در اینجا آنچه در آن مانند به یک COVID آزمایش پادتن

پس از یک دوره طولانی از عدم قطعیت تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در نهایت می تواند به پزشک و دریافت چک برای گذشته یا در حال حاضر موارد COVID-19.

تا کنون بیش از 3.1 میلیون آمریکایی آزمایش شده اند برای coronavirus. و به تازگی توسعه یافته COVID آنتی بادی آزمایش خون است که می تواند اندازه گیری یک فرد پاسخ ایمنی به این بیماری ممکن است آن را ممکن است برای تعیین اینکه آیا یا نه مردم باید در واقع ساخته شده تا مقاومت به کروناویروس که بسیاری از انتظار خواهد در این مورد به سیستم ایمنی مجهز خود در برابر عفونت های آینده.

یکی از کسانی که به تازگی آزمایش خون رفت و به Brandan رابرتسون نویسنده و کشیش سرب از Missiongathering کلیسای مسیحی در سن دیگو کالیفرنیا است که زمان را به گپ زدن در مورد تجربه.

در اینجا ما گفتگو که ما به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

فوتوریسم: سلام Brandan, با تشکر برای گرفتن وقت برای چت در مورد تجربه خود را با گرفتن یک تست آنتی بادی برای coronavirus. قبل از اینکه ما پرش به هر چیزی بیش از حد گوشتی, آیا ذهن شما به من گفتن چه زمانی بود برای شما ؟ به عنوان مثال که در آن شما باید برای رفتن و شما قادر به دریافت تست شده در حالی که شما بیمار است ؟ یا این چیزی است که اتفاق افتاده است پس واقعیت ؟

Brandan رابرتسون: در فوریه, من, سفر در اروپا درست زمانی که coronavirus شد و شروع به بد و بیش وجود دارد. من برگشتم و چند هفته بعد آغاز شده و در حال توسعه نگران کننده علائم. فقط سرفه و برخی از قفسه سینه فشار است. در مورد 6 مارس آن شدید تر است. من شروع به داشتن یک تب بنابراین من به نام دکتر. آنها انجام یک تماس تلفنی به جای داشتن من به دفتر آمده. آنها گفتند که اساسا وجود ندارد بسیار بسیاری از آزمون و چون جوان بودم آنها به من گفتند که به ماندن در خانه قرنطینه به مدت 14 روز و ببینید اگر من بهتر است.

من که. من در رختخواب ماند برای دو هفته. نبود وحشتناک بود بد سرد است. واقعا که پایان آن: من رفتن در اطراف در ماه گذشته نه واقعا مطمئن شوید که اگر من تا به حال یا نه اما انجام تمام چیزهایی که شما قرار است به انجام. اجتماعی فاصله, ماسک, که همه.

و آن را در هفته گذشته ایمیلی دریافت کردم که از من ارائه دهنده مراقبت های اولیه است که آنها تا به حال بدست تعدادی از این آنتی بادی آزمایش و که من می تواند یک قرار ملاقات. من برنامه ریزی برای روز بعد. آنها اساسا به حال من می توانم در یک تلفن غربالگری قبل از من رفت و در را به مطمئن شوید که من در نمایش علائم کروناویروس و نه در حال حاضر بیمار پس از آن تا به حال من را به دفتر خود.

این احساس کمی ناقص است که من رفت و به دفتر خود و به آنها گفت: “خوب به اطراف به پشت پارکینگ و رفتن به جدول وجود دارد.’ من رفت و به پارکینگ وجود دارد و یک جدول وجود دارد با دو پرستار که انگشت خراش. ده دقیقه بعد آنها آمد و به من گفت که من بیمار بوده است.

ببخشید صبر کنید, آن را فقط یک جدول ؟

آن را قطعا عجیب و غریب. من فکر می کنم آن را به معنای یک درایو-up نوع از چیزی که من زندگی می کردند به اندازه کافی نزدیک است که من فقط راه می رفت. وجود دارد چند نفر نشستن در اتومبیل های خود را. از آن جالب پزشکی تجربه برای اطمینان حاصل کنید.

