در اینجا چیزی است که یک بیماری همه گیر نگاه می خواهم با زامبی

عفونت نرخ مرگ و مير مسطح منحنی واکسن توسعه آنتی بادی آزمایش.

این COVID-19 همه گیر می تواند احساس یادآور زامبی فیلم — با خالی کردن خیابان های شلوغ بیمارستان و اکثریت مردم پناه در خانه.

در یک سری از توییت Bucknell University شناس کلر Sammells که می آموزد البته در مورد زامبی بررسی تشابه بین coronavirus و آخرالزمان انسان زنده. خوشبختانه او استدلال “زامبی ها به مراتب کمتر احتمال دارد به علت همه گیر جهانی از COVID-19.”

که در بخش بزرگی چون “با یک بیماری همه گیر انسان زنده شما بلافاصله می دانم که آلوده شد,” Sammells می نویسد. و کمی وجود دارد اخلاقی ابهام در مورد تیراندازی به آنها را از آنجا که آنها در حال حاضر بی پوسته.

از زمان شیوع کروناویروس او می نویسد: طولانی “بدون علامت دوره کمون” به این معنی که مردم در حال گسترش این ویروس بدون نشان دادن هر گونه نشانه ای که آنها آلوده هستند — بر خلاف زامبی ها آنها نمی shamble در اطراف و خوردن مغز.

فیلم های زامبی نیز به ندرت شامل امکان واکسن و یا حداقل آنها کار نمی کند راه ما می دانیم که آنها به کار در دنیای واقعی است.

“واکسن نشان میدهد که قرار گرفتن در معرض یک نسخه ضعیف از عفونت بدن اجازه می دهد تا برای ایجاد ایمنی” Sammells می نویسد. “اما با این نوع از zombism یک واکسن هنوز هم به نوبه خود مردم را به دلیل وجود دارد هیچ “ملایم” نسخه ای از این بیماری است.”

که همچنین بدان معنی است که هیچ امکان یک “گله ایمنی” در فیلم های زامبی که در آن مردم به اندازه کافی بدن را توسعه داده اند, راه برای مبارزه با این بیماری آشکار حفاظت از بیشتر آسیب پذیر در جامعه است.

به Sammells وجود دارد یکی دیگر از “تعلیق باور” لحظه ای برای فیلم های زامبی: کل شکست از جامعه است.

“در فیلم های زامبی و تلویزیون وجود دارد فرض که اگر نهادهایی مانند پلیس, زندان, سیستم دولت فدرال و نظامی سقوط دور که مردم را تبدیل به بدترین نسخه از خود را,” او می نویسد.

اما آنچه که ما تا کنون دیده ام در طول زمان COVID-19 همه گیر است چیزی کاملا متفاوت و به مراتب مثبت تر.

“آنچه که ما در واقع شاهد در COVID-19 همه گیر نیست فروپاشی جامعه را به تقویت آن از گروه های” او می نویسد. “مردم در حال ایجاد محله های شبکه. آنها در حال رسیدن به دوستان به ارائه کمک. آنها در حال نشان دادن مراقبت و نگرانی برای هر یک از دیگر.”

“بنابراین اگر شما می خواهید به تماشای فیلم های زامبی در حالی که شما در خانه من همه به نفع — فقط به یاد داشته باشید که واقعا چه خبر است در خارج” Sammell نتیجه می گیرد.

ادامه مطلب: کلر Sammells در توییتر

بیشتر زامبی: به تازگی اختراع “انسان زنده مانند سلول های” عمل زنده “با وجود اینکه مرده”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>