“تلاش قهرمانانه”: Elon Musk اهدا 1,250 هواکش به بیمارستان

تلاش قهرمانانه

به منظور کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی در مقابله با جریان coronavirus شیوع مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk منابع برخی از 1,255 هواکش از تولید کنندگان چینی و اهدا آنها به بیمارستان در منطقه لس آنجلس با توجه به بلومبرگ.

“چین تا به حال عرضه بیش از حد, بنابراین ما خریداری 1255 FDA تایید شده ResMed فیلیپس & Medtronic هواکش در شب جمعه & airshipped آنها را به لا” نوشت: مشک در دوشنبه جیر جیر. “اگر شما می خواهید یک نصب شده لطفا به ما اطلاع دهید!”

Governator

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom ستایش حرکت می کند.

“Elon Musk: این چطوره ؟ من به شما گفت چند روز پیش او به احتمال زیاد به 1,000 فن های این هفته گفت:” در طول یک شنبه جلسه که به نقل از بلومبرگ. “آنها وارد لس آنجلس و Elon Musk در حال همکاری با بیمارستان ارتباط و دیگران به آن فن را در زمان واقعی است. این یک تلاش قهرمانانه.”

کمبود

این خبر پس از مشک ارائه شده به “هواکش اگر کمبود وجود دارد” هفته گذشته است.

کارشناسان بهداشت و درمان نگرانی وجود دارد که تقریبا به اندازه کافی فن های نجات غریق برای همه که رفتن به بیمار با COVID-19 در ایالات متحده است. تولید اضافی هواکش آهسته بوده است به عنوان به خوبی.

با توجه به بلومبرگشش دیگر مستقر در کالیفرنیا شرکت ها در حال ارائه امکانات خود را برای ساخت لباس در حالی که 25 در حال برنامه ریزی برای شروع چاپ 3D ماسک. Newsom همچنین به خبرنگاران گفت که کالیفرنیا کوتاه 50,000 تخت بیمارستان.

“که نه تایپی,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: ویروس شکاک مشک اهدا هواکش در چه فرماندار خواستار ‘تلاش قهرمانانه’ [عصر ایران]

بیشتر در مشک: Elon Musk ارائه می دهد به هواکش در کارخانه تسلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de