در اینجا چگونه به سازمان دیده بان SpaceX راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره به مدار امروز

به روز رسانی برای 11 a. m. EST: SpaceX با موفقیت راه اندازی پنجم آن دسته از Starlink ماهواره ها اما از دست رفته خود را فرود موشک فالکون 9. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داستان اصلی

خصوصی پروازهای فضایی شرکت SpaceX را راه اندازی 60 جدید Starlink اینترنت ماهواره برای پیوستن به آن در حال رشد megaconstellation در مدار امروز (Feb .17) و شما می توانید به تماشای اکشن آنلاین زنده.

یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی خواهد شد, پنجمین دسته از Starlink ماهواره ها به مدار از شرکت پد در فضا راه اندازی مجتمع 40 از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. پرتاب برای مجموعه 10:05 صبح به وقت EST (1505 GMT).

شما می توانید به تماشای Starlink راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com’s, پخش, صفحه, حسن نیت ارائه میدهد از SpaceX آغاز و در حدود 9:50 a. m. EST (1450 GMT). شما همچنین می توانید به تماشای راه اندازی به طور مستقیم از SpaceX در اینجا.

ویدئو: دیدن SpaceX 1 Starlink ماهواره ها در آسمان شب

SpaceX را Starlink پروژه در مقیاس بزرگ در یک فضای برداری برای ارائه دسترسی جهانی به اینترنت با سرعت بالا با استفاده از یک megaconstellation از ماهواره ها در مدار زمین کم. این شرکت پیش بینی اولیه ناوگان 12,000 ماهواره می تواند از ارائه حداقل خدمات با 240 ماهواره و ارائه پوشش متوسط با 800 ماهواره SpaceX مدیر عامل Elon Musk گفته است.

به تاریخ SpaceX راه اندازی کرده است چهار دسته از 60 Starlink ماهواره ها به مدار از اواسط سال 2019 (دو نفر از کسانی که پرواز در ماه ژانویه این سال) و در مجموع 240 ماهواره تا کنون. امروز راه اندازی خواهد شد افزایش این تعداد به 300 ماهواره.

برخی از ستاره شناسان ابراز نگرانی از تاثیر SpaceX را Starlink megaconstellation (به عنوان به خوبی به عنوان دیگر برنامه ریزی شده توسط OneWeb و آمازون) را در نجوم است. SpaceX در پاسخ به این نگرانی با مطالعه راه هایی برای کاهش بازتاب آن Starlink ماهواره.

SpaceX با هدف راه اندازی این Starlink-4 ماموریت هفته گذشته اما بد آب و هوا دریایی بود و نامطلوب برای برنامه ریزی فرود از ماموریت فالکون 9 موشک مرحله اول. SpaceX قصد فرود فالکون 9 را تقویت کرده است که پرواز سه بار قبل از – در هواپیماهای بدون سرنشین کشتی البته من هنوز هم دوست دارم مستقر در اقیانوس اطلس است. دو مرحله فالکون 9 از راه اندازی تجاری دو اژدها بر ماموریت (CRS-17 در مارس 2019 و CRS-18 که جولای) و ارتباطات از راه دور ماهواره ای JCSAT-18/Kacific1 در ماه دسامبر.

فالکون 9 را زمین نشستن کامل هواپیما در دریا را علامت SpaceX را 50th فرود موشک از آنجا که این شرکت شروع دوره نقاهت بوستر در دسامبر 2015.

SpaceX نیز با هدف بهبود دو نیمه فالکون 9 تاشو-مانند حمل بار آیرودینامیکی (موشک را nosecone) پس از امروز راه اندازی ابتلا به آنها را در غول شبکه انجام شده در دو recovery قایق: برو خانم درخت و رفتن خانم رئیس. هر یک از آیرودینامیکی خود چتر نجات, اجازه می دهد که موشک قسمت رانش را به اقیانوس اطلس که در آن قایق را امتحان کنید برای کمک به اونا.

مشک است گفت: هر فالکون 9 بار پاسخگویی در مورد هزینه $6 میلیون بنابراین استفاده مجدد از آنها می تواند نشان دهنده یک پس انداز بزرگ برای این شرکت است.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im