در اینجا چگونه خود را برای ساخت نیروگاه هسته ای

آمار خدمه

یک سایت جدید ادعا می کند به ارائه یک راهنمای برای ساخت کل یک نیروگاه هسته ای از راکتور عروق به هومر سیمپسون-esque پانل های کنترل.

“ما فقط راه اندازی شد و در دو هفته گذشته بوده ایم آب گرفتگی با ورودی بهره از فردی مهندسین صنعتی همکاران و حتی بین المللی توسعه دهندگان گفت:” برت Kugelmass مدیر عامل غیر انتفاعی انرژی تاثیر مرکز که به ایجاد منبع باز طرح های جدید در مصاحبه با Digital Trends.

بحران آب و هوا

هدف Kugelmass گفت: روندهای دیجیتالاست که به ارائه راه اندازی شرکت های مهندسی و سایر ذینفعان کش از منابع جدید برای توسعه منابع انرژی با هدف decarbonizing اقتصاد جهانی توسط 2040.

به این منظور او گفت: سایت گروه خود را مصاحبه با بیش از یک هزار و کارشناسان در طول دوره دو سال و بازدید از سایت های هسته ای در 15 کشور جهان است.

مشاهده

در بسیاری از نقاط جهان, ساخت جدید نیروگاه های هسته ای کاهش یافته است در پی حوادث مانند فوکوشیما و چرنوبیل.

اما طرفداران می گویند تحولات جدید را گیاهان جدید و بسیار امن تر و Kugelmass گفت: روندهای دیجیتال است که تلاش شده است در دیدار با ابراز علاقه.

او همچنین در ستایش “توجه ما دریافت کردیم از آزمایشگاه های ملی در سراسر جهان کسانی هستند که مشتاق به ساخت بر سابقه از اوایل ایالات متحده در صنعت هسته ای که موسسات علمی با کمک بخش خصوصی در سریع مقیاس بالا از انرژی هسته ای است.”

بیشتر بخوانید: کسی که فقط آپلود باز-منبع نیروگاه هسته ای نقشه برای وب سایت [روندهای دیجیتال]

بیشتر بر قدرت هسته ای: کارشناسان در حال وحشت توسط ارتش قابل حمل راکتور هسته ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de