در اینجا شگفت انگیز ترین عکس های NEOWISE ستاره دنباله دار

ستاره دنباله دار C/2020 F3 — بهتر شناخته شده به عنوان NEOWISE برای نزدیکی زمین شی Wide-field Infrared Survey Explorer تلسکوپ که برای اولین بار آن را کشف کرده آمد خیلی نزدیک به زمین بیش از آخر هفته که آن را قابل رویت به چشم دنباله دار درخشان بیش از Northern skies. این رویداد نادر دستگیر شد در دوربین های آماتور و حرفه ای به طور یکسان از سراسر جهان — و نتایج خیره کننده هستند.

برای مثال فقط به بررسی این فیلم کوتاه از ایستگاه فضایی بین المللی.

این سنگ فضایی حدود 194 میلیون مایل از خورشید هنگامی که برای اولین بار کشف شده در مارس و آن را بیش از حد ضعیف برای دیدن با چشم غیر مسلح. اما بیش از چند ماه گذشته این ستاره دنباله دار به مراتب روشن تر به عنوان آن را با نزدیک شدن.

در جولای 3, آن را تنها 27.3 میلیون مایل (44 میلیون کیلومتر) از خورشید است. برای قرار دادن که به چشم انداز نزدیک ترین پرواز از آفتاب مصنوعی جسم ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر در ژانویه عبور توسط ستاره ما در صرف 18.7 میلیون کیلومتر است.

در واقع خورشیدی کاوشگر قادر به دریافت آن نگاه خود را در ستاره دنباله دار در جولای 5, با توجه به ناسا.

ستاره شناسان نگران بودند ستاره دنباله دار نمی خواهد زنده ماندن یک برخورد نزدیک اما همانگونه که آخر این هفته رؤیت آن به نظر می رسد خوب.

آن “دم” یا “کما” بسیار قابل مشاهده و آن را به ایستادگی کردن در برابر پیشینیان خود, اطلس و سوان به عنوان Space.com گزارش که تنها تا به حال بسیار ضعیف مسیرهای فشرده گرما زیر مسیر خود.

در حالی که ستاره شناسان کشف صدها نفر از ستاره های دنباله دار هر سال هر یک بار در در حالی که یک “بزرگ” ستاره دنباله دار عبور می کند توسط سیاره ما و به نظر می رسد قابل ملاحظه ای روشن تر است. با توجه به Space.comآخرین ستاره دنباله دار است که از یک مقایسه روشنایی دنباله دار Hale-Bopp در سال 1997.

مشاهده این پست در Instagram

چه هیبت الهام بخش را تجربه کنند. آسمانی بازدید کننده که در اطراف بوده است از آغاز جهان ما. چه داستان آن می تواند بگوید چه مناظر آن مشهود است. چگونه این کیهانی که به ارمغان آورده است بشر با هم. صرف نظر از نژاد و رنگ و جنسیت, creed, سن, شغل و حرفه, و یا هر گونه دیگر ویژگی های متمایز ما نمی تواند کمک کند اما زل زل نگاه کردن به سوی آسمان ها و تبدیل شدن به از دست رفته در زیبایی آن است. یک دقیقه برای فراموش کردن همه چیز در رفتن در حال حاضر. فقط نفس کشیدن احساس و عشق. ما همه یک جهان هرگز فراموش نکنید که. . . . شوت @sonyalpha A7RIV با @sigmaphoto 105mm f/1.4 و 50mm f/1.4 هنر لنز. . . #lestertsaiphotography #neowise #cometneowise #discoverwithalpha #sonyalpha #sonya7riv #sigmaart #mykgw #bbcearth #nationalgeographic #koin6news #fox12news #pnwphotographer #mthoodterritory #oregonexplored #pnwisbeautiful #pnwonderland #pnwadventurers #mthood #pnwphotography #portlandphotographer #pdxphotographer #pdxphotography #portlandphotography #ستاره دنباله دار #nightsky #myplanetdaily #earthfocus #keepportlandweird

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Lester Tsai (@lestertsaiphotography) در

ادامه مطلب: ستاره دنباله دار NEOWISE می تواند به skywatchers خیره کننده نشان می دهد در این ماه. در اینجا چه چیزی را می دانیم. [Space.com]

بیشتر ستاره های دنباله دار: ناسا: چیزی است که خاموش در این مورد میان ستاره ای دنباله دار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de