در اینجا به همین دلیل وجود دارد تا چند گزارش COVID-19 تلفات امروز

با توجه به گزارش های رسمی تنها 14 نفر از coronavirus COVID-19 روز جمعه — کاهش شدید از تقریبا 90 روزانه مرگ و میر است که گزارش شده هر روز برای هفته گذشته.

اما افت ناگهانی در مرگ و میر تقریبا قطعا نتیجه روحانیت تغییرات در نحوه مقامات چینی در حال گزارش هر دو مورد تأیید و مرگ و میر — آنها تصمیم به شامل در مقام شمارش موارد که تشخیص داده شده توسط پزشک اما هنوز تایید نشده توسط یک تست — یک نشانه آن است که شیوع ناگهان مخروطی ،

روز پنجشنبه مقامات بهداشت چین اعلام کرد 253 مرگ و میر و بیش از 14000 تایید عفونت — عظیم سنبله در مقایسه با روز گذشته. کم تعداد مرگ و میر اضافی جمعه اعلام کرد که مسلما فقط تصحیح که برای صعود.

فوتوریسم شده است ردیابی هر روز COVID-19 مرگ و میر در این غالبا-به روز شده در نمودار. در زیر همان گراف با یک تزیین جملهای خط از بهترین مناسب است.

در حالی که گراف است که به هیچ وجه قادر به پیش بینی آینده مرگ و میر آن نشان می دهد که چگونه پنج شنبه عظیم سربازان ارتش و روز جمعه کاهش تدریجی خاموش تقریبا تعادل برای نشان دادن همان و به تدریج با افزایش مرگ و میر به عنوان قبلی چند روز.

فوتوریسم را حفظ خواهد کرد به روز رسانی آن تلفات گراف به عنوان به خوبی به عنوان آن جامع تر جدول زمانی از وقوع بنابراین اگر وجود دارد در واقع یک افزایش شدید یا کاهش در موارد جدید شیوع بیماری در آینده این پست را منعکس خواهد کرد آن را. اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند COVID-19 شیوع شده است در ادامه همراه موجود در آن دوره است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im