در اینجا ربات ناسا می خواهد به استفاده از به شکار بیگانگان در اقیانوس جهان

نورد

ناسا فقط جدید پرده برداری ربات خود مختار به نام BRUIE که این برنامه برای ارسال در پرسه زدن برای زندگی فرازمینی.

ربات به نظر می رسد مانند یک ماشین کنترل از راه دور — آن را کمی بیش از دو چرخ و محور اتصال آنها. اما کسانی که چرخ می توانید چسبیده به پایین لایه ای از یخ — یک مهارت ارزشمند است که ناسا امیدوار خواهد اجازه دهید آن را برای جستجوی نشانه هایی از زندگی در زیر سطح اقیانوس ها در دور سیارات فراخورشیدی و قمر.

گشت و گذار تا

BRUIE همکاری بین ناسا و دانشگاه وسترن استرالیا (UWA) شده است مشغول انجام آزمایشی اجرا می شود در قطب شمال و قطب جنوب که مهندسین می گویند بهترین تقریب برای شرایط آن برخورد خواهد شد در دنیاهای دیگر.

“BRUIE یک شناور rover با دو چرخ مستقل طراحی شده است به درایو به همراه زیرین پوسته یخ و با استفاده از پردازنده ابزار برای تشخیص ترکیبات هستند که علاقه به فضا دانشمندان” UWA مهندس دن آرتور گفت: در آزادی مطبوعات. “در آینده ما خواهد بود متکی بر فن آوری های مانند BRUIE برای فعال کردن این اکتشاف از این اقیانوس جهان و فراتر از آن.”

توقف بعدی

آرتور نشان می دهد که BRUIE می تواند در یک ماموریت فرستاده شده به اروپا — ماه مشتری است که دانشمندان فکر می کنم این است که یک نامزد برای میزبانی حیات پس از ناسا پرواز ماموریت های اسکن آن را در اواخر این دهه است.

“Europa Clipper می تواند به دنبال متعاقب آن ماموریت” آرتور گفت: “که با هدف به زمین در سطح اروپا و استقرار یک تحول BRUIE, آغاز جستجو برای زندگی در ماه یخی.”

ادامه مطلب: مستقل BRUIE ربات می تواند کمک در جستجو برای نشانه هایی از زندگی در فضا [UWA]

بیشتر در فضای روبات: ناسا رفع کاوشگر مریخ با گفتن آن به ضربه خود را با یک بیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>