توجهی نشانگر بیماری های قلبی عروقی و خطر مرگ و میر در جوانان به بزرگسالان میانسال.

اما مطالعات اندکی به بررسی انجمنهای میانسالی فشار خون پاسخ به فعاليت (کمتر از حداکثر که کسی قادر است) ورزش با خطر قلبی عروقی نتایج و مرگ و مير در زندگی آینده.

برای یک مطالعه جدید محققان به بررسی ارتباط تغييرات فشار خون و بهبود شاخص های بالینی بیماری در میان شرکت کنندگان از Framingham Heart مطالعه (میانگین سن 58 سال و 53 درصد زنان).

سپس آنها به دنبال کنندگان برای ارزیابی اینکه آیا فشار خون تغییرات مرتبط با خطر ابتلا به فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی یا مرگ.

مشاهده کردند که هر دو عالی ورزش فشار خون سیستولیک (SBP) و ورزش, فشار خون دياستوليک (DBP) لینک به خطر بیشتر ابتلا به فشار خون بالا.

علاوه بر این هر دو با تاخیر SBP و DBP بازیابی پس از تمرین همراه با خطر بالاتری از بیماری های قلبی عروقی و مرگ است.

“راه ما خون و تغییرات فشار در طول و پس از ورزش را فراهم می کند اطلاعات مهم در مورد اینکه آیا ما توسعه بیماری در آینده; این ممکن است کمک به محققان ارزیابی اینکه آیا این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بهتر شناسایی افرادی که در معرض خطر بالاتر ابتلا به فشار خون بالا و بيماری قلبی عروقی و یا در حال مرگ و بعد از آن در زندگی” توضیح می دهد که نویسنده مسئول ونسا Xanthakis استادیار پزشکی و آمار زیستی در دانشگاه بوستون دانشکده پزشکی و یک محقق برای Framingham Heart مطالعه است.

Xanthakis توصیه می کند که مردم می دانند که فشار خون خود را اعداد صحبت با پزشک خود در مورد تغییرات در طول و پس از ورزش و پیروی از یک شیوه زندگی سالم (از جمله یک فعالیت بدنی منظم برنامه) برای کمک به کاهش خطر بیماری در مراحل بعدی زندگی.

این یافته ها به نظر می رسد آنلاین در مجله انجمن قلب آمریکا.

پشتیبانی برای Framingham Heart مطالعه از در آمد ملی قلب ریه و خون موسسه NIH پشتیبانی این پژوهش است.

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>