در اینجا چگونه Coronavirus آزمون کار–و که آنها را ارائه می دهد

به عنوان جدید کروناویروس انفجار در شهرستانها در سراسر ایالات متحده, مکان عمومی سازمان بهداشت و درمان و بیمارستان در حال ساخت تست—که در ابتدا گرفتار قابل توجهی کمبود—به طور فزاینده ای در دسترس است. و شرکت های زیست فناوری در حال ramping تا تولید کیت های آزمایش—اما متحده هنوز هم در تلاش برای پاسخگویی به تقاضا است.

COVID-19 تست در حال حاضر در دسترس در هر امور خارجه ایالات متحده و همچنین واشنگتن دی سی گوام و پورتوریکو, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. از سه شنبه 92 بهداشت عمومی آمریکا آزمایشگاه به اتمام CDC فرایند تایید و ارائه شد آزمون. CDC خود را در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار داده اند 4,654 نمونه و بهداشت عمومی آزمایشگاه مورد آزمایش قرار داده اند 98,576. یک نیویورک تایمز در پایگاه داده گزارش می دهد که حداقل 75,178 موارد تاييد شده بود به عنوان مثبت توسط آزمایشگاه آزمون از شنبه بعد از ظهر.

تست در دسترس بودن توسط دولت متفاوت است. یک نمونه دولتی بهداشت عمومی سازمان در نیویورک و کالیفرنیا و تگزاس همه مراجعه کننده علمی آمریکا‘s سوال در مورد چنین در دسترس بودن و همچنین در مورد که در آن بیماران باید برای آزمایش به مربوطه coronavirus اطلاعات صفحات. اما فرآیند اساسی همان است که در سراسر کشور.

مجموعه نمونه

اولین گام در هر coronavirus آزمون در حال جمع آوری نمونه. انجام این کار شامل قرار دادن یک سواب استریل در پشت بیمار گذشت بینی که در آن آن را متصل به گلو از طریق نازوفارنکس برای چند ثانیه به جذب ترشحات. اسکات Wesley طولانی بالینی میکروبیولوژیست که هدایت هوستون متودیست بیمارستان های تشخیصی میکروب شناسی آزمایشگاه می گوید: گرد و خاک نازک است—کمتر از سه میلیمتر در قطر در نوک آن. “هنگامی که شما آن را در پشت گلو آن را ناراحت کننده است اما شما هنوز هم می تواند در تنفس و صحبت,” او می گوید. “آن را به عنوان بد نیست به عنوان آن را به نظر می رسد.” پس از نمونه جمع آوری گرد و خاک می رود به یک مایع درون لوله برای حمل و نقل.

کمبود سواب و معرف برای مجموعه کیت در میان چندین موانع که مانع بهداشت عمومی سازمان توانایی برای انجام گسترده تست در هفته های اخیر با توجه به دیوید هریس که هدایت biorepository در دانشگاه آریزونا. هریس می گوید: این دانشگاه تولید شده 1,600 عمومی مجموعه کیت آخر هفته گذشته برای توزیع محلی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی رایگان برای کمک به پر کردن شکاف و اضافه کرد که همه این کیت ها تقریبا یکسان است. این دانشگاه قصد دارد با تولید بیش از هزاران تا در دسترس آغاز می شود برای دیدار با تقاضا است.

به تازگی دو سلامت شروع یو پی اس شروع به بازاریابی در خانه مجموعه کیت که آنها ادعا خواهد اجازه می دهد تا بیماران را به خود نمونه و ارسال آنها به آزمایشگاه برای تست. غذا و دارو به سرعت صادر کرد و هشدار داد که چنین آزمایش شده اند مجاز و شرکت های متوقف فروش کیت که تا به حال شده است به قیمت حدود 170 تا 180 $در هر کدام.

ویروسی تشخیص

برای تعیین اینکه آیا یک نازوفارنکس نمونه مثبت برای coronavirus biotechnicians استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان رونوشت معکوس واکنش زنجيره ای پلی مراز یا RT-PCR. سازمان بهداشت جهانی و سی دی کیت تست هر دو استفاده از این روش به عنوان انجام تمام کیت دومی را تایید کرده است به تاریخ.

“بسیاری از دست در کار درگیر” در انجام RT-PCR آزمایش بلند می گوید. اول یک تکنسین ویروسی عصاره مواد ژنتیکی به نام RNA—اگر آن را در حال حاضر—از نمونه و استفاده از آن برای تولید یک تعریف رشته از DNA است که به روش RT-PCR تقویت و یا باعث می شود هزاران نسخه از, برای به دست آوردن اندازه گیری نتیجه. تفاوت اصلی از یک کیت به دیگری است که coronavirus ژن های هر آزمون به اهداف. CDC-تایید کیت مناطق هدف در یک ژن که کدهای برای پروتئین است که باعث می شود این ویروس را nucleocapsid یک پاکت که خانه های آن RNA است. بیوتکنولوژی شرکت روشه تشخیص LabCorp و ترمو فیشر علمی در میان تولید کنندگان تجاری coronavirus RT-PCR کیت.

