در اینجا است که چرا ناسا مظنون مریخ می تواند زندگی مخفی و زیرزمینی

مریخ زندگی

این تابستان ناسا قصد دارد برای راه اندازی پیچیده ترین مریخ در تاریخ — یک 2,260-پوند کرگدن که اگر همه می رود و در نهایت ارسال نمونهها از سیاره سرخ به زمین است.

یک کلید امید است که این مریخ نورد را جمع آوری شواهد جدید از زندگی, زنده یا منقرض شده در سیاره ما ، اما Space.com با حضور در کنفرانس اخیر در مورد پتانسیل astrobiology در مریخ یافت می شود که تقریبا تمام شرکت کنندگان فکر می کنند که اگر زندگی وجود دارد, آن را احتمالا در اعماق زمین است.

کشش سطحی

در مریخ موجود زندگی, کنفرانس, با توجه به Space.comناسا آزمایشگاه پیشرانش جت تحقیقات دانشمند Vlada Stamenković حمایت از این ایده که اگر مریخ زندگی وجود دارد, آن را احتمالا در زیر سطح.

“سطح مریخ بسیار اکسید کننده تابش-سنگین محیط زیست که در آن آب مایع نیست واقعا پایدار برای یک مقدار طولانی از زمان” Stamenković گفت. “این بدترین محل را برای زندگی در سایت بر روی مریخ است.”

غار Canem

برخی از دانشمندان مدافع ساختمان زیرک روبات است که می تواند کاوش مریخ غار سیستم های است که می تواند بسیار پیچیده و فنی پروژه است.

واقعی تر Stamenković می گوید می توان برای آژانس به زمین تجهیزات است که می تواند حس آبهای زیرزمینی و مواد شیمیایی مرتبط با زندگی ممکن است — از ایمنی از سطح.

یا البته به واژه plumb اسرار زیرسطحی مریخ ممکن است ما را به صبر کنید تا زمانی که ناسا مدتها در انتظار برنامه ای برای ارسال انسان به سیاره سرخ در حال حاضر میله میله برای اواسط 2030s.

بیشتر بخوانید: دانشمندان چشم مریخ در زیر زمین در جستجوی زندگی بیگانه [Space.com]

بیشتر در مریخ: دانشگاه حذف مطبوعاتی ادعا شواهدی از اشکالات در مریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im