در اینجا چیزی است که ما می دانیم بیشتر در مورد تبلیغ داروهای آزمایش COVID-19

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به ادعای زندگی در سراسر جهان وجود دارد هیچ درمان خاصی برای این بیماری فراتر از مراقبت های حمایتی. چندین مواد مخدر در حال حاضر تجویز شده برای بیماری های دیگر نشان داده اند وعده در برابر رمان coronavirus در مطالعات بالینی. و آنها در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های بالینی و یا داده شده به بیماران در یک دلسوز-استفاده از پایه و اساس. اما کارشناسان هشدار می دهند که این داروها هنوز به اثبات موثر در درمان COVID-19 بيمار.

همانطور که از نوشتن این ویروس آلوده شده است بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 130,000 مرگ و میر. واکسن و درمان های جدید می تواند سال ها طول بکشد تا به طور کامل توسعه اما سازمان بهداشت جهانی به تازگی راه اندازی بزرگ بین المللی محاکمه به نام همبستگی برای تست چهار درمان های موجود. آنها هستند از نزدیک مرتبط مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین; از داروهای ضد ویروسی remdesivir (در اصل برای درمان ابولا); ضد ویروس ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر (مورد استفاده برای HIV); و آن دو به HIV داروهای پلاس ضد التهابی کوچک پروتئین اینترفرون بتا. تعدادی از آزمایش های بالینی جدا از این داروها و دیگران در حال انجام در چندین کشور از جمله ایالات متحده آمریکا

سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است remdesivir برای درمان COVID-19 بيمار تحت مهربان-استفاده از پروتکل (لقبی که به بیماران با زندگی تهدید بیماری های دسترسی به یک داروی آزمایشی). و این سازمان اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز—که اجازه می دهد تا برای در غیر این صورت تایید نشده مواد مخدر و یا استفاده در مواقع اضطراری—برای کلروکين و هیدروکسی کلروکین.

“هیچ کدام از این درمان ثابت شده می گوید:” استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا. تنها نتایج حاصل از کارآزمایی بالینی تصادفی می تواند نشان دهد که آیا آنها کار او می افزاید.

در اینجا چیزی است که دانشمندان می دانند تا کنون در مورد برخی از برجسته ترین مواد مخدر در حال حاضر در حال آزمایش به عنوان درمان برای عفونت بالقوه مرگبار.

کلروکين و هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ داروهای مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19—با وجود فقدان شواهد بالینی است که آنها کار را برای این بیماری است. رئیس جمهور دیدگاه در مجموعه ای از تقلا میان پزشکان و بیماران برای به دست آوردن مواد مخدر—که اغلب استفاده می شود برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس—و در حال حاضر وجود دارد کمبود آنها در آمریکا نیز این مواد می تواند خطرناک در افراد سالم: یک مرد در ایالت آریزونا درگذشت بعد از خوردن یک ماهی-پاک کننده مخزن حاوی یک نوع از کلروکين است که مورد تایید برای استفاده انسان. در مارس 28 FDA صادر اضطراری مجوز برای اداره کلروکين یا هیدروکسی کلروکین به COVID-19 بيمار—اما بسیاری از کارشناسان می گویند که استفاده گسترده از این مواد مخدر زودرس است.

“بالينی پشتیبانی بسیار بسیار ناچیز می گوید:” مریم کشتکار-جهرمی دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه که همکاری این نویسنده یک مقاله در مجله آمریکایی طب گرمسیری و بهداشت خواستار بیشتر کارآزمایی های کنترل شده تصادفی از کلروکين و هیدروکسی کلروکین. مواد مخدر را “نشان نمی دهد شواهد قوی در این نقطه” او می افزاید.

