اینجا چقدر بد متحده Coronavirus تست بحران واقعا

شهر نیویورک زنی به نام راشل فیگوئروا تا به حال نه تا آخر هفته سرگرم کننده هنگامی که او در زمان خودش به مراقبت فوری با علائم است که می تواند هر کسی با دسترسی به اخبار است که او ممکن است قرارداد COVID-19-باعث SARS-CoV-2 coronavirus — شما می دانید در حال حاضر قرار دادن کل سیاره در لبه.

چند ساعت بعد او هنوز هم تا به حال علائم اما هیچ تشخیص رسمی. چرا ؟

بیایید از ابتدا شروع. فیگوئروا سرگرم کننده در توییتر دنبال کنید — و ذهن درخشان پشت دیرین نیویورک-داخل-شوخی طنز حساب کاربری @ElBloombito — رفت و به مراقبت فوری با این:

تست و تشخیص هر دو کلید به کاهش گسترش COVID-19. با شناسایی کسانی که در آن مراقبت های بهداشتی محلات قادر به درمان مناسب آنها در حالی که همچنین آنها را جدا و گفتن کسانی که آنها تا به حال در تماس با خود به قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی (در نتیجه کاهش دیگران بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس و پتانسیل خود را برای آلوده کردن بیشتر مردم).

بنابراین شما می خواهم فکر می کنم: این است کسی که قطعا آزمایش بلافاصله.

دوباره سعی کنید.

اول:

سپس:

ذهن شما: هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که هر کسی در شهر نیویورک چینی است COVID-19. محله چینی ها در نیویورک است که به اشتباه با واقعی-چین کشوری که شیوع آغاز شده است. به هر حال:

پنجاه دقیقه پس از اولین توییت:

و سپس:

در اینجا که در آن شما ممکن است فکر می کنم: خوب او تست شده برای COVID-19 و یک مورد تایید شده. ما در راه ما را به وضوح کامل در اینجا. و شما ممکن است فکر می کنم که چون است که می تواند به حالت عادی درست عاقل دوره از عمل است. و در عین حال:

از چه رو از COVID-19 آزمون ؟ خوب:

که درست است: هیچ. دیگر. آزمون. یادآوری:

1. تست بسیار مهم است برای درمان بیمار و کاهش گسترش یافته است.

2. جمعه, آوریل 6th, یک روز قبل از فیگورا رفت و به مراقبت فوری کاخ سفید: “هر کسی که می خواهد یک تست یک تست.”

3. تست به نظر می رسد, آمار زبان برای صرفه جویی در زندگی:

آیا این به آن دلیل مثبت آزمایش تغییرات نسبت مرگ و میر به بهبود و یا اینکه بیشتر تست مثبت می دهد مردم کسب اطلاعات بیشتر و بیشتر از توانایی قرنطینه و ایزوله باقی مانده است دیده می شود.

هر دو نتیجه احتمال دارد; هر دو نتایج نیز به احتمال زیاد معکوس از آنچه اتفاق می افتد در امریکا است. چرا ؟

که ممکن است آن را توضیح دهید.

[همچنین به طور جدی دنبال راشل فیگوئروا او به عنوان اسناد و مدارک او تجربه خود در قرنطینه با یک مقدار سالم از گونه و @ElBloombito واقعی شهر نیویورک fabuloso.]

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de