در اینجا این است که چگونه مدل های کامپیوتری شبیه سازی آینده گسترش جدید کروناویروس

بهداشت عمومی تلاش به شدت بستگی دارد چگونه پیش بینی بیماری که ناشی از 2019 رمان coronavirus در حال حاضر به نام COVID-19 سازمان بهداشت جهانی در سراسر جهان است. در اوایل سال جدید شیوع زمانی که اطلاعات قابل اعتماد هنوز هم کمیاب محققان به نوبه خود به مدل های ریاضی است که می تواند پیش بینی کند که در آن افرادی که می تواند آلوده در حال رفتن و چگونه به احتمال زیاد آنها را با بیماری با آنها. این روشهای محاسباتی با استفاده از شناخته شده معادلات آماری که محاسبه احتمال از افراد انتقال این بیماری است.

مدرن محاسباتی قدرت اجازه می دهد تا این مدل به سرعت ترکیب چندین ورودی مانند داده شده بیماری توانایی عبور از فرد به فرد و الگوهای جنبش بالقوه افراد آلوده به سفر از طریق هوا و زمین. این فرایند گاهی اوقات شامل ساخت فرضیات در مورد عوامل ناشناخته مانند یک فرد دقیق سفر الگوی. با متصل کردن در نسخه های مختلف ممکن است از هر ورودی با این حال محققان می توانند به روز رسانی مدل ها به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود و مقایسه نتایج خود را به مشاهده الگوهای بیماری است. برای مثال اگر محققان می خواهید به مطالعه و بررسی چگونگی بسته شدن خاص فرودگاه می تواند یک بیماری جهانی گسترش رایانه های خود را می توانید به سرعت محاسبه خطر واردات موارد از طریق فرودگاه های دیگر—همه انسان ها نیاز به انجام است به روز رسانی شبکه از پرواز در مسیرهای بین المللی و سفر الگوهای.

اما در هنگام کار با اطلاعات ناقص یک خطای کوچک در یک عامل می تواند یک آستین ، اثر است. عدم قطعیت در مورد چیزی مانند COVID-19 اساسی تولید مثل شماره (R0)—متوسط تعداد موارد جدید ناشی از فرد آلوده—می تواند مختل مدل نتایج. “اگر شما به اشتباه در مورد این شماره خود را برآورد خواهد شد با سفارشات از قدر می گوید:” درک Brockmann یک فیزیکدان در موسسه نظری زیست شناسی در دانشگاه هومبولت برلین و موسسه کخ رابرت در آلمان است. فعلی برآورد R0 برای رمان coronavirus متفاوت از دو به سه و قرار دادن آن در جایی در نزدیکی سارس R0 از دو به چهار در سال 2003 اما بسیار پایین تر از سرخک R0 12 تا 18.

زیرا هر عامل ناشناخته معرفی بیشتر عدم اطمینان به یک مدل Brockmann و برخی دیگر از محققان به نفع تمرکز بر محدود تر مدل است که متکی بر فقط یکی از عوامل اصلی. گروه خود را متمرکز بر استفاده از پرواز بین المللی داده ها—بدون بدانند در فرد به فرد انتقال—برای پیش بینی که در فرودگاه نشان دهنده بالاترین خطر دروازه coronavirus به گسترش در سراسر جهان است. “این خطر پیش بینی شده که انتظار می رود دنباله ای از کشور شما را در پیدا کردن موارد در” Brockmann توضیح می دهد. “راه را گشوده است که بسیار در خط با آنچه تحرک مدل پیش بینی کرد.”

اطلاعات پرواز در می آیند از رسمی حمل و نقل هوایی پایگاه داده های ساخت آنها نسبتا قابل اعتماد, اما آنها نمی شامل جنبش مردم بر روی زمین. که برای اطلاعات محققان با استفاده از منابع مختلف. الساندرو Vespignani یک فیزیکدان و مدیر آزمایشگاه برای مدل سازی بیولوژیکی و اجتماعی و ویژگی های سیستم در دانشگاه منجر به یک تیم است که شبیه سازی رمان coronavirus را گسترش استفاده از رسمی هوایی-سفر داده ها و پیش بینی الگوهای رفت و آمد میان سرشماری جمعیت. وجود ندارد و حسابداری به صورت فرد به فرد انتقال با R0, چنین, سفر-مدل متمرکز به نظر می رسد به طور مداوم و با دقت پیش بینی کرد که کشورهای چهره بالاترین خطر ابتلا به موارد جدید COVID-19. “اگر مدل های مختلف نقطه در همان جهت” Vespignani می گوید: “شما با اعتماد به نفس بیشتری وجود دارد این است که برخی از سطح از واقع گرایی در نتایج.”