چند بالینی مطالعات پیشنهاد کرده اند این ترکیبات می تواند موثر در مسدود کردن عفونت با رمان coronavirus (رسما به نام SARS-CoV-2) اما شده است وجود دارد بسیار کمی خوب از شواهد بالینی در بیماران مبتلا به بیماری های آن, علل COVID-19. یک بحث کوچک nonrandomized محاکمه هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین در فرانسه پیشنهاد کرد که COVID-19 بيمار داده شود درمان تا به حال کمتر ویروس در مقایسه با کسانی که حاضر به مواد مخدر و یا کسانی که در بیمارستان دیگری که آنها را دریافت خواهید کرد. اما کارشناسان این پرسش را مطرح مطالعه روايی و جامعه ای که در آن منتشر می مجله که در آن به نظر می رسد با صدور بیانیه ای از نگرانی در مورد نتایج با توجه به جمع شدن سازمان دیده بان. (Scientific American رسیده به نویسنده مقاله را از نظر اما نه شنیدن از آنها.) یک preprint تحصیل در چین نیز ادعا کرد که نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین سود COVID-19 بیماران, اما آن را تا به حال قابل توجه روش مشکلات عباسعلی کشتکار-جهرمی می گوید. این مسائل شامل متغيرهای مداخلهگر مانند این واقعیت است که همه افراد دیگر ضد ویروس و ضد باکتری درمان است.

برخی از دانشمندان می گویند که شواهد بالینی است که به اندازه کافی قوی برای حمایت از کلروکين را استفاده کنید اما. “ما می دانیم که چگونه آن را در عمل در سطح سلولی در برابر ویروس. ما باید بالینی اثبات می گوید:” Andrea Cortegiani یک intensivist و پژوهشگر در بخش بیهوشی و مراقبت های ویژه و جراحی گرفتند و دهان و علوم در دانشگاه پالرمو در ایتالیا. “دوم آن را ارزان به مواد مخدر در دسترس در سراسر جهان” می افزاید: Cortegiani که همچنین یک پزشک در بیمارستان دانشگاه “پائولو Giaccone” در ایتالیا.

کلروکين و هیدروکسی کلروکین شده اند فرضیه به کار در برابر COVID-19 تغییر pH مورد نیاز برای SARS-CoV-2 به تکرار. داده شده و استفاده از آنها در اختلالات خود ایمنی این داروها نیز می تواند نقش مهمی در تقلیل پاسخ ایمنی به ویروس است که می تواند مرگبار در بعضی از بیماران.

اما این داروها’ سمیت یک نگرانی است کشتکار-جهرمی می گوید. شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از میوکاردیت یا التهاب بافت قلب در افرادی که آنها را گرفته است. اگر COVID-19 بیماران دریافت کننده این داروها مرگ از عوارض قلبی—هستند و نه در یک کارآزمایی بالینی—پزشکان نمی دانم اگر این باعث شد این بیماری و یا درمان.

مواد مخدر است که تعدیل پاسخ ایمنی نیز می تواند کسی که بیشتر آسیب پذیر به دیگر عفونت باکتریایی یا ویروسی. “این یک شمشیر دو لبه می گوید:” سینا Bavari, رئیس علوم افسر و بنیانگذار لبه BioInnovation مشاوره در فردریک Md., که همکاری عباسعلی کشتکار-جهرمی, مقاله در مجله آمریکایی طب گرمسیری. دادن دارو به سرکوب سیستم ایمنی بدن است که باید انجام شود با مراقبت شدید.

“ما نمی گفت:” آیا [تجویز کلروکين],'” Bavari می گوید. “ما گفت:” اطلاعات بیشتر مورد نیاز است برای درک بهتر این دارو کار می کند—اگر آن کار می کند.'”

Remdesivir

این تجربی داروی ضد ویروسی توسعه داده شد برای درمان ابولا و آن را نشان داده شده است که امن برای استفاده در انسان است. این یک broad-spectrum ضد ویروسی است که بلوک های تکرار در coronaviruses با توجه به مطالعات انجام شده در موش ها و در سلول های رشد کرده در آزمایشگاه. علاوه بر این که بررسی حداقل دو آزمایش در چین و یکی در ایالات متحده در حال حاضر در حال ارزیابی remdesivir در COVID-19 بيمار. نتایج جستجو برای چینی محاکمه می رود که در اواخر این ماه.

