در اینجا ناسا برنامه ریزی برای یک قمری “کمپ”

ناسا مشخص شده برنامه های خود را برای یک ماه در ایستگاه به نام آرتمیس کمپ جدید در 13 صفحه گزارش با عنوان “ناسا طرح را برای پایدار قمری اکتشاف و توسعه” ارائه شده به ملی فضای شورا در هفته گذشته.

“پس از 20 سال به طور مداوم زندگی در پایین مدار زمین ما در حال حاضر آماده برای این چالش از اکتشافات فضایی — توسعه پایدار با حضور در اطراف ماه” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در بیانیه ای.

این برنامه بخشی از ناسا بیشتر جاه طلبی به بازگشت مرد — و ارسال اولین زن — به ماه به عنوان اوایل به عنوان 2024 آرتمیس ماموریت.

در سطح ماه, ناسا پیش بینی آرتمیس کمپ از جمله یک زمین قمری وسیله نقلیه است که می تواند اسکن مناطق اطراف آن به اکسیژن و آب قابل سکونت تحرک پلت فرم برای 45 روز ماه سفر و “قمری بنیاد سطح زیستگاه” است که می تواند خانه چهار خدمه برای مدت زمان کوتاه.

با توجه به گزارش پایگاه ساخته شود در نزدیکی ماه را در قطب جنوب نیاز “حمایت از زیرساخت های اضافه شده در طول زمان مانند ارتباطات, قدرت اشعه محافظ فرود پد دفع زباله و ذخیره سازی برنامه ریزی است.”

آن را نیز می تواند در خدمت به عنوان یک محل به شکل یک راه برای مقابله با گرد و غبار ماه — یک برنامه به طور بالقوه خطرناک عنصر از صرف وقت در ماه.

برای ایجاد کمپ ناسا است که هنوز هم در حال برنامه ریزی در ساخت دروازه کوچک ایستگاه فضایی که در مدار ماه و خانه فضانوردان به عنوان آنها راه خود را به سطح و یا در نهایت به مریخ است.

“دروازه نیز می تواند پشتیبانی ما اولین ماموریت مریخ آنالوگ در سطح ماه” این گزارش می خواند. “برای چنین ماموریت ما در حال حاضر تصور چهار نفر خدمه سفر به دروازه و زندگی روی این پایگاه برای چند ماه باقی بماند برای شبیه سازی خروجی سفر به مریخ به دنبال دو خدمه سفر و کاوش سطح ماه با تحرک قابل سکونت پلت فرم در حالی که باقی مانده دو خدمه ماندن روی.”

چنین ماموریت خواهد بود “تا کنون طولانی ترین مدت انسان عمیق ماموریت های فضایی در تاریخ” این گزارش اشاره می کند.

این گزارش می آید داغ در پاشنه SpaceX امضای قرارداد با ناسا در هفته گذشته برای تامین دروازه با محموله با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از آن اژدها محموله فضاپیما است.

“برای سال های آینده آرتمیس خدمت خواهد کرد به عنوان ما ستاره شمال به عنوان ما همچنان به کار نسبت به حتی بیشتر اکتشاف از ماه که در آن ما خواهد شد نشان می دهد عناصر کلیدی مورد نیاز برای اولین انسانی ماموریت به مریخ” Bridenstine در بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب: ناسا رونمایی از طرح Artemis ‘base camp’ در ماه فراتر از 2024 [Space.com]

بیشتر در Artemis: ناسا در گزارش خود اذعان می کند آن را غیر موشک SpaceX یک فاجعه

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im