اینجا چرا تسلا فروش شیطان, مو کوتاه,

کوتاه کوتاه

Elon Musk-led خودروساز برقی تسلا رسما آغاز فروش “نسخه محدود” قرمز ساتن کوتاه کوتاه.

“جشن تابستان با تسلا کوتاه کوتاه” می خواند یک لیست محصول. “اجرا مانند باد و یا سرگرم مانند Liberace با ما ساتن قرمز و طلا تر و تمیز طراحی شده است.”

در صورت ارزش نحیف کوتاه است که کمی برای انجام با اتومبیل های برقی. اما زمینه و نزدیک-خواندن, کوتاه,’ طراحی را نشان می دهد عطر گل از تسلا مراجع — و حداقل یکی نهفته دشمنی.

S3XY

در ابتدایی ترین سطح, کوتاه, از ویژگی های حروف “S3XY” چاپ شده در سراسر پشت — اشاره به چهار وسایل نقلیه مختلف این شرکت به فروش می رساند.

کسب و کار خودی نیز نشان می دهد که کوتاه می تواند یک راه برای مشک را به جشن می گیرند این واقعیت است که شرکت خود را ضرب و شتم وال استریت انتظارات پس از آن منتشر شد آن درآمد سه ماهه دوم هفته گذشته است.

مشک همچنین با استفاده از شورت به طعنه بورس و اوراق بهادار کمیسیون دیرین نظارتی دشمن.

پوشاک در جریان است در فروش برای $69.420 — توجه داشته باشید اضافی نقطه اعشار در مقام مثال — اعداد است که با مشک دارای لود تاریخ است.

دو-جرات

این اولین عجیب و غریب ارائه توسط ماشین های الکتریکی شرکت. در ماه جولای 2018 تسلا شروع به فروش نسخه محدود surfy که به فروش می رسد در یک روز.

“دو-جرات شما را به آنها را می پوشند در سهامداران نشست” کاربر توییتر @ajtourville چالش برانگیز میلیاردر. “خواهد بود که بعدی-سطح” مشک مقابله.

مشک نیست توقف وجود دارد را به خانه نهایی تسلا پارتی تجربه. “به زودی ما نبرد با تکیلا!” مشک توییتی در پاسخ به یک مقاله در مورد یک شایعه تسلا-مارک تکیلا لقب “Teslaquila.”

“این واقعی است,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: ایلان پیروزمندانه فروش تحت اللفظی ساتن قرمز تسلا کوتاه به جشن شرکت سهام نوردی [کسب و کار خودی]

بیشتر در تسلا: تسلا در حال حاضر به ارزش بیش از اکسون موبیل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de