“از این لحظه ما نمی داده ها را برای remdesivir در انسان COVID-19 بیماری می گوید:” بری Zingman استاد پزشکی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین و مدیر بالینی از بیماری های عفونی در فیور سلامت سیستم موسی پردیس. دو نهادهای مرتبط با هر دو واقع در شهر نیویورک به تازگی عضو در سراسر کشور کارآزمایی بالینی این دارو است. “ما بیماران تصادفی بنابراین ما نمی دانیم که گرفتن دارو یا دارونما. [اما] ما را دیده اند برخی از بیماران قابل ملاحظه ای خوب” Zingman می گوید. نتایج آزمایش ها در حال پیگیری برای انتشار مدتی در شش تا هشت هفته او می افزاید.

به عنوان علمی آمریکا گزارش داد که قبلا remdesivir با این نسخهها کار با مهار آنزیمی به نام RNA-dependent RNA polymerase که بسیاری از RNA ویروس ها—از جمله SARS-CoV-2—استفاده از تکرار آنها مواد ژنتیکی است. تیموتی Sheahan از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل و همکارانش نشان داده اند که این دارو موثر بر علیه coronaviruses است که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) به ترتيب به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ویروس ها در پشت سرماخوردگی. این تیم در حال حاضر در حال تست این دارو اثر در برابر SARS-CoV-2. یک مطالعه اخیر از دلسوز استفاده از remdesivir در 53 شدید COVID-19 بيمار نشان داد که 63 درصد از کسانی که مصرف دارو بهبود یافته بود اما یک مطالعه کنترل شده تصادفی.

“Remdesivir برخی از شانس” پرلمن می گوید. “اگر ما می تواند به [دارو] در اوایل دوره بیماری آن می تواند کار کند.” برای اطمینان می دانم که دانشمندان باید در انتظار نتایج حاصل از انجام آزمایش های بالینی.

یک محدودیت با remdesivir است که باید آن را به صورت داخل وریدی داده بنابراین بیماران فقط می توانید آن را در یک بیمارستان است. Sheahan و همکارانش در دانشگاه اموری به تازگی توسعه یافته مربوط به مواد مخدر به نام EIDD-2801 که می تواند در شکل قرص است. مانند remdesivir دارو با این نسخهها کار به عنوان یک آنالوگ نوکلئوزید تداخل با ویروسی تکرار. آن را موثر در جلوگیری از SARS-Cov-2-آلوده سلول های ریه را از تکرار در آزمایشگاه غذا و مرتبط با ویروس ها از انجام این کار در موش سوری.

ریتوناویر و لوپیناویر

HIV داروهای ریتوناویر و لوپیناویر (فروخته شده به عنوان یک درمان ترکیبی با AbbVie تحت نام تجاری Kaletra) آزمایش شده اند در برابر COVID-19 در چند بالینی. داده های اولیه نشان داده اند و نه آنها موثر باشد اما. یک مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت آنها اعطا هیچ سود فراتر از استاندارد مراقبت.

این دارو ترکیبی است که آنچه شناخته شده به عنوان یک مهار کننده پروتئاز و آن را با این نسخهها کار با مسدود کردن آنزیم های درگیر در تکثیر ویروس. اما آن عمل خاص به HIV و بنابراین بعید است به کار برای SARS-CoV-2 پرلمن می گوید. “اگر شما کلید را به یک ماشین و شما سعی می کنید برای قرار دادن آن در اتومبیل خود را و شانس آن مشغول به کار هستند یکی در یک میلیون,” او می گوید. “Kaletra [اهداف] کاملا متفاوت قفل” از یکی برای COVID-19.