یکی دیگر از تلاش های اخیر به برآورد چگونه coronavirus در حال گسترش است—هر دو در داخل چین و در سطح بین المللی نیز شامل فرد تحرک داده ها از هر دو پرواز و زمین-سفر الگوهای در طول دوره از سال جدید قمری تعطیلات—سقوط کرد که در 25 ژانویه این سال—در هنگام وقوع بود چیدن بخار. در یک مقاله منتشر شده در مجله لانست در ژانویه 31, هنگ کنگ–محققان بر اساس برآورد در سال جاری تعطیلات سفر الگوهای با استفاده از اطلاعات از 2019 سال جدید قمری سفر میلیون ها نفر از افرادی که با استفاده از WeChat نرم افزار و دیگر خدمات متعلق به چینی غول تکنولوژی Tencent. بر خلاف سفر صرفا متمرکز بر مدل در این مطالعه نیز شامل فرد به فرد انتقال برآورد همراه با سفر الگوهای مبتنی بر هر دو رسمی پرواز داده و Tencent به فردی تحرک داده است. نتایج آن نشان می دهد COVID-19 در حال حاضر گرفته شده ریشه در بسیاری از شهرستانها عمده در چین به عنوان از ژانویه 25 و که کسانی که در شهرستانها’ فرودگاه بین المللی کمک به گسترش این ویروس در سطح بین المللی.

در علاوه بر این به ترکیب شناخته شده و عوامل نامشخص در مورد سفر و انتقال مدل باید روی چیزی حساب کردن با تاثیر مداخلات بهداشت عمومی—مانند تصویب ماسک صورت تعطیلی مدارس و یا بزرگتر دولتی اقدامات مانند چین تصمیم به قرنطینه در تمام شهرستانها—همراه با مسافرت های بین المللی ممنوعیت و محدودیت. هنگ کنگ محققان تخمین زده است که چین قرنطینه ووهان آغاز شده است که در 23 ژانویه محدود شد و در تفاوت آن ساخته شده به دلیل این بیماری تا به حال احتمالا در حال حاضر در حال گسترش به شهرهای دیگر در کشور است. هنوز هم نویسندگان را توصیه می کنند که “اقدامات سخت گیرانه است که محدود کردن جمعیت تحرک باید به طور جدی و بلافاصله در نظر گرفته شده در مناطق آسیب دیده.” کارشناسان بهداشت عمومی به نظر می رسد نامشخص در مورد این اثر چنین محدودیت های مسافرتی درون و بین شهرستانها. دیگر مطالعات گذشته شیوع بیماری نشان می دهد که محدودیت های سخت در جنبش را تنها محدود اثر در به تاخیر انداختن بین المللی گسترش بیماری است.

برخی از محققان کار بر روی مدل سازی نتایج حاصل از تغییرات در رفتار و اقدامات دولت قبل از آنها رخ می دهد. لورن گاردنر یک مهندس عمران و co-مدیر مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز شده است پالایش یک مدل طراحی شده برای کمک به دولت ایالات متحده مقامات تصمیم می گیرید که فرودگاه باید صفحه ورود مسافران با درجه حرارت کنترل و پرسش و آنهایی که بعید است برای مواجهه با موارد جدید از رمان coronavirus. این اطلاعات می تواند اجازه می دهد تا دولت های محلی برای توزیع منابع در جایی که آنها به احتمال زیاد بیشتر مورد نیاز است. “شده است وجود دارد مقدار زیادی از بهره های مختلف منطقه ای بهداشت عمومی ادارات در استفاده از این نتایج به اولویت بندی نظارت تلاش های” گاردنر می گوید.

این تیم فقط تعداد کمی از کسانی که مشغول به کار برای پیش بینی آینده گسترش COVID-19. پزشک الیزابت Halloran مدیر مرکز برای استنتاج و پویایی از بیماری های عفونی که مقر آن در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل می گوید که در طول 1980s او می تواند به تعداد انگشتان دست او تعدادی از گروه های تحقیقاتی انجام چنین کار مدل سازی. در حال حاضر صدها نفر وجود دارد. “ما در یک تماس تلفنی سازماندهی شده توسط [آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] روز دیگر وجود دارد و 80 تماس فهم [از گروه های تحقیقاتی],” او می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی از عالی گروه و ما هم به عنوان یک شبکه.” هیچ کس تا تمام اطلاعات لازم برای رسیدن به 100 درصد اطمینان در مورد وقوع آینده ،

اما با وجود انواع مدل های بسیاری در نهایت توافق بر سر نکات کلیدی است. مثلا بین فوریه 4 و 5 تعداد موارد تایید شده از, کمتر از 25,000 به بیش از 28,000 در طول یک روز است. اما در آن زمان Vespignani نقاط از مدل های مختلف توافق واقعی تعداد بسیار بالاتر بود. “من باور دارم هر رويکرد مدل سازی [بود] با اشاره به چیزی است که [بود] بیش از 100,000 [زمان] موارد در بهترین سناریو” او می گوید. در این مقاله قصد دارد به فشار تعداد موارد تایید شده است بیشتر از 45,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su