این ایده از یک جدول در یک پارکینگ conjures تصویر یک slapdash عملیات. آیا شما هنوز هم احساس می کنید که همه چیز به کار گرفته شد و یا مانند پزشکی مناسب روش ؟

آره کاملا. زمانی که من وجود دارد, آنها به من نشانه رضایت اشکال مقادیر دست و قرار دادن بر روی دستکش. و سپس آن را فقط سریع خراش انگشت که در زمان یک دقیقه است. آن را به بهترین من می توانم تصور کنید که برای چه درایو-در مراقبت های پزشکی ممکن است مانند نگاه.

چگونه کسانی که پرستاران توصیف نتایج خود را? شده است وجود دارد بحث ایمنی و بالقوه ایمنی گذرنامه. آنها نشان می دهد که شما مقاوم بودند به کروناویروس در حال حاضر ؟

این آزمایش تا به حال بالقوه برای سه نتایج متفاوت است. من قصد دارم برای توصیف این غیر پزشکی راه پس از آن ممکن است کمی نادرست است. یک نتیجه منفی بود که شما آن را ندارد. یکی این بود که شما تا به حال آن را و شما تا به حال یک آنتی بادی در سیستم شما است که نشان می دهد شما هنوز هم مبارزه با آن را به برخی از درجه و سوم این است که شما تا به حال آن را داشته باشد و آنتی بادی است که نشان می دهد شما را بهبود.

آنها هشدار داد که داوران را در دقت کامل از این آزمون اما آنها نسبتا با اعتماد به نفس در دقت و صحت نتایج. آنها ذکر شده وجود نداشت علمی نتایج است که ایمنی در واقع وجود دارد اما وجود پتانسیل من ممکن است سیستم ایمنی بدن. اما آنها گفت: حفظ و انجام همه چیز شما انجام می دهند و اجتماعی فاصله و ماسک تمام است.

برای رفتن نیست اجرا رایگان است ؟

متاسفانه.

پس از شما نتایج خود را آیا شما شده است زندگی متفاوت در همه ؟ آیا شما احساس راحت بیرون رفتن بیشتر, شاید, یا شما هنوز هم نگه داشتن قرار داده تا آنجا که قبل از ؟

من احساس راحت تر نمی کند چرا که من فکر می کنم من باید مصونیت اما چون من کاملا با اعتماد به نفس — حالا که من از آن من می دانم آنچه در آن بود برای من و من چگونه پاسخ بدن. اگر کمی کمتر از ترس این دلیل است که اگر من دوباره می توانید آن را در صورتی که ممکن است آن را نمی خواهد به عنوان ضربه به عنوان آنچه که ما شنیده ایم در رسانه ها حداقل برای من.

اگر این آزمایش در نهایت در دسترس تر شد, چگونه می توانم به شما فکر می کنم که جامعه را تغییر دهد در حال حاضر ؟ آیا شما فکر می کنید مردم با نتایج مثبت خواهد عمل متفاوت مرتبه?

من فکر می کنم از یک طرف از تمام خواندن است که من فکر می کنم ما همه انجام شده است من فکر می کنم تست راه آشکار برای مقابله با این. آنچه در این آزمون نشان می دهد برای من این است که به طور قابل توجهی بیشتر مردم احتمالا این ویروس از اعداد نشان می دهد. اما ما بدست آزمون در حالی که ما بیمار بودند و ما واقعا هرگز می دانم که تا زمانی که ما شروع به انجام دقیق تست آنتی بادی. و نکته دیگر این است که آزمون من هنوز هم من هزینه 50 دلار با بیمه است که باعث می شود آن را سنگین برای بسیاری از مردم است.

اگر ما قصد داریم برای بازگشت به زندگی عادی آن نیاز خواهیم که ما می دانیم این چیزها. به خصوص اگر شما در حال مطالعه این که آیا مصونیت واقعی است یا نه. شما نمی توانید مطالعه ایمنی اگر شما نمی دانید که تا به حال ویروس.

