در اینجا بهترین راه برای لذت بردن از فوق العاده پینک ماه’ با توجه به یک ستاره شناس ناسا

امشب (7 آوریل), ماه خواهد بود و در آن درخشان ترین و بزرگترین برای کل سال در “پینک ماه.”

این فصل فوق العاده ای رویداد است که قطعا یکی نیست به از دست ندهید. Space.com صحبت با ستاره شناس ناسا میشل Thaller, معاون مدیر علم ارتباطات در پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز Greenbelt, مریلند, مورد امشب بسیار پیش بینی skywatching رویداد برای به دست آوردن یک ایده بهتر از آنچه انتظار می رود و مردم چگونه می توانند مشاهده این ویژه supermoon.

“این فقط یک نوع سرگرم کننده فصل چیز” Thaller مورد گفت: امشب ماه کامل است. Supermoons یا ماه کامل است که به نظر می رسد بزرگتر از حد معمول رخ می دهد چرا ماه ما را نمی مدار در یک دایره کامل در اطراف زمین است. بلکه محافل سیاره ما در یک بیضوی شکل مدار. این به این معنی است که گاهی اوقات ماه است و نزدیک به زمین و گاهی اوقات آن را دورتر و باعث آن را به نظر می رسد بزرگتر و یا کوچکتر از چشم انداز ما بر روی زمین است.

پخش اطلاعات: چگونه به سازمان دیده بان فوق العاده Pink Moon’ آنلاین امشب!
تصویری:
صورتی supermoon? ستاره شناس توضیح می دهد که آنچه در آن است

مقایسه ظاهری اندازه یک حضیض ماه و یا “supermoon” و اوج ماه (“minimoon”) به عنوان دیده می شود از طریق Slooh نیم متر تلسکوپ در رصدخانه جزایر قناری در سال 2015. (اعتبار تصویر: Slooh)

“امشب ماه 17,000 کیلومتر [27,000 کیلومتر] نزدیک تر از میانگین” Thaller, گفت:, و اضافه کرد که نه تنها نگاه ماه بزرگتر در آسمان امشب آن نیز حدود 30 درصد روشن تر از متوسط ماه کامل.

خوشبختانه به دلیل آن خواهد شد بسیار بزرگ و روشن و آشکار در آسمان “این یک بازی بسیار ساده و آسان چیز را به رعایت” Thaller گفت.

این خبر خوبی برای افرادی است که خود منزوی به “صاف منحنی” و کاهش گسترش این رمان coronavirus. حتی اگر شما در داخل بالا وجود دارد احتمال است که شما قادر خواهید بود به نقطه supermoon از طریق یک پنجره.

“همه شما واقعا نیاز است که قادر به نگاه به افق شرقی در غروب آفتاب” Thaller, گفت:, و اضافه کرد که شما یک پنجره بزرگ از زمان به نگاه در ماه به عنوان به خوبی. “نکته شگفت انگیز در مورد ماه کامل است که ماه کامل در حال تمام شب طولانی آنها طلوع غروب سپس آنها عبور بر فراز آسمان و در مجموعه طلوع آفتاب به طوری که در هر نقطه ای در شب شما می توانید بیرون بروید و ببینید در واقع این فوق العاده بزرگ و روشن ماه است.”

اما با وجود که چگونه از آن آسان خواهد بود برای مردم در سراسر جهان به اتمام امشب supermoon, Thaller اضافه شده است که او تا به زمان مورد علاقه خود را به تماشای یک ماه کامل — طلوع. “گاهی اوقات آن را فقط می زند جوراب من به دیدن ماه کامل در حال افزایش در آسمان” او گفت:.

“هنگامی که شما می توانید آن را در برابر افق به نظر می رسد غول پیکر است. به نظر می رسد مانند آن را در فرود,” او اضافه شده است. “برای من که بهترین بخش است.”

به طوری که آیا شما در داخل به دنبال کردن یک پنجره و یا در حیاط خلوت خود را در غروب آفتاب در انتظار یک “غول” supermoon تیر تا بیش از افق شرقی مطمئن شوید که امشب شما نگاه کردن!

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه supermoon عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به [email protected]

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>