این که دادگاه شامل یک گروه از COVID-19 بيمار خواهد شد که دریافت این داروها خود به خود و گروه دیگری که آنها را دریافت خواهید کرد در ترکیب با اینترفرون بتا یک سلول کوچک-مولکول سیگنالینگ مورد استفاده در درمان مولتیپل اسکلروزیس. مولکول است “عظیم epolicy از پاسخ ایمنی بدن” پرلمن یادداشت پس از آن باید با دقت استفاده شود. در ماوس مطالعات سارس و MERS coronaviruses آن را متوقف عفونت تجویز شود. هنگامی که آن را داده بود بعد, او می گوید, موش درگذشت. با استفاده از مواد مخدر است که فعال شدن سیستم ایمنی بدن می تواند مفید باشد در ابتدا از یک عفونت اما به آن خیلی دیر می تواند کشنده باشد.

مهارکننده های سیستم ایمنی بدن

محققان نیز با توجه به تعدادی از درمان های دیگر است که tamp پایین شایع پاسخ ایمنی دیده شدید COVID-19 موارد است. مانند یک سیل از سلول های ایمنی در ریه ها—شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان—می تواند منجر به مرگ شود. بسیاری از بیماران بدحال را افزايش سطح التهابی پروتئین به نام اينترلوکين-6 (IL-6). تحقیقات در چین نشان داده است که Actemra (توکلیزوماب) یک IL-6-مسدود کردن آنتی بادی, داروی ساخته شده توسط روشه نشان می دهد وعده در برابر COVID-19. و مقامات چینی توصیه می شود این دارو در درمان آنها دستورالعمل. رچ از آغاز فاز سوم کارآزمایی بالینی تصادفی کنترل شده برای دارو. در آمریکا, میشل گونگ—رئیس بخش مراقبت ويژه در فیور و آلبرت انیشتین و مدیر بخش مراقبت های پژوهش در فیور—و همکاران او در میان ده ها تن از گروه های انجام double-blind, placebo-controlled clinical trial) از یک مربوط به مواد مخدر به نام sarilumab است که در حال حاضر تایید شده برای درمان آرتریت روماتوئید. Sarilumab تنها بود با توجه به بدحال افراد: به بخشی از محاکمه بیماران باید در بیمارستان بستری شود با COVID-19 و شدید و یا وضعیت بحرانی است.

نقاهت پلاسما

یکی دیگر از روش های درمان شامل تزریق COVID-19 بيمار با پلاسمای خون از افرادی که بهبود از بیماری است. FDA به تازگی صادر راهنمایی در استفاده تحقیقاتی از جمله “نقاهت پلاسما” که شامل آنتی بادی ها به کروناویروس و آزمایش های بالینی در حال انجام است.

خون از بیماری بازماندگان استفاده شده است به عنوان یک درمان در طول تاریخ—از فلج اطفال-عفونی اسب در 1930s به سابق ابولا در سال 2014. “وجود دارد یک مدت طولانی منطقی برای استفاده از نقاهت پلاسما در برابر هر گونه بیماری عفونی,” Cortegiani می گوید. یک مشکل این است که دانشمندان نمی دانم که آیا مردم توسعه ایمنی قوی در برابر SARS-CoV-2. و از آن آسان است برای جمع آوری پلاسما به اندازه کافی حاوی آنتی بادی های او می افزاید. موضوع دیگر این است که کمبود واجد شرایط اهدا کنندگان. برخی از شرکت ها به دنبال راه هایی برای تولید این آنتی بادی مصنوعی. در این میان تعدادی از بیمارستان های در حال جستجو برای داوطلبان برای اهدای پلاسما ،

هیچ کدام از درمان های بالا توضیح داده نشده است ثابت شده برای درمان COVID-19. اما برخی از پاسخ ها می تواند انتظار می رود در چند هفته آینده و ماه به عنوان نتایج حاصل از آزمایشات بالینی پدیدار شود. تا آن زمان Cortegiani می گوید: “ما نمی گویند: این دارو که بیشتر امیدوار کننده تر از دیگر.’ ما فقط می توانید می گویند ” وجود دارد یک دلیل منطقی برای آن.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>