در اینجا یک ایده: دولت باید پرداخت مردم به ماندن در خانه

شما شاید شنیده اساسی درآمد و یا این ایده که دولت باید ارائه مردم با پول به اندازه کافی برای به دست آوردن.

بسیاری از طرفداران از درآمد اولیه مانند نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ قاب این ایده به عنوان یک پاسخ به گسترده اتوماسیون.

اما در حال حاضر در سایه جهانی شیوع کروناویروس, عمومی متفکران شروع به پیشنهاد بهداشت عمومی و تاب در مفهوم: پرداخت مردم به ماندن در خانه و به طور موثر برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده است.

در یک مفصل جدید مقاله یک جفت از نویسندگان برای جمهوری جدید یک مورد فوتی و فوری برای این ایده. بحث خود را شروع می شود با اقتصاد است. بالاترین اولویت برای مقامات منتخب آنها استدلال می کنند باید مطمئن شوید که COVID-19 نیست بازیگران دستمزد کارگران به ورطه. و حتی بدتر از آنها ارسال خواهد بود اگر ویروس فشار کارگران به انتخاب بین ماندن در خانه برای حفاظت از منافع بهداشت عمومی (در حالی که نه پول) و رفتن به یک محل که در آن آنها ممکن است گرفتن و یا گسترش ویروس (اما به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب).

“فکر می کنم از این به عنوان یک “اجتماعی-فاصله دستمزد'” نویسندگان نوشت. “با اذعان به شدت از بحران این اقدامات باید به فراتر از آنچه که ارائه شده است یا سنتی بیمه بیکاری و یا موقت پرداخت مستقیم پیشنهادات و ارائه جایگزینی کامل دستمزد برای کسانی که معیشت آنها تضعیف این بیماری همه گیر — به ویژه کسانی که آسیب پذیر هستند.

این ایده نیست بنابراین ، در نظر بگیرید: نمایندگان مجلس در حال حاضر در حال ساخت یک تلاش است. Coronavirus پاسخ قانون که به تصویب مجلس این آخر هفته را گسترش مرخصی با حقوق برای افراد گیر کرده در خانه به دلیل ویروس و ارائه کمک های مالی به کشورهای که می خواهید برای ایجاد بیمه بیکاری در دسترس برای بیشتر ساکنان.

اما این تلاش در حال حاضر گرفتن مقاومت مواجه برای انجام کافی نیست — گاهی اوقات غیر منتظره از بخش هایی از طیف سیاسی است.

یک مثال: میت رامنی. سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری نیز-زد و یوتا سناتور پیشنهاد این هفته که دولت ارائه هر آمریکایی بالغ با $1,000. برای یک صدا از حق که جای تعجب نزدیک به یانگ “آزادی سود سهام” آن را در ارائه هر آمریکایی با همان مبلغ البته به صورت ماهانه.

یانگ خود را که کاهش یافته است از این مسابقه در اوایل سال جاری نیز با استفاده از ضبط در coronavirus به ترویج مفهوم اساسی درآمد.

“این امر می تواند فوق العاده مفید در حال حاضر در این زمان بحران گفت:” اقیانوس اطلس و اضافه کرد که “بدیهی است که هر کسی که می داند هر چیزی در مورد من می داند که من فکر می کنم آن را باید پس از آن فقط در ادامه ابد.”

بیشتر جریان اصلی دموکرات ها نیز در آغوش ایده های مشابه بدون رفتن تا آنجا که به دفاع ماهانه پرداخت.

خواهد coronavirus طلیعه چیزی بودن در یک عصر اساسی درآمد ؟ با توجه به ترکیب کنگره و کاخ سفید احتمالا نه.

اما این گفتگو این است که اگر هیچ چیز دیگری, عهد به قدرت از بحران — و به رشد تاثیر اساسی درآمد به عنوان یک جریان اصلی سیاسی مفهوم است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de