در اینجا که در آن شما می توانید درخواست به ناسا فضانورد ماه

گرفتن نام

ناسا رسما پذیرش برنامه های کاربردی برای فضانوردان برای سفر به ماه به عنوان بخشی از آن آرتمیس ماموریت. شما می توانید در برنامه خود را اگر شما فکر می کنم شما آنچه در آن طول می کشد بین مارس 2 و 31.

“ما در حال جشن ما 20 سال حضور مستمر ایستگاه فضایی بین المللی در پایین مدار زمین در این سال و ما در آستانه ارسال اولین زن و مرد بعدی به ماه تا سال 2024,” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت.

الزامات شغلی

اگر شما را برش شما ممکن است به زودی سفر به ایستگاه فضایی بین المللی روی یک SpaceX خدمه اژدها یا بوئینگ Starliner فضاپیما توسعه یافته به عنوان بخشی از NASA Commercial Crew Program.

نامزدها را مجبور به نشان دادن مدرک کارشناسی ارشد در رشته های بنیادی زمینه و “دو سال مرتبط به تدریج مسئول تجربه حرفه ای و یا حداقل 1000 ساعت از خلبان-در-فرمان زمان در هواپیمای جت” با توجه به ناسا.

رزومه تقویت کننده

در دراز مدت ناسا امیدوار است برای فرستادن انسان به سطح ماه با استفاده از آن فضا راه اندازی سیستم و Orion spacecraft به عنوان به زودی به عنوان 2024. برای رسیدن به مریخ, شما باید صبر کنید تا اواسط 2030s.

“برای تعداد انگشت شماری از افراد بسیار با استعداد زنان و مردان ما را استخدام برای پیوستن به ما متنوع فضانورد سپاه آن زمان باور نکردنی در پروازهای فضایی انسان به عنوان یک فضانورد,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: کاوشگران می خواستم: ناسا به استخدام بیشتر آرتمیس نسل فضانوردان [ناسا]

بیشتر فضانوردان: ناسا فضانورد مجموعه فضا رکورد می گوید او را از دست ندهید ایستگاه فضایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im