استفانی Caccomo یک سخنگوی FDA می گوید: ارزش اخباری مثبت و یا احتمال یک نتیجه تست مثبت به درستی نشان می دهد که یک بیمار COVID-19 بستگی به این دارد که چگونه گسترده این بیماری است—و این وضعیت در حال تغییر است به سرعت. “بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد پاتوفیزیولوژی از COVID-19 اطلاعات ارائه شده و تجربه قبلی ما با پاتوژن های تنفسی آزمایش مثبت کاذب نرخ مجاز آزمون به احتمال زیاد بسیار کم و واقعی-نرخ مثبت است به احتمال زیاد به بالا,” Caccomo می گوید. “با این حال ویژگی های عملکرد خاص هر آزمون.” و این خطر وجود دارد از یک منفی کاذب در نتیجه اگر نمونه گرفته شده است و نه به درستی می گوید: Vincent Racaniello یک استاد میکروبیولوژی و ایمنی شناسی در دانشگاه کلمبیا. این امکان می تواند توضیح دهد که چرا مردم در دوره نقاهت بعد از بیماری گاهی اوقات تست منفی در ابتدا و سپس مثبت بعد, او می گوید.

سریع تشخیص

اکثر RT-PCR آزمایش را در هر نقطه از چند ساعت تا چند روز به روند اما FDA به تازگی شروع به اعطای اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) به سریع تشخیصی PCR آزمون است که تولید کنندگان می گویند می تواند در ارائه نتایج در کمتر از یک ساعت. این مجوز اجازه می دهد تا دستگاه های پزشکی است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط سازمان مورد استفاده قرار گیرد در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری. Caccomo می گوید FDA انجام “نورد بررسی” تشخیصی-آزمون-اعتبار سنجی داده های ارائه شده توسط آزمایشگاه. “این فعال مجوز از اکثر EUA درخواست در عرض چند روز” او می افزاید.

در روز شنبه Cepheid یک دره سیلیکون مبتنی بر تشخیص مولکولی شرکت گفت: FDA تا به حال آن را اعطا مجوز برای یک COVID-19 آزمون است که می تواند در ارائه نتایج جستجو در مورد 45 دقیقه. و در روز سه شنبه مسا بیوتکنولوژی در سن دیگو اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود رفتن پیش دستی کیت تست که هنگ Cai, مدیر عامل شرکت می گوید می تواند در ارائه نتایج جستجو در بالین در حدود نیم ساعت. Cai می گوید: این آزمون آغاز خواهد شد حمل و نقل در این هفته به “چند بيمارستان” و شرکت او ده ها هزار واحد آماده رفتن به, و اضافه کرد که مسا در حال برنامه ریزی برای سه برابر ظرفیت تولید است.

تست آنتی بادی

یکی دیگر از رویکرد متکی بر شناسایی آنتی بادی ها به کروناویروس (SARS-CoV-2) در یک بیمار خون برای تعیین اینکه آیا آن شخص قبلا COVID-19. فلوریان Krammer یک میکروبیولوژیست در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای به تازگی توسعه یافته یکی از این آزمایشات که شرح داده شده در یک preprint مطالعه شده هفته گذشته در medRxiv. “این یک آزمون برای [ادامه] عفونت,” او می گوید. “این در واقع به نظر می رسد برای آنتی بادی پس از این واقعیت پس از شما تا به حال یک عفونت است.” مانند دیگر سرولوژی یا آنتی بادی بر اساس تشخیصی سنجش آن با استفاده از یک enzyme-linked immunosorbent assay (ELISA) که در استخدام یک بخشی از هدف ویروس برای پیدا کردن آنتی بادی است. اگر چه آزمايشهاي هستند مفید است برای سرعت شناسایی که آیا بیمار در حال حاضر COVID-19, Krammer می گوید که آنها می تواند کمک به محققان در درک که چگونه انسان تولید آنتی بادی ها به ویروس.

بيماران مبتلا به موارد شدید COVID-19 ممکن است قادر به درمان با پلاسمای خون از افرادی که توسعه آنتی بادی و ایمنی به این بیماری در آنچه که به طور موثر یک آنتی بادی-انتقال عملیات. اما برای انجام این کار است که پزشکان برای اولین بار به صفحه نمایش اهدا کنندگان به تعیین این که چه کسی قوی است پاسخ ایمنی به ویروس Krammer می گوید. آزمایشگاه او در حال حاضر در حال اجرا یک سرولوژی روش برای پیدا کردن پتانسیل پلاسما اهدا کنندگان. در روز سه شنبه مورد تایید FDA اضطراری استفاده از پلاسما برای بدحال coronavirus بیماران.

علاوه بر آزمايشهاي نیز می تواند کمک به تعیین اگر یک فرد آلوده شده است یا نه فرد علائم به حال چیزی RNA کیت تست نمی تواند انجام دهد پس از این واقعیت به دلیل آن را تنها به نظر می رسد برای ویروس خود را. این بدان معناست که آزمايشهاي می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بررسی جمعیت برای تعیین چگونه گسترده عفونت نرخ بودند. آن را نیز اجازه می دهد می تواند بهداشت عمومی سازمان به کشف کردن که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به COVID-19. “بنابراین اگر شما می رول این را در یک مقیاس گسترده شما به طور بالقوه می تواند شناسایی هر کس که ایمنی بدن و سپس از آنها بخواهید برای بازگشت به زندگی عادی خود و بازگشت به کار” Krammer می گوید. این رویکرد می تواند به خصوص مفید برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در حال کار با COVID-19 بيمار. “آنها ممکن است احساس بسیار راحت تر از کار کردن با آن دسته از بیماران مبتلا به [دانستن] که آنها نمی توانند به بیمار دیگر, دانستن است که آنها نمی توانند انتقال ویروس به دیگران” او می گوید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>