در اینجا دقیقا چگونه پیچ شما می خواهم در یک آخرالزمان هسته ای

این یک فکر ترسناک آزمایش — اگر چه روسیه و ایالات متحده تبدیل شد درگیر در یک جنگ هسته ای?

Climatologist آلن Robock از دانشگاه راتگرز مورد مطالعه قرار گرفته است که سناریوی مشخص وحشتناک چشم انداز در اخیر فاکس نیوز مصاحبه. مردم در داخل شعاع انفجار خواهد بود محو — اما تقریبا هر شکلی از زندگی بر روی زمین را به اقیانوس زندگی نیز احساس درد.

“یک بمب هسته ای است مانند آوردن یک تکه از خورشید به سطح زمین برای کسری از یک ثانیه همه چیز را در فاصله معینی خواهد فقط فلش به آتش” Robock گفته فاکس نیوز. “در هیروشیما وجود دارد یک بمب بود که 15 kilotons از مواد منفجره قدرت و همه چیز در عرض چند مایل مربع فقط سوخته و تولید دود.”

همه که دود را تا پایان پر کردن استراتوسفر مسدود کردن خورشید برای بیش از پنج سال با توجه به Robock.

“دمای هوا خواهد بود سردتر می شد و کمتر نور خورشید کمتر باران وجود دارد و می تواند بیش از حد تابش اشعه ماوراء بنفش به دلیل ازن خواهد بود,” او گفت: کانال.

در یک 2019 مقاله منتشر شده در اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا را, مجله Robock و تیم او پیش بینی کرد که یک جنگ هسته ای می تواند درجه حرارت جهانی به کاهش 9 درجه سانتیگراد بیش از یک سال با “انجماد در دماهای بیش از حد از نیمکره شمالی در تابستان.”

کمتر نور خورشید و هوای سرد را تا پایان wreaking ویران در تامین مواد غذایی ما.

“هنگامی که از فروشگاه بیرون زد از مواد غذایی و مواد غذایی که ذخیره شده بود ناپدید شد, آن می تواند بسیار سخت برای به دست آوردن مواد غذایی” Robock گفته فاکس نیوز.

و از آن بدتر می شود: اقیانوس ها خواهد ضربه سخت به عنوان به خوبی به عنوان مشخص شده در ژانویه کاغذ همكاري با Robock و منتشر شده در مجله تحقیقات ژئوفیزیک نامه. بیشتر دی اکسید کربن جذب شده از اتمسفر به معنی اقیانوس تبدیل خواهد شد و بیشتر اسیدی حل پوسته و اسکلت از صدف و مرجان.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد در یک آخرالزمان هسته ای? [ایسنا]

بیشتر در زمستان هسته ای: این ویدیو نشان می دهد هولناک ویرانی از آمریکا و روسیه جنگ هسته ای

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im