در اینجا چگونه مرگبار نظامی Tech به پایان رسید تا در پلیس دست

فروش ترخیص کالا از گمرک

23 سال گذشته پنتاگون اتحاد قریب بیش از $7.4 میلیارد نظامی دنده وسایل نقلیه و سلاح به بیش از 8000 ادارات پلیس.

این “1033 برنامه” ایجاد شده از طریق سال 1997 دفاع ملی اجازه, کمک های مالی و نظامی قدرت را به تصویب مازاد تجهیزات به پلیس که تنها نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل سیمی گزارش. آن را مانند یک فدرال hand-me-down برنامه — به جز به جای آن از لباس های قدیمی, این درجه نظامی تاکتیکی دنده که مستقر شده علیه اعتراضات مسالمت آمیز در خاک آمریکا.

تحت پوشش آهنگ

طرفداران این برنامه استدلال می کنند که دسترسی به نظامی دنده را بهبود می بخشد ایمنی عمومی در حالی که محققان دیگر نقطه به نقطه داده ها نشان می دهد که این باعث می شود پلیس خشن تر. متاسفانه سیمی , گزارش, آن را سخت به بگویید با توجه به گرمتر رکورد نگه داشتن در طول سال.

“دولت فدرال نیست واقعا پیگیری بسیاری از این تجهیزات است که می رود به سازمان های اجرای قانون محلی,” دانشگاه ایالتی لوئیزیانا دانشمند علوم سیاسی آنا Gunderson گفت: سیمی. “سازمان خود ناسازگار در پیگیری. که فقط باعث می شود آن را واقعا دشوار است برای هر کسی به سعی کنید برای یادگیری در مورد برنامه و یا مطالعه آن را امتحان کنید و تجزیه و تحلیل آن, از آنجا که ما نمی باید بسیار روشن درک چه نوع از تجهیزات در واقع در دست این سازمان است.”

اجرا وحشی

آنچه روشن است هر چند که هیچ استاندارد برای چگونه پلیس باید با استفاده از دنده هنگامی که آنها آن را دریافت کنید. سیمی که گزارش پنتاگون را فراهم می کند آموزش به پلیس و تمایل به ترک آنها را به دستگاه های خود را.

“تحقیقات ما نشان می دهد که افسران نظامی سخت افزار و باورها به خشونت متوسل به سرعت بیشتر و اغلب” دانشگاه تمپا دانشمند علوم سیاسی Ryan ولش گفت: سیمی.

ادامه مطلب: پنتاگون دست من فراز کمک Militarize پلیس. در اینجا چگونه [سیمی]

بیشتر در پلیس: پلیس با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی در ناخودآگاه مظنون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>