در اینجا چگونه اروپا را آب فضاپیما را برای بیگانه اقیانوس

یکی از اولویت های اصلی برای دانشمندان به دنبال یافتن حیات فراتر از زمین است که تعیین یخی جهان در منظومه شمسی بیرونی پنهان عظیم جهانی اقیانوس ها را منجمد سطوح.

و آژانس فضایی اروپا (ESA) ماموریت برنامه ریزی شده برای راه اندازی در سال 2022 خواهد کار را به انجام درست آن. به نام مشتری یخی قمر اکسپلورر (آب) این فضاپیما را تور مشتری سیستم به طور خاص رعایت سه سیاره بزرگترین قمر: Ganymede, Callisto و اروپا. دانشمندان نیست و در عین حال مطمئن, اما آنها گمان می کنند که هر سه ممکن است پنهان عظیم اقیانوس.

“ما دلایل خوبی برای این باور است که آنها میزبان داخلی زیرسطحی اقیانوس در زیر پوسته یخی,” Olivier Witasse یک سیاره دانشمند در ESA در آب پروژه در یک سخنرانی گفت: هماهنگی ملی آکادمی علوم در 31 مارس است. آب ماموریت طراحی شده است برای ارائه اطلاعات دانشمندان نیاز به تعیین اینکه آیا کسانی که در اقیانوس وجود داشته باشد.

مرتبط با: گالیله قمرهای مشتری در عکس

آب تیم با هدف رسیدگی به این سوال با استفاده از چند روش مختلف.

یکی از این فضاپیما را با تکنیک های ساده اما تنها به یکی از اقمار مشتری. دانشمندان گمان می کنند اما نمی تایید کرد که اروپا ممکن است تیراندازی plumes از طریق آن پوسته یخی. اگر این مورد است, آب ممکن است قادر به پرواز از طریق آن plumes و مطالعه آنها حاوی مایع در طول آن دو عبور می کند در سراسر جهان. “ما باید خوش شانس” Witasse گفت. “این plumes نیاز به وجود آن هنوز هم یک بحث مهم است.”

آب را با تاکتیک های دیگر کمتر به شانس و نه محدود به اروپا, او گفت:. Witasse راه می رفت که چگونه از طریق فضاپیمای تاکتیک بازی خواهد کرد در Ganymede, تنها ماه است که آب را به طور مستقیم در مدار به عنوان مثال از ماموریت روش.

برای اولین بار وجود دارد یک رویکرد که متکی بر اندازه گیری میدان مغناطیسی در اطراف یک ماه. اگر یک دسته از مایع است که انجام برق ها گردش در اطراف داخل آن تداخل با میدان مغناطیسی از دو ماه خود به خود و مشتری را در راه است که باید اجازه می دهد آب به اندازه گیری آن است. اما با این روش آب نیاز به اندازه گیری طول کل اقامت در مشتری سیستم به تولید به اندازه کافی داده. قبلی ناسا ماموریت گالیلهکه کاوش مشتری سیستم بین سال های 1995 و 2003 انجام یک شبیه ساز.

آب را نیز اندازه گیری که چگونه هر یک از اقمار مشتری است کشیده شده توسط جزر و تعامل با دنیای دیگر در سیستم. مشتری بسیار عظیم است که این کشش در تمام چهار قمر بزرگ آن و سه نفر از کسانی که قمر مدار در چنین هماهنگ choreography که آنها اعمال جدی می کشد در هر یک از دیگر.

و فقط به عنوان زمین رقص با ماه باعث ایجاد جزر و مد, همه از این عمل کشیدن در اطراف باید تحریف قمر مشتری. که باید باقی می ماند درست است یا نه این قمر را, اقیانوس, اما این قدر از این جزر و مد متفاوت خواهد بود اگر آنها اقیانوس جهان است یا نه — به لحن جزر و مد فقط 3 فوت (1 متر) بالا برای اقیانوس-رایگان ماه نسبت به شاید بین 26 فوت (8 متر) و 33 فوت (10 متر) برای یک اقیانوس جهان Witasse گفت.

“این یک روش قدرتمند برای اندازه گیری آنچه که در داخل یخی قمر” او گفت: — اگر چه آن نیاز به فضاپیما به نزدیک شدن به ماه کاملا از نزدیک و به نقشه کامل سطح چندین بار. این شرایط به این معنی است که Ganymede اندازه گیری خواهد شد به احتمال زیاد گرفته نمی شود تا زمانی که آخرین مرحله از این ماموریت سه ماه است که در طی آن آب در پایین ترین مدار اطراف ماه.

آب آخرین تکنیک برای جستجوی بیگانه اقیانوس است و شاید هم آن عجیب ترین. این روش متکی بر اندازه گیری شفق ها که حلقه برای مثال Ganymede را قطب. این خیره کننده چراغ نمی دایره ماه را قطب کاملا متقارن به جای آنها کج مانند لبه کلاه نشسته askew در حال چرخش در اطراف ماه.

به گفته دانشمندان’ مدل درجه که که حلقه wobbles متفاوت خواهد بود در ماه های داخلی ساختار تحت تاثیر همان میدان مغناطیسی تغییراتی که روش اول را هدف قرار خواهد داد. گروه را تلو تلو خوردن در حدود سه برابر بیشتر اگر هیچ اقیانوس پنهان است در زیر این پوسته یخی. و این روش باید کمتر نیاز به اندازه گیری از برخی از آب است گزینه های دیگر.

هیچ کدام از این روش ها را به سرعت حل و فصل دانشمندان’ سوال در مورد این جهان دور البته پس از deep-space exploration زمان طول می کشد. آب در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2022 پس از آن را بیش از هفت سال برای رسیدن به مشتری سیستم. اگر این فضاپیما راه اندازی در زمان آن انجام خواهد شد و بخش عمده ای از آن مشاهدات بین 2029 و 2033.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im