در اینجا این است که چگونه به نوبه خود به Deepfake Elon Musk در طول زوم جلسات

Whomst

جدید deepfake-مجهز به فیلتر اجازه می دهد تا ویدئو کنفرانس شرکت کنندگان به خود را شبیه عملا هر فرد مشهور, زنده یا مرده اعم از مونا لیزا به استیو جابز و Elon Musk.

Avatarify در اصل با استفاده از یک الگوریتم است که می تواند روی چیزی قرار گرفتن چهره های مشهور بر روی صورت کاربر در زمان واقعی است. کد برای نرم افزار برای دانلود در دسترس است برای هر کسی از طریق Github.

من الون

یک ویدیو تظاهرات نشان می دهد Elon Musk پاپ به سه راه زوم تماس بگیرید. در حالی که ویژوال مثل نقطه ای — با کمک این واقعیت است که جریان تمایل به pixelated ظروف سرباز یا مسافر — آوازی عملکرد برگ چیزی به دلخواه.

را شوکه کرد واکنش توسط دو تن دیگر از شرکت کنندگان متاسفانه دقیقا نمی اسکار شایسته.

جعلی از

برنامه نویس علی Aliev — جعلی Elon Musk در ویدئو بالا — در زمان استفاده از کد منبع باز از نرم افزار به نام اولین دستور حرکت یک چهره-مبادله برنامه است که توسعه یافته توسط یک تیم از محققان ایتالیایی و همچنین به عنوان ضربه محکم و ناگهانی, Inc., با توجه به مادربرد.

“در حال توسعه یک نمونه اولیه یک ماده از چند ساعت و من تصمیم گرفت به سرگرم کننده از همکاران من با آنها من یک زوم تماس هر دوشنبه” Aliev گفت: مادربرد. و آن کار می کرد. به عنوان آنها تمام مهندسان و محققان, اولین واکنش کنجکاوی و ما به زودی شروع به آزمایش نمونه اولیه است.”

ادامه مطلب: این برنامه منبع باز Deepfakes شما در طول زوم جلسات در زمان واقعی [مادربرد]

بیشتر در deepfakes: سازمان دیده بان Deepfaked تهمت می گویند اپستاین نمی کشتن خود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de