در اینجا وحشتناک شرح بدترین مورد Coronavirus عفونت

جدید داستانی-و در عین حال واقع بینانه حساب نشان می دهد وحشتناک, بدترین سناریو از چگونه شما — بله شما — می تواند ناخواسته گسترش کروناویروس که باعث COVID-19.

آن را نیز یک هولناک شرح چگونه ویرانگر کوچک نسبت بیشتر عفونت های شدید می شوند بنابراین هشدار داده می شود.

روایت منتشر شده در پنج شنبه توسط مجله نیویورکمی گوید داستان از یک کسی که ندانسته جلب ویروس از یک دوست و انتقال آن به دیگران و در نهایت می میرد COVID-19 و مرتبط با عوارض پزشکی در بیمارستان است.

آن را وحشتناک بدترین سناریو — و در حالی که روایت به خودی خود یک کار داستانی مکانیسم های بیولوژیکی بالقوه انتقال بردار و عوارض پزشکی آن را توصیف هستند ریشه در پزشکی واقعیت است.

مثلا این رله در جزئیات چگونه ویروس ها حمله و ربودن سلول ها در بدن یک فرد تبدیل آنها به زمینه پرورش است که به سرعت در حال اونا حتی بیشتر از ویروس. در پایان این شخصیت می میرد در حالی که متصل به ونتیلاتور در بیمارستان به سر می برند پس از خود سیستم ایمنی بدن باعث اندام خود را به خاموش کردن.

به عنوان NY Mag توصیف بسیاری از افرادی که در گرفتن COVID-19 بهبود می یابند پس از bedrest. اما برای شخصیت داستانی که در معرض بارگذاری راننده در راه به اتاق اورژانس عفونت بدتر باعث مرگبار ایمنی بدن واکنش نشان می دهد وحشت با تکیه بر یک نازک کشیده سیستم بهداشت و درمان.

اگر هر چیزی, داستان درایوهای خانه اهمیت از ماندن جدا شده به عنوان به عنوان ممکن است به منظور کاهش گسترش COVID-19 — و به ورزش و بهداشت مناسب و احتیاط در زندگی روزمره است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de