در اینجا به همین دلیل این فضا زور فقط راه اندازی یک موشک به عنوان جهانی مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

این فضا زور نمی توانیم به پناهگاه در محل.

در روز پنج شنبه (26 مارس) در ایران راه اندازی داد Atlas V موشک راه اندازی ششمین و آخرین و پیشرفته با فرکانس بسیار بالا (AEHF-6) نظامی ارتباطات ماهواره ای به زمین مدار acing اولین ماموریت ایالات متحده در فضا نیروی.

اطلس V پاک شد به پرواز حتی اگر فعالیت های بسیاری در سراسر کشور و جهان — از جمله دیگر راه اندازی موشک — باید مبتنی شده توسط coronavirus همه گیر. راه اندازی تصویب شد به این دلیل که $1.4 میلیارد AEHF-6 ماهواره ای ضروری است برای امنیت ملی آمریکا از مقامات ارشد نظامی گفت.

ویدئو: سازمان دیده بان این فضا نیروی راه اندازی AEHF-6 ماهواره ای
به روز رسانی: coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

“حتی در مواجهه با جهانی همه گیر مانند زمان COVID-19 بحران ما باید همچنان به انجام ماموریت ضروری وظایف” سرهنگ ژنرال جان اف تامپسون فرمانده فضایی و سیستم های موشکی مرکز در لس آنجلس پایگاه نیروی هوایی گفت: در مصاحبه با ایالات اندازی داد که نمایندگان پخش شده در طول AEHF-6 راه اندازی پخش.

(COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. از جمعه, مارس 27 COVID-19 تا به حال به کشته شدن بیش از 25000 نفر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.)

AEHF-6 “تعیین شده است ماموریت ضروری و آن را به دلیل AEHF صورت فلکی پشتیبانی از رئیس جمهور آمریکا و دیگر رهبران ملی و نیروهای مشترک با بحرانی ارتباطات استراتژیک در اطراف سیاره” تامپسون گفت. “و این خاص راه اندازی گسترش است که قابلیت به بازه زمانی فراتر از 2030.”

اما تامپسون همچنین تاکید کرد که COVID-19 بسیار در ذهن AEHF-6 راه اندازی تیم که در زمان “هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از نیروی کار ما امن است.”

شش ماهواره AEHF صورت فلکی دایره زمین در geostationary orbit مورد 22,200 مایل (35,700 کیلومتر) بالاتر از این سیاره است. از آن لوتی فضاپیما ارائه ایمن جام جم-اثبات ارتباطات بین مقامات دولتی و warfighters بر روی زمین است.

لاکهید مارتین پیمانکار اصلی برای 15 میلیارد دلار AEHF شبکه که دنبال به نیروی هوایی ایالات متحده را Milstar ارتباطات صورت فلکی. پنج نفر دیگر ماهواره AEHF راه اندازی شد در ماه اوت سال 2010 May 2012 سپتامبر 2013 اکتبر 2018 و اوت 2019. فضاپیما باید یک طراحی عمر از 14 سال است.

این ماهواره AEHF نه تنها فضای دارایی است که تلقی شده است حیاتی برای آمریکا و امنیت ملی است. انواع ماهواره دیدار که توضیحات و فضای نیروی متعهد به نگه داشتن همه آنها را به بالا و در حال اجرا با وجود شیوع کروناویروس گفت: ژنرال جان “جی” ریموند رئیس عملیات فضایی جدید شاخه نظامی بود که رسما تاسیس شده در ماه دسامبر 2019. (فضای نیروی ضمنا ساکن در درون نیروی هوایی ایالات متحده, آنجا که سپاه تفنگداران دریایی است که بخشی از این گروه از نیروی دریایی.)

“من به خصوص افتخار ما نظامی حرفه ای است که در ادامه به اطمینان حاصل شود که فضای حیاتی سیستم باقی می ماند و عملیاتی در حمایت از ملت ما” ریموند گفت: در یک ویدئو توییتی توسط فضا نیروی در روز جمعه. “با تشکر از حرفه ای و تعهد به وظیفه مهم از قابلیت ها مانند سیستم موقعیت یابی جهانی و ارتباطات ماهواره ای در دسترس هستند 24/7 برای فعال کردن مقامات مدنی و حفاظت از ما دفاع ملی.”

پنج شنبه راه اندازی و ارائه برخی از نادر اقدام برای فضای طرفداران در عجیب این مستند روز. بعدی مشخصات بالا پرتاب بصورتی پایدار و محکم در دفتر ثبت دعاوی حقوقی است که در مارس 9 راه اندازی سه ایستگاه فضایی بین المللی crewmembers که سوار را به مدار از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است. Coronavirus همه گیر است و تاخیر در تعدادی از دیگر ماموریت برنامه ریزی شده و در نتیجه در یک برنامه با آشغال “TBDs.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>