گوش داده شده خود را کلامی پس زمینه من باید بپرسید: بسیاری از کلیساها به ویژه کسانی که megachurches شده است گرفتن توپخانه ضد هوایی به تازگی برای هر دو ادامه به برگزاری خدمات و یا با این استدلال که آنها باید باشد. این چیزی است که شما مواجه می شوند در جامعه خود را و یا در میان همسالان خود را ؟ که در آن شما زمین در این بحث ؟

من صادقانه اولین هفته ای بود که درست زمانی که من آمد با این ویروس در اوایل ماه مارس — که ما تعطیل خدمات ما آن را یکی از سخت ترین تصمیم گیری. از یک طرف ما خواستار این است که یک جامعه معنوی برای مردم و نیاز مردم است که در زمان بحران. و در سمت عملی ما یک کلیسای کوچک. شناخت ما قصد داریم به نگه داشتن خدمات به معنی مالی ما در حال رفتن به یک ضربه. من ممکن است مجبور به اخراج کارکنان و یا قادر به پرداخت صورتحساب.

من در واقع بسیار تحت تاثیر قرار گرفته توسط همکاران من محافظه کار و لیبرال در اینجا در سان دیگو که گفت که بهترین راه برای عشق همسایگان ما است که به دور از آنها را در این زمان. اسقف سان دیگو دستور داد هر اسقفی کلیسا را تعطیل. ما به طور معمول انجام خدمات مشترک و ما برنامه ریزی برای livestream فقط با چهار روحانیت از کلیسا خود را. و ما قادر به انجام این کار است.

هنوز من و همکاران سه دیدار در روز یکشنبه صبح و انجام livestreamed خدمات برای جامعه ما است. چند megachurches در این کشور که راست شبان آنها بسیاری از مطبوعات اما من فکر نمی کنم که یک روند بزرگ در سراسر کشور است.

پس از طریق این تست وجود دارد هر چیزی که شما می خواهید برای گفتن به مردم در حال حاضر برخورد با قطعیت از ماندن در قرنطینه و بدانم که آیا یا نه آنها بیمار است ؟

آنچه که برای من مفید است که به عنوان یک کلیسای ما شده است ارائه فرصت برای اتصال دیجیتالی. بنابراین حتی افراد مسن که توسط خود زندگی می کنند می توانید برخی از حس عادی در زندگی خود و فرصتی برای ارتباط با دیگران است.

من نیز گرفتن زیادی است. من را پیاده توسط دفتر من. هیچ کس وجود دارد, البته, و این خوب بوده.

من فکر می کنم این بزرگ تنظیم مجدد است که ما در حال رفتن را از طریق به عنوان یک جامعه جهانی — و نه به نور از آن — اما این یک بیت از یک هدیه است. هیچ یک از ما می تواند تصور کند که جهان را متوقف خواهد کرد برای چند ماه. بنابراین من شده است با اصرار من جامعه به استفاده از این زمان حتی در میان, مشکلات, استرس, برای تنظیم مجدد. به پیش بینی آنچه که زندگی به نظر می رسد در طرف دیگر از این.

که چیزی است که نگه می دارد من امیدوار. یک: هیجان دیدن مردمی دوباره, اما همچنین دو: توسعه عادات جدید. مطمئن شوید که زندگی بهتر است در طرف دیگر از این نسبت به قبل از من به آن رفت.

با سلام من واقعا از شما قدردانی های همه این را امروز. قبل از اینکه من به شما اجازه رفتن وجود دارد هر چیز دیگری شما می خواهید برای دریافت از طریق به مردم ؟

درک من این است COVID تست حداقل برای کسانی که بیمار هستند به طور گسترده ای در دسترس در حال حاضر. مردم باید این ایده که آن هنوز در دسترس نیست. اگر شما بیمار هستید به دریافت تست شده است. من فکر می کنم که خیلی ضروری است. آن را روشن خواهد شد تا ترس خود را در مورد اینکه آیا شما باید از virus یا نه و آن را واقعا به ما کمک پهن کردن این منحنی و ما خارج از آن.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>